ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by vuksadinare 29/5/2017, 08:51

vuksadinare wrote:steta..kao sto je rekao babci...danas biramo nesposobne,lopine i osobe sa psihickim problemima...u kombinaciji sve skupa jeben problem
rekao antun babic

vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by vuksadinare 29/5/2017, 08:54

Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
vuksadinare wrote:
Eroo wrote:
Ne, u problemu je država čiji je ministar. Da ne kažem u qrtzu...da proste kolege Srbi na ovom forumu.
vidim...zbog njihovih napada(kao i nekih im saveznika ovdje) eto thompson ne moze odrzati koncerte...plus jos neke stvari..jbg...ako adekvatno im ne odgovoris naravno uz produciranje dokaza bit ces i dalje cipelaren..a kad 100 puta laz ponovis a ne demantiras je..101 put ce postati istina
Prije toga nije mogao ni u vlastitoj državi, ako se ne varam...Ne gledaj u komšijin lonac, rađe se pobrini da je tvoj čist i  pun.
ero...ero..naveo sam i svoje dvoriste ako si pazljivo citao moj post...slabo se ero radi na međunarodnom planu zadnjih 15-tak godina i ti to dobro zans...uostalom kolinda ako ima neke volej da nesto napravi nema stvarnu moc to da promjeni bez dogovora...ili kompromisa..jbg...ne treba bjezat od toga...sto je tu je...jednog lijepog dana bi s eto moglopromjeniti ali dans malo sutra
Tuđman je itekako radio, pa i još neki...Danas vam nitko više ne valja, jer vam tako mediji sugeriraju.
Vi niste bili u stanju ni nogu u dupe dati Mesiću, notornom lažovu i izdajniku. Ni Vesni Pusić, također...itd...da ih sve ne nabrajam.
Niste u stanju niti jednu jebenu državnu instituciju dovesti u red, kao na primjer HRT...leglo da ne kažem čega.
No, to je ipak vaša stvar, meni je samo usput i lakše kažem istinu...
...mesicje uzjasio znas na cemu....na vlast da ne ponavljam...drugo....stvar je u tome sto je gro politicara ispred rada za interese drzave,lokalne zajednice stavilo materijalni i egoisticni interes...a trece....u politiku i to najvisu ulazi sve vise psihicki nestabilnih osoba
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by Eroo 29/5/2017, 08:57

PS: U BiH je ratovala i zločine počinila isključivo HR i to će nakon presude u Haagu platiti.
      Jebiga, nije do Haaga, tako vam presudio Mesić i Pusićka,
      Vuče, pogubio si se u bespućima zbiljnosti... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74869
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by vuksadinare 29/5/2017, 09:06

Eroo wrote:PS: U BiH je ratovala i zločine počinila isključivo HR i to će nakon presude u Haagu platiti.
      Jebiga, nije do Haaga, tako vam presudio Mesić i Pusićka,
      Vuče, pogubio si se u bespućima zbiljnosti... :D
nisam se pogubio..gluposti i danak neiskustva se ponekad skupo placaju...sto bi netko rekao ne mozes sve dobiti.....na zalost placamo cijene starih zabluda i gresaka...zdravko tomac je nedavno nesto dobro rekao..'ljudi ne razumiju da smo na pcoetku devedesetih bili u kaosu...nisi u pojedinim trenucima mogao vuci svrsishodne poteze jer su događaji i vrijeme diktirali tempo...a mi nismo imali potrebitog iskustva narocito na međunarodnom planu osim izuzetaka ali ni izuzeci ne mogu sve...svaki dan ej bio u ono vrieme drugaciji od prethodnog i nismo mislim na valdu nacionalnog spasa na celu sa tuđmanom mogli mirno funcionirati i gledati prema buducnosti nego si prakticno funkcionirao od dana do dana i takve poteze vukao narocito sto se tice perioda od 1990 do 1992..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by Eroo 29/5/2017, 09:08

PS2: 
 Ukratko na temu o kojoj je riječ.
Rusija ne bi smjela izvoditi agresivne vojne vježbe na lijevoj strani Dunava, ako joj je bilo stalo do dobrih odnosa sa HR. Velika su i vojno jaka država, ali im to nije trebalo...Mogli su to učiniti njegdje u Šumadiji i nitko im nebi zamjerio. KGK nije slijepa kod očiju...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74869
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by Eroo 29/5/2017, 09:13

vuksadinare wrote:
Eroo wrote:PS: U BiH je ratovala i zločine počinila isključivo HR i to će nakon presude u Haagu platiti.
      Jebiga, nije do Haaga, tako vam presudio Mesić i Pusićka,
      Vuče, pogubio si se u bespućima zbiljnosti... :D
nisam se pogubio..gluposti i danak neiskustva se ponekad skupo placaju...sto bi netko rekao ne mozes sve dobiti.....na zalost placamo cijene starih zabluda i gresaka...zdravko tomac je nedavno nesto dobro rekao..'ljudi ne razumiju da smo na pcoetku devedesetih bili u kaosu...nisi u pojedinim trenucima mogao vuci svrsishodne poteze jer su događaji i vrijeme diktirali tempo...a mi nismo imali potrebitog iskustva narocito na međunarodnom planu osim izuzetaka ali ni izuzeci ne mogu sve...svaki dan ej bio u ono vrieme drugaciji od prethodnog i nismo mislim na valdu nacionalnog spasa na celu sa tuđmanom mogli mirno funcionirati i gledati prema buducnosti nego si prakticno funkcionirao od dana do dana i takve poteze vukao narocito sto se tice perioda od 1990 do 1992..'
O Vuče, Vuče, ne vuči me za jezik...Sve sam vam rekao još prije skoro 10 godina i ponavljao više puta.
Sad ću samo ukratko, bez detaljnijeg objašnajvanja: - Ako se sam ne cijeniš, nitko te neće cijeniti.
Sjetit ćeš i na što se odnosilo kad sam to govorio. Ma neću više, muka mi je kad samo pomislim.
Eroo
Eroo

Posts : 74869
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by vuksadinare 29/5/2017, 09:17

dalje tomac pise u svojoj knjizi..'jedan dan imas krizu u jednom mjestu,podrucju drugi dan na nekom drugom..a to si morao korigirati i u odnosima prema međun.zajednici..cudim se da smo uopce mogli kvalitetno i funkcionirati i sve to drzati pod kakvom takvom kontrolom...u bh-a je hrvatski narod bio prepusten sam sebi narocito pred rat u bh-a 1992 godine...imali smo neoragizirane i neodlucne bosnjake..odlicno organizirane i naoruzane srbe,jna i srbiju i uz njih dobar dio međun.zajednice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by Stanojko 29/5/2017, 09:20

Kobilinda nikad ne razocara... cheers

_________________
Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji - Page 3 Empty Re: Kolinda za hitnu uspostavu sanitarnog koridora prema zloj Rusiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum