ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Črampikinh prvih 100 dana

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Črampikinh prvih 100 dana

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 11:08

http://www.bbc.com/news/world-us-canada-39724045

Kad je krajem prošle godine patak Donald naguzio ludu babu Hitlery na američkim predsjedničkim izborima, ovdje su se po forumu doživljavali višestruki kolektivni orgazmi. 

Sad bu Črampika sjebal Obamacare (a što je za nas u ostatku svijeta valjda od preponderatne važnosti): SVRŠ! 

Sad bu Črampika izgradil zid i sjebal Mehikance da ne mogu ilegalno preko grane (to je pak, priznajem, za prosječnog Hrvata pitanje od životne važnosti): SVRŠ! 

Sad bu Črampika odjebal NATO, te se više pod geslom: America first! ne bu mešal u vanjsku politiku: SVRŠ!

Sad bu Črampika zaustavil 3. sv. rat u koju nas je prolupala Klingonica planirala uvući: SVRŠ!

Sad bu Črampika.....you name.

I sad, nakon poslovičnih prvih 100 dana kaj Krampus sjedi u jajastoj kancelariji, od onih kolektivnih svršitelja ni beka se više beknuti čuti nije :D Pa kaj je bilo: su naprasno svima popadali pimpeki Jao Pao?  :^0  Di je sad nestala ona silna euforija? Pa recite nekaj, Črampočmaroljupci i Donaldoprknolisci...
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 11:20

1)brutalno srezao regulacije u ekonomiji, liberalizirao sektor energije i sektor wall streeta, i srezao regulacije u financijskom sektoru. Općenio je srezao hrpu regulacija, i doveo novi zakon gdje za jednu novu regulaciju , dvije stare moraju biti ukinute. Odličan potez, vrijedan divljenja  - možda su epi i regoč razočarani, meni je ovo vrh

2)Obama care , za sada nije uspio(ima 8godina vremena nema straha), ali to je više greška Paul Ryana, dapače pad Paula Ryana odgovara Trumpu ali otom potom. Iako je pitanje šta će biti sa Obamacareom, jer USA javnost se "navukla" na državno pokrivanje zdravstva čak i hrpa Trumpovih birača isto.. Obama je tu kroz 8godina, USA zdravstveni model približio Europskom i jebiga.. čak i da ga ne promjeni , nema šteta, Ameri su se nekako navikli na to  - 

3) srezao brutalno sva ministarstva i agencije osim vojske (osim NASE)

4)zid ide i dalje, sinoć izjavio

5)najavio najveću poreznu reformu u povjesti USA,  uz rezanje regulacija i rezanje poreza, samo ta dva poteza će osigurati Americi da bude najjača svjetska sila do 2050godine.. Obama i Hillary su gurali USA lijevo, prema većoj državi i većem državnom intervencizmu. Trump je to sve okrenuo i gurnuo USA desno, prema manjoj državi i drži kurs u tome. Nakon 8godina takvog kursa, USA će biti totalno druga država.

6)odustao od protekcionizma i carina na uvozne proizvode, ja sam uvijek bio protiv ovoga, jer sam za slobodnu trgovinu, a radna mjesta se čuvaju niskim porezima i regulacijama i malom državom, a ne carinama.. lijeva Trumpova struja(dosta mala struja u USA, puno jača u EU) se nadala ovomu, ja sam bio protiv ovoga, i Trump je to odbacio. Možda su Epi i REgoč razočarani tim potezom, meni je to vrh. 

7)deportacije ilegalnih imigranata nikada veće u povjesti USA, a ne samo to, nego ICE(imigrantion neki kurac ), deportira ekipu koju za vrijeme obame se nebi osudili. Zbog toga , broj ilegalnog prelaska USA granice smanjen za 2/3. 

8)zaštitio prava na oružje

9)suze koje liju antifašisti, i liberali i ljevičari diljem USA i svijeta, to je jebeno neprocjenjvio. 

--------------------------------------------------------------------
Loše stvari

1)bombardirao Assada, iako je bombardiranje bilo bez efekta, sve jedno, nesviđa mi se to
2)eto oko Obamacarea nezna bili piša ili sra,  nije čak niti nužno loše da se zadrži Obama care, ali eto meni je to ipak minus, ali ne preveliki minus.. 






ukratko moja ocjena njegove vladavine.. 8.5/10


Obami sam davao nešto tipa 3/10 , Hillary bi dobila 2/10.. 


96% TRumpovih birača je reklo da bi glasovalo opet za njega, tek 85% bi glasovalo ponovo za Hillary.

Sa takvim stanjem, da su novi izbori Trump još žeće pomeo Hillary.. 

Možda su neki potezi Trumpa bili razočaranje EUropskim "nacional socijalistima", ali lik je klasični Republikanac sa poprilično libertarijanskim pogledima na ekonomiju i društvo, tako da je više manje(osim ObamaCarea za koji ima 8godina vremena), napravio što se od njega očekivalo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 12:22

Pinochet wrote:1)brutalno srezao regulacije u ekonomiji, liberalizirao sektor energije i sektor wall streeta, i srezao regulacije u financijskom sektoru. Općenio je srezao hrpu regulacija, i doveo novi zakon gdje za jednu novu regulaciju , dvije stare moraju biti ukinute. Odličan potez, vrijedan divljenja  - možda su epi i regoč razočarani, meni je ovo vrh
2)Obama care , za sada nije uspio(ima 8godina vremena nema straha), ali to je više greška Paul Ryana, dapače pad Paula Ryana odgovara Trumpu ali otom potom. Iako je pitanje šta će biti sa Obamacareom, jer USA javnost se "navukla" na državno pokrivanje zdravstva čak i hrpa Trumpovih birača isto.. Obama je tu kroz 8godina, USA zdravstveni model približio Europskom i jebiga.. čak i da ga ne promjeni , nema šteta, Ameri su se nekako navikli na to  - 
3) srezao brutalno sva ministarstva i agencije osim vojske (osim NASE)
4)zid ide i dalje, sinoć izjavio
5)najavio najveću poreznu reformu u povjesti USA,  uz rezanje regulacija i rezanje poreza, samo ta dva poteza će osigurati Americi da bude najjača svjetska sila do 2050godine.. Obama i Hillary su gurali USA lijevo, prema većoj državi i većem državnom intervencizmu. Trump je to sve okrenuo i gurnuo USA desno, prema manjoj državi i drži kurs u tome. Nakon 8godina takvog kursa, USA će biti totalno druga država.
6)odustao od protekcionizma i carina na uvozne proizvode, ja sam uvijek bio protiv ovoga, jer sam za slobodnu trgovinu, a radna mjesta se čuvaju niskim porezima i regulacijama i malom državom, a ne carinama.. lijeva Trumpova struja(dosta mala struja u USA, puno jača u EU) se nadala ovomu, ja sam bio protiv ovoga, i Trump je to odbacio. Možda su Epi i REgoč razočarani tim potezom, meni je to vrh. 
7)deportacije ilegalnih imigranata nikada veće u povjesti USA, a ne samo to, nego ICE(imigrantion neki kurac ), deportira ekipu koju za vrijeme obame se nebi osudili. Zbog toga , broj ilegalnog prelaska USA granice smanjen za 2/3. 
8)zaštitio prava na oružje
9)suze koje liju antifašisti, i liberali i ljevičari diljem USA i svijeta, to je jebeno neprocjenjvio. 
--------------------------------------------------------------------
Loše stvari
1)bombardirao Assada, iako je bombardiranje bilo bez efekta, sve jedno, nesviđa mi se to
2)eto oko Obamacarea nezna bili piša ili sra,  nije čak niti nužno loše da se zadrži Obama care, ali eto meni je to ipak minus, ali ne preveliki minus.. 
ukratko moja ocjena njegove vladavine.. 8.5/10
Obami sam davao nešto tipa 3/10 , Hillary bi dobila 2/10.. 
96% TRumpovih birača je reklo da bi glasovalo opet za njega, tek 85% bi glasovalo ponovo za Hillary.
Sa takvim stanjem, da su novi izbori Trump još žeće pomeo Hillary.. 
Možda su neki potezi Trumpa bili razočaranje EUropskim "nacional socijalistima", ali lik je klasični Republikanac sa poprilično libertarijanskim pogledima na ekonomiju i društvo, tako da je više manje(osim ObamaCarea za koji ima 8godina vremena), napravio što se od njega očekivalo
Vidim neki i dalje Črampikinh prvih 100 dana  Mastur12....
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by kic 29/4/2017, 12:26


nihi ispleskao fenđera..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by gargamel0101 29/4/2017, 12:30

MAGA :x
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 12:39

kic wrote:
nihi ispleskao fenđera..

stavio sam stvari kako realno stoje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by mutava baštarda 29/4/2017, 12:44

uvijek može napasti iran, za to dobiti nobelovu nagradu za mir i na miru se posvetiti unutrašnjem uređenju zemlje.  u ovakvkoj situaciji prije par stotina godina morao bi svaki tjedan tražiti novog kušača hrane...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 14:18

Oh_Femder wrote:
Pinochet wrote:1)brutalno srezao regulacije u ekonomiji, liberalizirao sektor energije i sektor wall streeta, i srezao regulacije u financijskom sektoru. Općenio je srezao hrpu regulacija, i doveo novi zakon gdje za jednu novu regulaciju , dvije stare moraju biti ukinute. Odličan potez, vrijedan divljenja  - možda su epi i regoč razočarani, meni je ovo vrh
2)Obama care , za sada nije uspio(ima 8godina vremena nema straha), ali to je više greška Paul Ryana, dapače pad Paula Ryana odgovara Trumpu ali otom potom. Iako je pitanje šta će biti sa Obamacareom, jer USA javnost se "navukla" na državno pokrivanje zdravstva čak i hrpa Trumpovih birača isto.. Obama je tu kroz 8godina, USA zdravstveni model približio Europskom i jebiga.. čak i da ga ne promjeni , nema šteta, Ameri su se nekako navikli na to  - 
3) srezao brutalno sva ministarstva i agencije osim vojske (osim NASE)
4)zid ide i dalje, sinoć izjavio
5)najavio najveću poreznu reformu u povjesti USA,  uz rezanje regulacija i rezanje poreza, samo ta dva poteza će osigurati Americi da bude najjača svjetska sila do 2050godine.. Obama i Hillary su gurali USA lijevo, prema većoj državi i većem državnom intervencizmu. Trump je to sve okrenuo i gurnuo USA desno, prema manjoj državi i drži kurs u tome. Nakon 8godina takvog kursa, USA će biti totalno druga država.
6)odustao od protekcionizma i carina na uvozne proizvode, ja sam uvijek bio protiv ovoga, jer sam za slobodnu trgovinu, a radna mjesta se čuvaju niskim porezima i regulacijama i malom državom, a ne carinama.. lijeva Trumpova struja(dosta mala struja u USA, puno jača u EU) se nadala ovomu, ja sam bio protiv ovoga, i Trump je to odbacio. Možda su Epi i REgoč razočarani tim potezom, meni je to vrh. 
7)deportacije ilegalnih imigranata nikada veće u povjesti USA, a ne samo to, nego ICE(imigrantion neki kurac ), deportira ekipu koju za vrijeme obame se nebi osudili. Zbog toga , broj ilegalnog prelaska USA granice smanjen za 2/3. 
8)zaštitio prava na oružje
9)suze koje liju antifašisti, i liberali i ljevičari diljem USA i svijeta, to je jebeno neprocjenjvio. 
--------------------------------------------------------------------
Loše stvari
1)bombardirao Assada, iako je bombardiranje bilo bez efekta, sve jedno, nesviđa mi se to
2)eto oko Obamacarea nezna bili piša ili sra,  nije čak niti nužno loše da se zadrži Obama care, ali eto meni je to ipak minus, ali ne preveliki minus.. 
ukratko moja ocjena njegove vladavine.. 8.5/10
Obami sam davao nešto tipa 3/10 , Hillary bi dobila 2/10.. 
96% TRumpovih birača je reklo da bi glasovalo opet za njega, tek 85% bi glasovalo ponovo za Hillary.
Sa takvim stanjem, da su novi izbori Trump još žeće pomeo Hillary.. 
Možda su neki potezi Trumpa bili razočaranje EUropskim "nacional socijalistima", ali lik je klasični Republikanac sa poprilično libertarijanskim pogledima na ekonomiju i društvo, tako da je više manje(osim ObamaCarea za koji ima 8godina vremena), napravio što se od njega očekivalo
Vidim neki i dalje Črampikinh prvih 100 dana  Mastur12....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 14:30

Pinochet wrote:
kic wrote:nihi ispleskao fenđera..
stavio sam stvari kako realno stoje.
Realno stvari stoje da nije još održao ni jedno obećanje, a iznevjerio sva očekivanja. Al' da, nije to frka, Črampošupkolisci uvijek mogu potegnut alternativne činjenice :P

Črampikinh prvih 100 dana  170121175334-sean-spicer-press-secretary-statement-540x304

Črampikinh prvih 100 dana  Rs_634x1024-130605092844-634.DespMe2.mh.060513
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 14:43

kic s one strane ogledala wrote:nihi ispleskao fenđera..
Eh, da...nihija se baš pita što on trola. Informiraj se malo što kažu Črampikini najveći (donedavni) apologeti...

Črampikinh prvih 100 dana  Milo10

https://www.facebook.com/myiannopoulos/posts/885935141544382

https://newrepublic.com/minutes/136290/ann-coulter-furious-donald-trumpand-good-reason
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 14:51

uvijek ce ostati bitna razlika,izmedju Trumpa i one freneticne popizđele kuje hillary,sto Trump nije nastavio zakuhavati sa Rusijom.Ne tvrdim da nema trzavica,Boze moj,ali ne ide u smjeru bezumnoe konfrontacije sa najjacim vojnim oponentom na svijetu,i to jos u regiji Europe,srednjeg istoka,pa nadalje..
Meni je dovoljno da je to "napravio" ili izbjegao "napraviti..
nekli potezi doma koji ce ojacati investiranje u USA,smanjenje poreznih davanja na biznis,ali i neki socijalni potezi,su vrlo korisne i vrijedne stvari...
samaranje trecih fukojebina ce se vidimo nastaviti..jerbo one za to i sluze..tko ih ebe sto su male i slabašne.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 14:53

Oh_Femder wrote:
Pinochet wrote:
kic wrote:nihi ispleskao fenđera..
stavio sam stvari kako realno stoje.
Realno stvari stoje da nije još održao ni jedno obećanje, a iznevjerio sva očekivanja. Al' da, nije to frka, Črampošupkolisci uvijek mogu potegnut alternativne činjenice :P

Črampikinh prvih 100 dana  170121175334-sean-spicer-press-secretary-statement-540x304

Črampikinh prvih 100 dana  Rs_634x1024-130605092844-634.DespMe2.mh.060513

Črampikinh prvih 100 dana  Trump-win1laugh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 14:54

tješi se tješi se.. stavio sam ti 10ak točaka, gdje je trump obavio 8poteza točaka vrhunski što niti jedan drugi republikanski(a da ne govorim) demokratski predsjednik nije napravio, i gdje je recimo zajeba sa Assadom(ali za sada bez posljedica više to izgleda kao dogovor sa Putinom)

ti si taj koji cmizdri očito..  evo ti još jedna

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 14:58

a sto se tine Natoja u Europi,ocigledno je da je koncept u potpunosti pogresan,kao i izbor zena za ministre Odrbrana..u tom i takovom okruzju,Natoj je u Europi inertan,neefikasan,pun slabih tocaka,neresponzivan na munjevite prijetlje i ratne uvjete,u samoj Europi..(Ukrajina,ex-Yuga..)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 16:25

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by prckov 29/4/2017, 16:40

Doppelgänger wrote:
ovaj tip je glup ko pola kurca, nije cak ni ko cijeli kurac
njegov sou bi se trebo zvat "real time with real stupid"  :D
kolko on gluposti navalja za kratko vrijeme da je skoro i tebe stigo cipelice
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 16:48

Tko ti je kriv što nemaš smisla za humor. 

Donald Trump on being president: "I thought it would be easier." 

Črampikinh prvih 100 dana  670823366.0


Donald Trump did not realize how much work being president of the United States would be. Really.


In an exclusive interview with Reuters, Trump reflected on the joys of his previous life. He misses being able to drive, having privacy, and having an easier job.


"I loved my previous life. I had so many things going," he told Reuters in an interview. "This is more work than in my previous life. I thought it would be easier."


"You're really into your own little cocoon, because you have such massive protection that you really can't go anywhere," he continued. “I like to drive. I can't drive any more."

It’s a surprising admission from Trump, who on the campaign trail made it seem like solving all the world’s problems would be so easy and that only he could do it — and from someone who almost never admits defeat, even when blatantly true.

But lately, it’s become a familiar thread for Trump. From domestic to foreign policy, it’s clear that being president has been a rude awakening for Trump. After watching the Obamacare repeal bill flail on Capitol Hill, he said, “Nobody knew health care could be so complicated" — a laughable statement for anyone who watched or was involved in the 2009 Affordable Care Act negotiations.


Then again, when trying to muscle China to “solve the North Korea problem,” he told the Wall Street Journal that he didn’t realize how much history there was there either.

“After listening for 10 minutes, I realized it’s not so easy,” he told the Journal. “I felt pretty strongly that they had a tremendous power North Korea. … But it’s not what you would think.”


It’s no secret that Trump has had a difficult time transitioning into the White House. In his first 100 days, he has had no major legislative successes and has failed to get his party in line on Capitol Hill. His most disruptive executive action — the travel ban — has been tied up in court, and he has had little leverage to fund some of his core campaign promises, like building the border wall.


To be clear, Trump was warned this would be hard. During the transition, President Barack Obama said both publicly and privately that it wasn’t easy to … you know … run the free world — that governing was more complicated and arduous than campaigning.


But it seems Trump was blinded by his unexpected electoral victory. He still is.


"Here, you can take that, that's the final map of the numbers," Trump told the Reuters reporters, handing out 2016 election maps, with states he won marked in red. "It’s pretty good, right? The red is obviously us."


He had copies for all three reporters in the room. Read more from the Reuters interview here.


http://www.vox.com/policy-and-politics/2017/4/28/15467670/donald-trump-president-easy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 18:35

Pinochet wrote:lik je klasični Republikanac sa poprilično libertarijanskim pogledima na ekonomiju i društvo

Trump: ‘I’m a Nationalist and a Globalist’

President Donald Trump claims he is both a nationalist and a globalist — despite campaign promises that his presidency would reject globalism and put America first

http://www.breitbart.com/big-government/2017/04/28/trump-im-a-nationalist-and-a-globalist/



samo što Trump to ne misli u što ti vjeruješ

uostalom ti nisi kapitalist, iako se smatraš takvim, jer se protiviš konzumerizmu i potrošnji, a oni su temelj kapitalizma,

ti si poluprozivod kršćansko-marksističke kulture u kojoj si odrastao i ne znaš sam koristiti svoju glavu nego ponavljaš mantru koju vrte i svi ostali, zagovaraš siromaštvo i bijedu jer si protiv "nemoralne rastrošnosti"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Oh_Femder 29/4/2017, 18:59

Pinochet wrote:tješi se tješi se.. stavio sam ti 10ak točaka, gdje je trump obavio 8poteza točaka vrhunski što niti jedan drugi republikanski(a da ne govorim) demokratski predsjednik nije napravio, i gdje je recimo zajeba sa Assadom(ali za sada bez posljedica više to izgleda kao dogovor sa Putinom)

ti si taj koji cmizdri očito..  evo ti još jedna



Trump: "My dog ate my taxreturns"
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Guest 29/4/2017, 19:05

glas uhljeba wrote:
Pinochet wrote:lik je klasični Republikanac sa poprilično libertarijanskim pogledima na ekonomiju i društvo

Trump: ‘I’m a Nationalist and a Globalist’

President Donald Trump claims he is both a nationalist and a globalist — despite campaign promises that his presidency would reject globalism and put America first

http://www.breitbart.com/big-government/2017/04/28/trump-im-a-nationalist-and-a-globalist/



samo što Trump to ne misli u što ti vjeruješ

uostalom ti nisi kapitalist, iako se smatraš takvim, jer se protiviš konzumerizmu i potrošnji, a oni su temelj kapitalizma,

ti si poluprozivod kršćansko-marksističke kulture u kojoj si odrastao i ne znaš sam koristiti svoju glavu nego ponavljaš mantru koju vrte i svi ostali, zagovaraš siromaštvo i bijedu jer si protiv "nemoralne rastrošnosti"
ti si pogubljen lik isto tako. 

ne protovim se potrošnji, i zagovaram razvrat i bogaćenje. samo nisam marksist kao ti da zagovaram razvrat i bogaćenje HDZovaca na štetu ostalih 4milijuna građana, nego želim da su svi bogati a ne samo HDZovci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Črampikinh prvih 100 dana  Empty Re: Črampikinh prvih 100 dana

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum