ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 5/6/2017, 22:22


moram reć naslov? ok da vim..

kic
Admin

Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Eva_ 6/6/2017, 08:38

mate wrote:Da li je budalasto toliko jako kriknuti s krova, pa cijelim internetom odjekne? :)
Probaj u tunelu, akustičniji je.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 10:02

aben wrote:06.06.2017evo, leftovers su gotovi. to je nojbolja serija ikad. mislin da mi  bivša all time favourite serija ne će zamiriti ča sun je skinu s prijestolja, ionako je namo bila puno godin. mislin, sve ono ča ne volin učinjeno je na takov nočin da ne morin ne voliti. mislin i da sun potroši život odbijajući izlagati se beletristici. ovo je samo ekranizirana inačica beletristike. zoto bi voli ka bi nastavili s book clubom. mene još nisu zvoli iz knjižnice (popularan je ot jung) tako da bi iskoristi onu tvoju ponudu, mativka, da projdemo na slijedeći krug. za kaznu, mene neka se preskoči.

kic, fir eaway,
Meni je ostala epizoda do kraja. Odlična je serija i glazba u njoj.

A kome ćeš uplatiti 100kn kazne?:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 10:03

kic wrote:
moram reć naslov? ok da vim..
I ja čekam ali pokušaj s ne Sf-om :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 10:07

Eva_ wrote:
mate wrote:Da li je budalasto toliko jako kriknuti s krova, pa cijelim internetom odjekne? :)
Probaj u tunelu, akustičniji je.
Eto ti ženske solidarnosti :)
Ti bi da mi se poput bumeranga vrati, onesposobi, a u međuvremenu me neko prijevozno sredstvo pregazi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Eva_ 6/6/2017, 10:15

Eh sad, jutro je nisam razmišljala o posljedicaH
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 10:42

mate wrote:
aben wrote:06.06.2017evo, leftovers su gotovi. to je nojbolja serija ikad. mislin da mi  bivša all time favourite serija ne će zamiriti ča sun je skinu s prijestolja, ionako je namo bila puno godin. mislin, sve ono ča ne volin učinjeno je na takov nočin da ne morin ne voliti. mislin i da sun potroši život odbijajući izlagati se beletristici. ovo je samo ekranizirana inačica beletristike. zoto bi voli ka bi nastavili s book clubom. mene još nisu zvoli iz knjižnice (popularan je ot jung) tako da bi iskoristi onu tvoju ponudu, mativka, da projdemo na slijedeći krug. za kaznu, mene neka se preskoči.

kic, fir eaway,
Meni je ostala epizoda do kraja. Odlična je serija i glazba u njoj.

A kome ćeš uplatiti 100kn kazne?:)
Pa ne ću jer nis probi dogovor.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 10:54

Dobro :)
Šta je bilo na kraju serije, ne mogu dočekati. Uz nju pratim još American Gods (ta ne bi bila loša za tebe, sinoć u epizodi koju sam gledala, postavljeno je pitanje: Jesu li prije nastali ljudi ili Bog), zatim Sense9, pa Handmaid's tale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 11:11

Serija je svršila ko i svako remek djelo. Nišće se ni rišilo (ono ča jo ne trpin u modernim djelima) osim onoga ča je bitno. Ljubomoran san jer si ti sve odgljedala najedun put, a meni su rastegli na tri godine...mislin da ću sve ponoviti

A, fola za preporuke, ali, grin na otok za par dun, tamo je tek došlo vrime prve industrijske revolucije:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 11:45

Moram se ispraviti, Sense8 (ah, ta mob. tipkovnica).

A ja sam ljubomorna na tebe zbog odlaska na mjesto koje bi meni itekako dobro došlo.
Blago tebi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 12:11

mate wrote:Moram se ispraviti, Sense8 (ah, ta mob. tipkovnica).

A ja sam ljubomorna na tebe zbog odlaska na mjesto koje bi meni itekako dobro došlo.
Blago tebi...

briga te, ti imoš puno eurov, paš dojti na gotovo:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/6/2017, 12:14


Buba u mravinjaku, braća Strugacki
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 12:36

im in

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 14:48

aben wrote:
mate wrote:Moram se ispraviti, Sense8 (ah, ta mob. tipkovnica).

A ja sam ljubomorna na tebe zbog odlaska na mjesto koje bi meni itekako dobro došlo.
Blago tebi...

briga te, ti imoš puno eurov, paš dojti na gotovo:)
Crkveni miš je za mene bogataš. Danas jesi, sutra nisi.
A-a, opet ću pasti u depru, nemoj mi to raditi :)
Voliš kada kukam,a?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 14:49

aben wrote:im in
I ja. Ima u knjižnici, provjerila, ali ću tek sljedeći tjedan početi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 18:05

Ota tvoja pripizdina ima dobru knjižnicu, jo ti govorin.

A,  depra je bila radi love? Jebiga, znoš kako se reče; ni skupo, nego si se ti loše udala.

A sa ti mene oćeš bociti u depru, ako ti nemoš šoldov i greš na ljetovanje, koliko ih jo unda tek nemun :))

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by mizantrop 6/6/2017, 18:39

mate wrote:Dobro :)
Šta je bilo na kraju serije, ne mogu dočekati. Uz nju pratim još American Gods (ta ne bi bila loša za tebe, sinoć u epizodi koju sam gledala, postavljeno je pitanje: Jesu li prije nastali ljudi ili Bog),

također pratim,zadnja bila 6,epizoda,lajkam seriju(ima i knjiga ak te zanima),svaka epizoda u uvodu prikazuje nekog drugog boga kako dolazi u ameriku a to pitanje ko je prije podsjeća ofkors na "kokoš ili jaje"
mizantrop
mizantrop

Male
Posts : 300
2017-05-01


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 19:29

aben wrote:Ota tvoja pripizdina ima dobru knjižnicu, jo ti govorin.

A,  depra je bila radi love? Jebiga, znoš kako se reče; ni skupo, nego si se ti loše udala.

A sa ti mene oćeš bociti u depru, ako ti nemoš šoldov i greš na ljetovanje, koliko ih jo unda tek nemun :))
Pa kada su mladi bez posla, neka barem čitaju :)

Dakako da je zbog love :D (i posla)

Ti imaš nekretnine na moru :) Jedna tvoja soba vrijedi kao moja sva zemlja.
Ne smijem dalje razmišljati već osjećam naviranje tlaka :)

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 19:31

metalhead wrote:
mate wrote:Dobro :)
Šta je bilo na kraju serije, ne mogu dočekati. Uz nju pratim još American Gods (ta ne bi bila loša za tebe, sinoć u epizodi koju sam gledala, postavljeno je pitanje: Jesu li prije nastali ljudi ili Bog),

također pratim,zadnja bila 6,epizoda,lajkam seriju(ima i knjiga ak te zanima),svaka epizoda u uvodu prikazuje nekog drugog boga kako dolazi u ameriku a to pitanje ko je prije podsjeća ofkors na "kokoš ili jaje"
Sviđa mi se borba bogova starog kova i onih koji su se prilagodili novom vremenu i tehnologijama. Svega i u njoj ima. Zanimljiva :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/6/2017, 20:14

mate wrote:
aben wrote:Ota tvoja pripizdina ima dobru knjižnicu, jo ti govorin.

A,  depra je bila radi love? Jebiga, znoš kako se reče; ni skupo, nego si se ti loše udala.

A sa ti mene oćeš bociti u depru, ako ti nemoš šoldov i greš na ljetovanje, koliko ih jo unda tek nemun :))
Pa kada su mladi bez posla, neka barem čitaju :)

Dakako da je zbog love :D (i posla)

Ti imaš nekretnine na moru :) Jedna tvoja soba vrijedi kao moja sva zemlja.
Ne smijem dalje razmišljati već osjećam naviranje tlaka :)

pa jel gužva u knjižnici?

a zoč ne greš u njemačku? znun da je lipo biti doma, ali barinku zaroditi iskricu dokle si mloda. imo vrimena za verondu. nulte potrošiš na razvoj tela, desete na razvoj uma, dvodesete na razaranje tela i uma i konsolidaciju, tridesete moroš žrtvovati bogu produktivnosti i tek unda...ne, čekoj, ovo vridi za muške, zoč se ti jednostavno ne udoš?

koliko van je kvadrat zemlje? 
ko nos je 80 za građevinsko, a poljoprivredno 20 eurov. toliko je za ono za ča znun da su ljudi prodoli. 
ali, sve je to idealno govoreći, jer, moja kuća je na jednoj parceli, dvor na drugoj, veranda na tretoj a vrto na četvrtoj, ča znoči da jo ne morin prodati svoju kuću bez da mi država ne ukrade 25 % jer se prodaja tri i više istovrsnih nekretnin u razdoblju od 5 godin želi iz nekog razloga kazniti. 
zanimljivo je kako će porez na nekretnine ka fol potaknuti transfer imovine, je, ali uz četvrtinu svega državi. nodun se da su knjižnice dobro opremljene...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/6/2017, 20:54

aben wrote:
pa jel gužva u knjižnici?

a zoč ne greš u njemačku? znun da je lipo biti doma, ali barinku zaroditi iskricu dokle si mloda. imo vrimena za verondu. nulte potrošiš na razvoj tela, desete na razvoj uma, dvodesete na razaranje tela i uma i konsolidaciju, tridesete moroš žrtvovati bogu produktivnosti i tek unda...ne, čekoj, ovo vridi za muške, zoč se ti jednostavno ne udoš?

koliko van je kvadrat zemlje? 
ko nos je 80 za građevinsko, a poljoprivredno 20 eurov. toliko je za ono za ča znun da su ljudi prodoli. 
ali, sve je to idealno govoreći, jer, moja kuća je na jednoj parceli, dvor na drugoj, veranda na tretoj a vrto na četvrtoj, ča znoči da jo ne morin prodati svoju kuću bez da mi država ne ukrade 25 % jer se prodaja tri i više istovrsnih nekretnin u razdoblju od 5 godin želi iz nekog razloga kazniti. 
zanimljivo je kako će porez na nekretnine ka fol potaknuti transfer imovine, je, ali uz četvrtinu svega državi. nodun se da su knjižnice dobro opremljene...
Nije, mladi odlaze.

Čekam neke natječaje, pa ću vidjeti dalje. A godine lijo, neću ti reći :) S muškima sami problemi :)

Pa za jutro bih mogla dobiti oko 5 tis. eura...Nekretnine se prodaju po zbilja smiješnim cijenama (kuće). Ma ovdje je strava, baš pripizdina.
Daruj nešto ženi pa nek ona proda :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 10 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 50 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 30 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum