ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov'

Go down

Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov' Empty Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov'

Post by vuksadinare 5/6/2017, 14:33

http://www.tportal.hr/vijesti/clanak/bijesni-kerum-najavio-da-ide-do-kraja-i-opet-brutalno-izvrijedao-oparu-20170605
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov' Empty Re: Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov'

Post by vuksadinare 5/6/2017, 14:33

jos nisu formalno ni preuzeli valst vec mogu raspisati nove izbore kako za gradonacelnika tako i za gradsku skupstinu... Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov' 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov' Empty Re: Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov'

Post by vuksadinare 5/6/2017, 14:40

Kerum:'Opr'a cace li ti tvoga e ne's dok san ja ziv bit gradonacelnik bas ti ne's bi't makar bija i sam frljic gradonacelnik'

Opara:'Ju ka'k si ti bezobrazan,fuj te bilo kaj hoces od mene glupan jedan'

Kerum:'koje glupan iruda ti pedercino jedna s'a cu da ti odvalin jednu trisku ti's meni koji voli cune da san ja glupan'

Opara:'kaj kaj ti hoces od mene bum te tuzil svom prijatelu Plenkiju'

Kerum:'Tuzime i isukrstu ako triba ne's biti gradonacelnik o's bit gradonacelnik a tu kajkas bolej od bandica'

Opara:'kajkam jer sam najlepse godine zivota provel u Zagrebu i Cmroku bedak jedan pa ne bum valjda u tom tovarskom Splitu ali ja nisam stel da budem gradonacelnik grada kojeg ne volim fuj ni ime mu nemrem spomenuti ali moj predsjednik Plenki je stel da se zrtvujem za njega da mu ne bu iskali fotelju predsjednika HDZ-a pa sem si mislil da se zrtvujem za njega i budem gradonacelnik tog smesnog i bezveznog Splita'

Kerum:'Divice mi Marije em si peder em lopov em tetkica jos si i Purger'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99168
2015-09-08


Back to top Go down

Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov' Empty Re: Kerum sve luđi:'Opara rek'a da će me tužiti?Neka me tuži jos i za ovo,on je ne samo šta je pederčina on je i uz to u lopov'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum