ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by crvenkasti 22/5/2017, 19:00

Oslobođen Homs.

Sirija - Page 8 2Q==

crvenkasti

Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 23/5/2017, 23:53

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 24/5/2017, 19:35

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 19:24

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 19:27

Izgleda da se Al kaida (moderni kanibali) okrecu protiv ISIS-a,vide ovi gube pa odlucili daprigrabe sto se prigrabiti moze,pushiona na svim frontovima i za Isis i za Al kaidu  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/5/2017, 19:29

My Brother Billo wrote:Izgleda da se Al kaida (moderni kanibali) okrecu protiv ISIS-a,vide ovi gube pa odlucili daprigrabe sto se prigrabiti moze,pushiona na svim frontovima i za Isis i za Al kaidu  cat
Medo,to ti je cisto strvinarska psihologija i ponasanje..nema tu lojalnosti..no dobro,dok se medjusobno rokaju i eliminiraju,svima drugima dobro.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 19:30

slazem se,u odnosu na teroriste,Asadovi se kao sto se da viditi ne rokaju medjusobno
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/5/2017, 19:31

My Brother Billo wrote:slazem se,u odnosu na teroriste,Asadovi se kao sto se da viditi ne rokaju medjusobno
Legalna drzavna vojska...sve ostalo je za politi urejom i potrpati..
Problem jest,sto je takvih strvinara uspjelo naseliti dobar dio Europe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 19:36

problem?pa je ali samo evropljani su si sami krivi tako da mi ih nije ni zao,Brinataca pogotovo,i u americi isti kuki,samo na mozda nesto manjoj skali,
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/5/2017, 19:39

My Brother Billo wrote:problem?pa je ali samo evropljani su si sami krivi tako da mi ih nije ni zao,Brinataca pogotovo,i u americi isti kuki,samo na mozda nesto manjoj skali,
vjerujem da Svabi nisu..svabi kao svabi-narod..Politika ide prilicno mimo zelje nacije,kad prodju Izbori za Bundestag i Kancelara,jedina krivica svabija je sto su ignoranti,ne zele aktivno sudjelovati u politici,niti se usprotiviti osima malog broja.ne forumase,niti raspravljaju sto je dobro sto je lose,nego u cijelosti vjeruju vlasti...
bitno im je nagurati slusalice u usi i iskljuciti se od svega.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 19:44

da jebiga,mada ja licno ih simpatisem bez obzira na proslost,njemacka medicina je za moj pojam br 1,americka je isto na visokom nivou ali ispod svapskog sigurno,bio sam u svabiji par puta i dosta toga mi se svidilo,e sad njihova promasena politika sasvim druga je stvar
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/5/2017, 19:47

My Brother Billo wrote:da jebiga,mada ja licno ih simpatisem bez obzira na proslost,njemacka medicina je za moj pojam br 1,americka je isto na visokom nivou ali ispod svapskog sigurno,bio sam u svabiji par puta i dosta toga mi se svidilo,e sad njihova promasena politika sasvim druga je stvar
Kosta svaki mjesec mindeštens(najmanje) 180 Ojrova,...mora biti dobra...ja ih gledam utrositi za svaki glupavi razlog.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 25/5/2017, 20:04

ha ha da i ja sam isao prije zbog glupih razloga,bilo mi fora da zajebavam doktore  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 26/5/2017, 15:10

Asad konačno na na pravi način razmišlja o budućnosti Sirije. Ovo je dobar posao, na primjer, a ne trčkaranje malo tamo, malo amo... :) 

Sirija - Page 8 6dbc57550439813

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 26/5/2017, 15:48

http://www.advance.hr/vijesti/rusija-upozorava-na-veliku-vjerojatnost-skorasnje-eskalacije-situacije-na-sjeveru-sirije/

Marija Zakarova, upozorila je kako postoji velika vjerojatnost za skorašnju eskalaciju situacije na sjeveru Sirije, a kao glavni razlog navodi trenutačne tenzije između Turske i sirijskih Kurda.

"Imajući u vidu turske prijetnje novom operacijom protiv Sirijskih Demokratskih Snaga (SDF), postoji velika opasnost od eskalacije sukoba između kurdskih snaga i pro-turskih ilegalnih oružanih jedinica", poručila je.

Njezin komentar dolazi neposredno nakon što su se pojavile informacije kako Turska upravo obučava tisuće FSA boraca te ih planira poslati u napad na sirijske Kurde (vidiNovi sukobi na pomolu: FSA zapovjednik tvrdi kako Turska upravo obučava tisuće sirijskih pobunjenika koje će uskoro iskoristiti za napad na kurdski YPG).

Ukoliko do takvog sukoba dođe to će vrlo zakomplicirati situaciju zbog činjenice da kurdski SDF dobiva aktivnu pomoć od SAD-a, a upravo ovih dana SAD je Kurdima dostavio veliku količinu novog naoružanja

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 26/5/2017, 19:42

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 27/5/2017, 07:06

New footage from the Qaboun, East Damascus battle of the Syrian Republican Guard using a UR-77 mine clearing vehicle


https://twitter.com/MmaGreen/status/867814736339099648

____________________________________________________________________________________________________
Jako precizno oružje, pogađa stoposto...i nije prekomjerno. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 27/5/2017, 12:46

Eroo wrote:New footage from the Qaboun, East Damascus battle of the Syrian Republican Guard using a UR-77 mine clearing vehicle


https://twitter.com/MmaGreen/status/867814736339099648

____________________________________________________________________________________________________
Jako precizno oružje, pogađa stoposto...i nije prekomjerno. :)
Pokolj civila u američkim zračnim napadima na istočni sirijski grad Mayadeen: Najmanje 35 mrtvih - "Bombardiraju nasumično jer su u panici zbog napretka sirijske vojske i žele hitno očistiti prostor za snage koje oni podupiru"

Sirijski državni mediji objavili su kako je u američkim zračnim napadima na prostoru istočne sirijske provincije Deir-ez-Zor ubijeno najmanje 35 civila. U izvještaju se navodi kako je pogođena tržnica u gradu Mayadeen kao i jedna obližnja četverokatnica koja je u potpunosti uništena. Ističe se kako su ubijeni većinom žena i djeca.

Iz američke koalicije navode kako je točno da su njihove snage izvodile napade oko grada Mayadeen u četvrtak i petak, no, njihov glasnogovornik ističe kako tek provjeravaju rezultate tih napada.

No, neki smatraju kako su ovi napadi namjerni - jedan od njih je direktor britanskog think-tanka Gnosos, Ammar Waqqaf, koji je rekao u razgovoru za ruski RT: "Američka koalicija je nervozna zbog napretka sirijske vojske i njihovih saveznika, uključujući Rusije i Irana, te moraju hitno očistiti put za snage koje oni podupiru". Smatra kako zbog toga SAD nasumično bombardira bez provjere obavještajnih podataka.
.....................................................................

time is money
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 27/5/2017, 12:49

...a UR-77 je za čišćenje snijega u  Siriji. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by mutava baštarda 27/5/2017, 12:52

Eroo wrote:...a UR-77 je za čišćenje snijega u  Siriji. :D
to je "nepametno" oružje diktatora, ako rukuje s njim netko pametan može biti korisno i učinkovito. za razliku od "pametnog" oružja kojim rukuje nevidljiva ruka...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Eroo 27/5/2017, 13:04

mutava baštarda wrote:
Eroo wrote:...a UR-77 je za čišćenje snijega u  Siriji. :D
to je "nepametno" oružje diktatora, ako rukuje s njim netko pametan može biti korisno i učinkovito. za razliku od "pametnog" oružja kojim rukuje nevidljiva ruka...
Može poslužiti i za proširivanje uskih arapskih uličica, kao u ovom slučaju...Od sokaka naprave široku aveniju ko u Moskvi.

Eroo
Eroo

Posts : 74705
2016-07-22


Back to top Go down

Sirija - Page 8 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum