ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:16

Pa nije to čak ni neka faza. Mislim, ne znam kako vaš mozak funkcionira, ali u mojoj glavi se uvijek vrzma hrpa misli.

Ne crnih, uglavnom mi je u glavi dosta duga i jednoroga, ali to su neke stvari koje su uobičajeni tabui u društvu i prema kojima misli jednostavno lete.

Ne mora to nužno bit homoseksualni odnos, ali bit će nešto drugo.

Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2017, 20:17


lepa si pzz
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/6/2017, 20:18

kic wrote:
 ja ubrao lipe i susim za caj..
bljak, iritira me tai slatki miris.
tako da ove godine slijedi motorka.

ispred kuće mi je i irtira me mirisom i cvatom.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/6/2017, 20:19

medication wrote:Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.
to svojoj djeci govorim

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:20

Oprala pod i kupaonu...

Kupaonu kažem samo na forumu, inače zovem kupaonu wc.

Sad bi mogla pomalo spremat stvari da imam što manje spremat u četvrtak. Sutra mi je pedikura.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:22

veber wrote:
medication wrote:Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.
to svojoj djeci govorim


Aleluja.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2017, 20:24

medication wrote:Pa nije to čak ni neka faza. Mislim, ne znam kako vaš mozak funkcionira, ali u mojoj glavi se uvijek vrzma hrpa misli.

Ne crnih, uglavnom mi je u glavi dosta duga i jednoroga, ali to su neke stvari koje su uobičajeni tabui u društvu i prema kojima misli jednostavno lete.

Ne mora to nužno bit homoseksualni odnos, ali bit će nešto drugo.

Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.

pa vrzma se puno toga da, ne možeš to često ni kontrolirati, kad probaš senzornu deprivaciju skužiš da te um dobro je*e zapravo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:25

Inače mi se teško spojit i bit prijatelj s ljudima koji su previše fini, kojima je dosta toga tabu i koji se srame pričat o nekim stvarima zbog toga što ih je neki autoritet u to uvjerio.

Kod muža mi se najviše svidjelo to što nema granice u humoru, sprdanju i teme o kojima pričamo nemaju nekekav stakleni strop do kojeg idu i dalje ne može.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 13/6/2017, 20:27

medication wrote:
veber wrote:
medication wrote:Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.
to svojoj djeci govorim


Aleluja.
zakaj aleluja?
neka žive svoj život bez inhibicija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:28

Da, čitala sam malo o eksperimentima te vrste...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:28

veber wrote:
medication wrote:
veber wrote:
medication wrote:Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.
to svojoj djeci govorim


Aleluja.
zakaj aleluja?
neka žive svoj život bez inhibicija.


Pa da, zato aleluja.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2017, 20:33

medication wrote:Inače mi se teško spojit i bit prijatelj s ljudima koji su previše fini, kojima je dosta toga tabu i koji se srame pričat o nekim stvarima zbog toga što ih je neki autoritet u to uvjerio.

Kod muža mi se najviše svidjelo to što nema granice u humoru, sprdanju i teme o kojima pričamo nemaju nekekav stakleni strop do kojeg idu i dalje ne može.

da, bitno da tebi paše..

riječi ne ujedaju, ali moram reći da bi mi bilo čudno da neki frend dođe pa počne pričati o svojim gay fantazijama :^0

iako, sad kako sam počeo planinariti, vraćaju se neke školske fore, neka žena počne pričati: i onda ga je protresla, i mi svi ponavljamo iza nje taj dio i smijemo se, ali svi :^^ ali treba pogoditi time and space..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:34

medication wrote:

Pa bar se u svojoj glavi ne moraš ničega sramit, nikome se opravdavat ni ikakve inhibicije imat. Mislim da čovjek treba pustiti na slobodu svom umu.
 :tu


Mene baš privlači sex sa ženom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:34

Meni je bila faza kada sam se proispitivala koga volim. M ili ž. Mislim znala sam da volim muske, nikada me cure previse nisu privlacile. Gade mi se pizdice... Za to mi se "kolegica uvijek rugala". 

Ostala neka pitanja o zivotu, smrti, samoubojstvu... To ajde. Prolazi mi umom jer imam 5 000 pitanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:36

Isuse kkriste boze pomozi na rukopisu/gramatici... Mojoj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2017, 20:36

kic wrote:
riječi ne ujedaju, ali moram reći da bi mi bilo čudno da neki frend dođe pa počne pričati o svojim gay fantazijama :^0



Eto, meni bi to bilo skroz normalno. Na takve stvari dosta hladno gledam.
A i prijatelji su mi znali svašta napričat valjda :D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:38

Meni isto gay price nisu nista cudno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:38

"fantazije"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2017, 20:39

QrwinSin wrote:Isuse kkriste boze pomozi na rukopisu/gramatici... Mojoj

rukopis :^0
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:41

I uvijek su me zajebavali da volim baustelce...

Jer sam rekla da se ne palim na slickane muskarcmuskarce u odjelima koji ostavljaju oblak armani code parfema iza sebe dok koracaju u svojin lakiranim cipelicama...

Starke, po mogucnosti raspadnute=tvoja sam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2017, 20:41

Mene recimo sputava rugovor u rukavicama ...jednostavno ne mogu i žao mi je moga vremena...bas sam Sad dolje sa sestrom pričala o tom....ja sa njenim mužem ne mogu pričati jer je konzervativan....ne mogu i amen....


S muzevim frendom isto....neki dan smo "raspravljali" o homoseksualnositi...njeov argument je non stop bio "tonije normalno"...meni se ne da trošiti vrijeme na takve....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 31 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum