ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani" - Page 2 Empty Re: ''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Post by Eroo 29/5/2017, 21:15

crvenkasti wrote:smrad četnički
Humor mu je nikakav, tako da zna bit da si u pravu... :D

Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani" - Page 2 Empty Re: ''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Post by epikur37 29/5/2017, 21:25

Spremni ustase a bome i partizani
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani" - Page 2 Empty Re: ''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Post by omni 29/5/2017, 21:39

red wolf wrote:
omni wrote:
red wolf wrote:
omni wrote:
red wolf wrote:
A ne...Nisi dorastao tome...Tvoja svijest ti ne dopušta....
Da...da....
Razumjet će kad dođe vrijeme...
Dosta ste pili ljudima krv na slamku i ugodno zivjeli na tudji racun podmecuci pamflete. Ljudi su ginuli za ovu drzavu da bi vi vec desetljecima srali i mljeli  o cetrdesetim, Ustasama i Partizanima podpirivali i huskali da se ne primjeti sto radite. Jednoga dana ce se budale od glasaca morati opametiti a onda ce doc ta tvoja nova vremena. Krepajte stoko ideoloska.
Kad ljudi shvate tvoje sranje koje im prodaješ, bit će im bolje...
Da...da...
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani" - Page 2 Empty Re: ''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Post by Guest 29/5/2017, 22:07

epikur37 wrote:Spremni ustase a bome i partizani
tko bude ovaj put kupio svoje gaće za sobom??... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani" - Page 2 Empty Re: ''SDP-ovac odgovorio desničarima koji poziraju s puškama: "I mi s ljevice smo naoružani"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum