ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij

Go down

U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij Empty U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij

Post by Kermit 26/5/2017, 08:16

https://www.rt.com/op-edge/389699-philippines-isis-martial-law/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij Empty Re: U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij

Post by vuksadinare 26/5/2017, 08:21

...ka'k se to sa njima duerte ne moze(?) obracunati a sa narko bandama i mafijom da...marcos je na takve slao zrakoplove,vojsku odmah...jbg...moj duerte izgled ad ati ej vaznije zabraniti krunice u automobilima nego spasavati krscanske crkve koje gore....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij Empty Re: U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij

Post by Kermit 26/5/2017, 09:40

vuksadinare wrote:...ka'k se to sa njima duerte ne moze(?) obracunati a sa narko bandama i mafijom da...marcos je na takve slao zrakoplove,vojsku odmah...jbg...moj duerte izgled ad ati ej vaznije zabraniti krunice u automobilima nego spasavati krscanske crkve koje gore....
Čak i ja imam krunicu na retrovizoru, ostala mi nakon jedne trebe vjernice hehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij Empty Re: U Filipinima se ponavlja sirijiski scenarij

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum