ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 09:49

http://www.direktno.hr/razvoj/rusi-kod-plenkovica-dogovor-oko-agrokora-ili-propast-koncerna-87122/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 09:51

..a brisel?..a eu?..a lojalnost i suradnja?..nestalo u vidu magle...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 09:52

Agrokor se spasit nemože a Plenković ako misli da može sastavit lopovskočetničku vladu da izvuce pare od nas i da ih Gazdi onda je i više nego glup i on i cijeli HDZ skupa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by jastreb 29/5/2017, 09:52

Nešto su opako počeli petljat sa Rusima. I ja mislim da im je Agrokor bil samo povod.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 09:54

jastreb wrote:Nešto su opako počeli petljat sa Rusima. I ja mislim da im je Agrokor bil samo povod.
poceli su drugi ali en i plenkovic..vec sam tu ispricao pricu...kako se covjek nalazi u podvojenoj fazi..lojalnost briselu ili lojalnost drzavi...prvi su mu omoguclili politicku karijeru,uzlet,lovu..a druga mu je ako nista drzava rođenja plus premijer je..jebega to itekako njega najvise..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 10:01

Rusi ce dignit tužbu protiv države i to ti je to na kraju , jbte privatna firma im duguje pare a onda država upadne i da nemože a u međuvremenu se ta firma raspada i kad se raspadne onda ce im je dat ....bude to tužba protiv RHa pa cete fino sve platit na sudu i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 10:07

Novotny smatra i da bi se u idućih mjesec dana morao iskristalizirati smjer restrukturiranja, odnosno hoće li se spašavati pojedinačne kompanije poput Leda, Jamnice, Belja itd., "dakle one čije su dionice uvrštene na tržište kapitala i onda da se pokuša dodati svježi kapital u te kompanije ili će se dodavati u Agrokor grupu novac, koji će se onda raspršiti i zapravo nigdje neće biti dovoljno efikasno lociran", rekao je Novotny.

Tvrdi da je pogrešna je teza kako će ljetni promet popraviti promet u Konzumu ili u maloprodaji Agrokora, jer promet pada, a doći će na naplatu potraživanja dobavljača koji su isporučivali robu i usluge nakon 10. travnja.

"Više od mjesec dana kao javnost im ne smijemo dati. Ili će spasiti većinu radnih mjesta, što bi bilo moguće, ili će kroz to odugovlačenje restrukturiranja zapravo dovesti do polaganog odumiranja cijelog Agrokora, sve dok se jednog dana ne konstatira da više taj koncern više ne postoji", izjavio je Novotny.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ekonomski-strucnjak-novotny-neodrzivo-je-da-agrokor-svaki-mjesec-dize-novi-kredit/973267.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by n_razbojnik 29/5/2017, 10:07

Ja bih da im prodamo priču o "Švicarcu" 

Mi glupi, ne znamo vam mi to o vraćanju kredita ništa, ovo ovdje je ex Juga, dug se briše temperama

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 10:07

RayMabus wrote:Rusi ce dignit tužbu protiv države i to ti je to na kraju , jbte privatna firma im duguje pare a onda država upadne i da nemože a u međuvremenu se ta firma raspada i kad se raspadne onda ce im je dat ....bude to tužba protiv RHa pa cete fino sve platit na sudu i to je to.
..bice neke kompezacije..plenkovicu ej ostalo malo izlaza ili gotovo i ne..ocito ej da ovi iz brisela ne zele pomoci..makar je sam plenkovic nedavno isao tamo a prije toga slao je dalicku nekoliko puta..i jos neke izaslanike isoa je ejdan put i ramlajk..ali ocito brisel kad je u pitanju lova zakljucao kasicu...'domace' banke svako malo mjenaju misljenje...nije mu puno preostalo akrobacija..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 10:10

predmjevam..da bi se moglo za pocetak usvojiti kao jedna vrst kompezacije da se firme agrokora stave na drazbu i da nece biti monopola vec slobodno najtjecanje.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 10:10

Ma boli k Brisel za Agrokor.

HNB tj mi cemo plačat te dugove , HNB je državna banka , uzme kredit i da ga Ledu , Belju i Jamnici ....i onda ovi duguju HNB a HNB duguje stranim kreditorima i onda HNB tj država digne porez nama i ovima vrati dug a Ledo dobije pare i nemora vračat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by Stanojko 29/5/2017, 10:11

Zajebano dugovati rusima...

_________________
Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 10:13

Plenković je mora izbacit MOST iz vlade jer je zna da s njima nemože ovo napravit tj HNB uzme kredit i da ga Gazdi i onda izija vuk magare al taj kredit koji je HNB uzela vracamo mi jer je HNB državna banka za marčapiju i poluge moci HDZ/SDP ekipe na vlasti.

Ukratko zadužit ce nas radi Gazde , zato je Marić tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vuksadinare 29/5/2017, 10:14

Stanojko wrote:Zajebano dugovati rusima...
nije ako ides politikantskim putem to izbjeci ili populisticki....rusi nisu tu postavili neke nemoguce uvjete...kao najveci kreditori logicno traze kad je u pitanju vracanja dugova da sto se tice banaka budu u prvom redu..drugo traze da kod prodaje agrokorovih firmi ne protezira se nikoga pa ni njih nego da se pusti slobodna prodaja pa tko ponudi vise
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by epikur37 29/5/2017, 10:15

Sve ce to kolinda rijesiti :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by vili40 29/5/2017, 10:16

ovo posuđivanje je u redu ali nas vraćanje bude u grob pospremilo :D
Jebote,već 20 godina Todorić svakog dana radi minusu od 5 miliona kuna a kupuju se jahte,dvorci,helikopteri,vozni parkovi ko u karingtonovih,fešta se za milijune,na platnom spisku armija podobnih itd.itd.i nikome ništa.Sad nek ja i moja djeca vratimo pare.
A rejting raste i moš ga jebat,visjet neće nitko od odgovornih možda jedino nađu kakvu blagajnicu i optuže je da je ukrala 50 kuna.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by Kermit 29/5/2017, 10:23

Gluposti to su podmetanja komunističke bulumente i Ćuprije Plenki tvrdi da mnoštvo stranih i domaćih banaka želi ulagati u Agrokor
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by Kermit 29/5/2017, 10:25

Drugo sama činjenica da strana banka pregovara o kreditu i sudbini privatne kompanije sa premijerom države koji stoji iza lex kurca dovoljno govori kako RH nije preuzeo dug Agrokora
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by RayMabus 29/5/2017, 10:25

vili40 wrote:ovo posuđivanje je u redu ali nas vraćanje bude u grob pospremilo :D
Jebote,već 20 godina Todorić svakog dana radi minusu od 5 miliona kuna a kupuju se jahte,dvorci,helikopteri,vozni parkovi ko u karingtonovih,fešta se za milijune,na platnom spisku armija podobnih itd.itd.i nikome ništa.Sad nek ja i moja djeca vratimo pare.
A rejting raste i moš ga jebat,visjet neće nitko od odgovornih možda jedino nađu kakvu blagajnicu i optuže je da je ukrala 50 kuna.
Jedino HDZ ide u grob jer to vracanje znaci povecanje poreza a kad znaš za koga i zašto a i ovako nemogu sastavit vlast , nece se ti više nikad vlasti docepat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by Kermit 29/5/2017, 10:26

vili40 wrote:ovo posuđivanje je u redu ali nas vraćanje bude u grob pospremilo :D
Jebote,već 20 godina Todorić svakog dana radi minusu od 5 miliona kuna a kupuju se jahte,dvorci,helikopteri,vozni parkovi ko u karingtonovih,fešta se za milijune,na platnom spisku armija podobnih itd.itd.i nikome ništa.Sad nek ja i moja djeca vratimo pare.
A rejting raste i moš ga jebat,visjet neće nitko od odgovornih možda jedino nađu kakvu blagajnicu i optuže je da je ukrala 50 kuna.
Ponzijeva shema za pranje love i uhljebljivanje kadra
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna? Empty Re: Trećeg nema?Rusi kod Plenkovića!Dogovor ili propast koncerna?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum