ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 10/9/2015, 15:42

Ajmo malo kako je to osmisljeno za zene.. king

Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene: Jasno kao dan. Žena ima svog muža i samo njega. Zaboravite na roditelje, braću, sestre, sestrične, tetke, stričeve i svu bližnju i daljnju rodbinu, a posebice na bilo kakve druge frajere. Ja sam Gospodin, Bog tvoj i amen.
II.
Ne spomeni imena Gospodina, Boga svoga, uzalud: Ako ti nešto nije po volji, ako sam te raspizdio ili je to učinio netko drugi, nemoj slučajno da čujem kako mi jebeš sve po spisku. Ili da me jebo pas, konj odnosno bilo kakvi pripadnici životinjskog svijeta. Ne zovi me uzalud da idem nešto kupiti ili popraviti. Moje ime spominji samo kad zoveš da je ručak ili večera gotova.
III.
Sjeti se da svetkuješ dan Dan Gospodnji: Gospodnji je moj rođendan, svi moji imendani, sve moje godišnjice i obljetnice. Obavezno ih se sjeti i kupi mi neki zgodan poklon (skupocjeni sat, set pozlaćenih kemijskih olovaka i sl.)
IV.
Poštuj oca i majku da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji: Ako sam ja tvoj bog, onda su moji roditelji tvoji roditelji što će reći, poštuj MOJEG oca i majku. Sve što oni kažu ili učine, učine to za tvoje dobro. Ne svađaj se sa mojom starom.
V.
Ne ubij: Kad mi se dogodi da te iscipelarim što si sigurno u tom trenutku i zaslužila, nemoj da ti padne na pamet sutradan potegnut nožem ili sačmom na mene. Također obitelj planiram isključivo ja.
VI.
Ne sagriješi bludno: Nemoj da ti padne na pamet prcanje s drugim frajerima ili ženama. Kao niti pušenje, lizanje ili uopće da misliš o tome. Dok se ševimo možeš misliti samo i jedino na mene. Kakav Brad Pitt i ostala metro gamad.
VII.
Ne ukradi: Sve što zaradim ja i što zaradiš ti ide u zajednički budžet kojim samo ja upravljam. Nemoj da mi euro ili cent nestane iz tog budžeta bez mog znanja i dopuštenja.
VIII.
Ne reci lažna svjedočanstva na bližnjega svoga: Sve piše. Laž ne toleriram niti pod razno. U laži su kratke noge. Pazi da tvoje doista ne postanu takve.
IX.
Ne poželi žene ni muža bližnjega svoga: Prcanje kao takvo s bilo kakvih drugim osobama je u potpunosti isključeno kao i želje ili pomisli na to.
X.
Ne poželi nikakve stvari bližnjega svoga: Auto je moj, kuća je moja, zajednički budžet je moj, djeca su moja....sve što se tiče našeg zajedničkog života je moje. Nemoj niti pomisliti da bi nešto od toga uzela ili pokušala uzeti.

http://vedriduh.com/propisi/propis.php?propis=119-10-bozjih-zapovijedi-zenama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 11/9/2015, 22:13

bogomdani wrote:
Ja sam Gospodin, Bog tvoj, nemoj imati drugih bogova uz mene: Jasno kao dan. Žena ima svog muža i samo njega. Zaboravite na roditelje, braću, sestre, sestrične, tetke, stričeve i svu bližnju i daljnju rodbinu, a posebice na bilo kakve druge frajere. Ja sam Gospodin, Bog tvoj i amen.

Ok:) nema veće izdaje od tračanja muža prijateljima i rodbini. Moj muž je najbolji, najpametniji, najsposobniji. To je dokazao kad je oženio mene :P
II.
Ne spomeni imena Gospodina, Boga svoga, uzalud: Ako ti nešto nije po volji, ako sam te raspizdio ili je to učinio netko drugi, nemoj slučajno da čujem kako mi jebeš sve po spisku. Ili da me jebo pas, konj odnosno bilo kakvi pripadnici životinjskog svijeta. Ne zovi me uzalud da idem nešto kupiti ili popraviti. Moje ime spominji samo kad zoveš da je ručak ili večera gotova.

Sve ok do ovog dijela sa zvanjem za kupnju. Što ne?? Još uvalim podulji spisak što treba kupiti, jer meni treba 5 minuta da se odlučim za jedan artikl.
Za popravak pričekam. Ako vidi sam da treba i sam popravi ili organizira popravak, ima večeru uz svijeće  love 
Ako ignorira, dajem prijedlog da pozovem majstora. Majstor mora biti zgodan  yes


III.
Sjeti se da svetkuješ dan Dan Gospodnji: Gospodnji je moj rođendan, svi moji imendani, sve moje godišnjice i obljetnice. Obavezno ih se sjeti i kupi mi neki zgodan poklon (skupocjeni sat, set pozlaćenih kemijskih olovaka i sl.)

:trlja   Ako on ne slavi svoj rođoslav, proslavit ću ja njegov. Kupit ću si sexy donje rublje..  :trept ..

...nastavak slijedi :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 11/9/2015, 22:23

bogomdani wrote:
IV.
Poštuj oca i majku da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji: Ako sam ja tvoj bog, onda su moji roditelji tvoji roditelji što će reći, poštuj MOJEG oca i majku. Sve što oni kažu ili učine, učine to za tvoje dobro. Ne svađaj se sa mojom starom.

Žena koja je rodila mog dragog je Kraljica! Nema mana, najbolje kuha, zaradila je svaku sijedu. Još najbolje da dobije jezičavu egotrip nadobudnu bitchuru koja će je raspižđivati pod stare mirne joj dane.  :D 
A ne, ne...ne dam se ja u fajt sa "starom". Radije ću joj reći da imam sjebanu probavu  i moram hitno doma nego priznati da mi je ona nečim digla tlak  :^0 Mooodrost!



V.
Ne ubij: Kad mi se dogodi da te iscipelarim što si sigurno u tom trenutku i zaslužila, nemoj da ti padne na pamet sutradan potegnut nožem ili sačmom na mene. Također obitelj planiram isključivo ja.

affraid affraid affraid  Ne do mu dragi Bogo da me dotakne cipelom!!! Da mu se ikad "zalomi", ne bi imao s čime planirati obitelj   x-|


VI.
Ne sagriješi bludno: Nemoj da ti padne na pamet prcanje s drugim frajerima ili ženama. Kao niti pušenje, lizanje ili uopće da misliš o tome. Dok se ševimo možeš misliti samo i jedino na mene. Kakav Brad Pitt i ostala metro gamad.

A tko je Brad Pitt :trept nikad čula  :trept


...nastavak slijedi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 11/9/2015, 22:35

bogomdani wrote:
VII.
Ne ukradi: Sve što zaradim ja i što zaradiš ti ide u zajednički budžet kojim samo ja upravljam. Nemoj da mi euro ili cent nestane iz tog budžeta bez mog znanja i dopuštenja.

Hm...noćna mora mi je da pitam dragog smijem li kupiti jogurt  geek s druge strane ježim se kad čujem da žene imaju skrivene fondove, nekako mi to nije iskreno. Al kad pročitam ovu rečenicu, morati ću se dobro razmislit jesam li  u pravu.


VIII.
Ne reci lažna svjedočanstva na bližnjega svoga: Sve piše. Laž ne toleriram niti pod razno. U laži su kratke noge. Pazi da tvoje doista ne postanu takve.

Da sam htjela živjeti ovako sa prijetnjama bila bi ostala kod tate :P



IX.
Ne poželi žene ni muža bližnjega svoga: Prcanje kao takvo s bilo kakvih drugim osobama je u potpunosti isključeno kao i želje ili pomisli na to.

X Slažem se. 


X.
Ne poželi nikakve stvari bližnjega svoga: Auto je moj, kuća je moja, zajednički budžet je moj, djeca su moja....sve što se tiče našeg zajedničkog života je moje. Nemoj niti pomisliti da bi nešto od toga uzela ili pokušala uzeti.

:^0 Što donese sa sobom nek se piše na njega, no problemo, nek si piše i na mačku ako hoće  :D

A ovakve tri rečenice skupa može napisati samo teški škrtac, ne škrtac, nego zadrti rolling stone iz teškog kamenjarsa kojem je valjda "ćaća" tako tretiro mater pa mu to bilo normalno.. x-| :_|


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 11/9/2015, 22:38

E sad sam se ispuhala  :D B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 12/9/2015, 22:59

Auuuuuu....e neka si se ispuhala.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by drop_dead_gorgeous 14/9/2015, 20:38

:blj 
Pretpostavljam da nisi u braku .
drop_dead_gorgeous
drop_dead_gorgeous

Posts : 57
2015-09-01


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 14/9/2015, 20:58

Auuuu... :clown :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 14/9/2015, 21:38

drop_dead_gorgeous wrote::blj 
Pretpostavljam da nisi u braku .
Jel to pitanje?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 00:05

1.Drzi glavu doli i tiho da budes..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 00:18

:blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 08:14

Trudna??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 09:32

Jutarnja mucnina??..Trudna??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 09:32

bogomdani wrote:Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 10:59

Nikakva trudnoća, u pitanju je tek refleksna fiziološka reakcija na pročitane mizogine proljeve. :raspa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 12:05

Dopustena reakcija..drugi puta popij hladni caj od metvice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 12:07

2. Sve cime nisi zadovoljna zadrzi za sebe...Izrazavanjem neprimjerenim,samo zamaras ljude..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 12:09

bogomdani wrote:Dopustena reakcija..drugi puta popij hladni caj od metvice...

Hvala na savjetu, al' radije se pošteno vritualno ispovraćam na takav sadržaj. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 13:04

Povracanje je dopusteno,no neukusno..Ljudi onda cijene da je u pitanju Primadona koja ne mozze otrpjeti red,disciplinu,niti mozze zauzdati svoj karakter i izrazaj.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Guest 1/5/2016, 13:09

Na sreću pa je ljudima uglavnom potpuno irelevantno (ili bi im barem trebalo biti) kako ih (pro)ocjenjuje netko čiji stavovi u njima izazivaju takvu reakciju. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

10 ZAPOVIJEDI ZENAMA Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI ZENAMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum