ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:08

Nisam ništa , smiri se i smirite se , samo cistim planet od kretena.

Žene su naivne , gazite ih.

One koje to nisu preživjet ce i nece biti pregažene.

Idemo dalje.

Ovo je gotovo.

Nema više nazad.

RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:10

Samo sam vam dao duhovnu dozvolu da gazite naivne i da je to moralno uredu i duhovno je to u redu i obaveza sad na ovoj planeti ....i natuknio gdje su naivni ....neznaci da su svi/sve.

Provjerite.

Kapija je otvorena.

NAVALITE.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:14

Idemo stvoriti bolji svijet.

Suprotnom ustaljenom mišljenju da je dobro biti dobar u svemiru prava istina je da je jedino dobro biti dobar i inteligentan inace imaš shranje.

Naivni nisu inteligenti.

Žene dakle spol jer spolova nema na duhovnoj razini su naivne , gazite ih ....ovo gazite ih neprolazi ako ona nije naivna ....no ako je CAP.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:17

Kad se to sve pročisti za 100 godina imat cemo dobru i pametnu rasu.

Dobrota bez inteligencije NIJE DOBROBOTA.

UNIŠTITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by veber Sat 3 Jun - 18:21

ja žene odfuram u krevet.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:23

veber wrote:ja žene odfuram u krevet.
Em se odluka neodnosi na tebe jer ocito nisi žensko em koliko ja kužim nisi dovoljno pokvaren da je poruka upucena tebi uopce ....bar koliko ja vidim.

Ili misliš da neznam kome sam ovo naredio ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:26

E moj veberčiću ....barem približno mogu procjenit ljude ( duše ) ...mislim da nisma tebi uputio poruku tj nisi ti moja ciljana populacija kojima sam ovo odborio.

Oni su :


1 Physical Plane:
Also known as Plane 1.This plane is the universe in which we are living according to the physical laws of Nature (Gravity, Entropy, Electromagnetism etc.) .
2. Spirits of Error:
In this plane the spirits are contentious and have enormous lust of power, they have an increased EGO and Karmas. Most of the paranormal phenomena are produced by the spirits that inhabit in this plane (Poltergeist, Apparitions, Haunted houses, Ghostly visions etc). These spirits are like prisoners who only want to contend and harm everyone.
3. Spirits of Error:
This plane is also a plane of Error, but the spirits in this plane feel pity of themselves, and feel hatred against those who hurt them when they were incarnated, they feel that their situation is not fair, they are arrogant, they still have EGO and karmic lessons to learn, they are full of doubts and do not want to receive messages of Light. They are not that harmful as the spirits of the plane 2.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:29

Zar nisam rekao u jednom preprošlom postu : divlje zvijeri u kavezu ?

Misliš da neznam tocno tko spada u divlje zvijeri i na koga tocno mislim ?

Naivan si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:37

Žene su naivne , gazite ih.

---

Ovdje su žene samo spol , neznaci da su sve naivne , gazite ih znaci napadnite ih ....to neznaci da ce napad biti uspiješan ...ako je neuspiješan onda nije naivna i preživljava.

----

Mi smo gospodo draga ovdje pricali o tome kako cu ja srušti emanicpaciju , logicno mjenjaju se i odnosi među spolovima.

Šta ste misli da cu naredit kad vidim da nema druge i da su sve pregovaracke šeme potrošene ?

Eto sad znate šta cu naredit tj naredio sam : žene su naivne , gazite ih.



RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by veber Sat 3 Jun - 18:44

jel gaziti sinonim za pojebat?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by RayMabus Sat 3 Jun - 18:46

veber wrote:jel gaziti sinonim za pojebat?
Samo pod uvjetom da je napumpaš a nemaš odakle platit alimentaciju i država te nema odakle ovršit. Onda je. SAMO IH GAZI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176932
2014-04-11


Back to top Go down

 Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura - Page 2 Empty Re: Lagao ženama da će ih zaposliti u DM-u, plaćale mu i do 10 tisuća eura

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum