ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:06

'Mi više nismo dio ove vlade i ovim potezom pokazujemo da nam nije stalo do fotelja. Pokazujemo da nam je stalo do hrvatskog Ustava, pa kad se već predsjednik Vlade ne drži Ustava ni parlamentarnih vrijednosti, mi sprečavamo ustavnu krizu koju je uzrokovao premijer Andrej Plenković', rekao je Božo Petrov.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/petrov-svi-mostovi-ministri-danas-podnose-ostavku-a-hdz-je-opet-srusio-svoju-vladu-20170428

Čuj ovog debila.
Pa ustavne krize nije ni ni bilo niti je ima, o tome su jučer jasno govorili Sanja Barić i posebno uvjerljivo Branko Smerdel.
A Petrov skupa sa Mostovcima samo pokazao kako nema pojma o funkcioniranju Ustava u zemlji u kojoj je formalno šef parlamenta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:08

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke 200_s
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:10

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Ayupci10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:11

ova događanja me bome pomladila...tako su i pred godinu i nešto presice prštale jedna za drugom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by vili40 Fri 28 Apr - 14:14

slidingdoorsoperator wrote:'Mi više nismo dio ove vlade i ovim potezom pokazujemo da nam nije stalo do fotelja. Pokazujemo da nam je stalo do hrvatskog Ustava, pa kad se već predsjednik Vlade ne drži Ustava ni parlamentarnih vrijednosti, mi sprečavamo ustavnu krizu koju je uzrokovao premijer Andrej Plenković', rekao je Božo Petrov.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/petrov-svi-mostovi-ministri-danas-podnose-ostavku-a-hdz-je-opet-srusio-svoju-vladu-20170428

Čuj ovog debila.
Pa ustavne krize nije ni ni bilo niti je ima, o tome su jučer jasno govorili Sanja Barić i posebno uvjerljivo Branko Smerdel.
A Petrov skupa sa Mostovcima samo pokazao kako nema pojma o funkcioniranju Ustava u zemlji u kojoj je formalno šef parlamenta.
ajde pa koji je vama kurac da ama baš sve morate izokrenuti?
Pa nije ni rekao da ustavne krize ima niti da je bila nego da sprečava da do nje ne dođe.Da neše stati ni na koji način na put preslagivanje glupih i anemičnih.
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:20

vili40 wrote:Pa nije ni rekao da ustavne krize ima niti da je bila nego da sprečava da do nje ne dođe.Da neše stati ni na koji način na put preslagivanje glupih i anemičnih.

Pa nema se što spriječiti jer ustavne krize nema i ne može je biti.
Dobro, jasno mi je da Petrov to ne zna i ne razumije, za to je i plaćen, ali kako je moguće da ti to ne znaš i ne razumiješ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by vili40 Fri 28 Apr - 14:22

slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Pa nije ni rekao da ustavne krize ima niti da je bila nego da sprečava da do nje ne dođe.Da neše stati ni na koji način na put preslagivanje glupih i anemičnih.

Pa nema se što spriječiti jer ustavne krize nema i ne može je biti.
Dobro, jasno mi je da Petrov to ne zna i ne razumije, za to je i plaćen, ali kako je moguće da ti to ne znaš i ne razumiješ?
hahaha,pa Petrov ni ne tvrdi da je ustavna kriza
vili40
vili40

Male
Posts : 10793
2015-08-02


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Guest Fri 28 Apr - 14:25

vili40 wrote:
slidingdoorsoperator wrote:
vili40 wrote:Pa nije ni rekao da ustavne krize ima niti da je bila nego da sprečava da do nje ne dođe.Da neše stati ni na koji način na put preslagivanje glupih i anemičnih.

Pa nema se što spriječiti jer ustavne krize nema i ne može je biti.
Dobro, jasno mi je da Petrov to ne zna i ne razumije, za to je i plaćen, ali kako je moguće da ti to ne znaš i ne razumiješ?
hahaha,pa Petrov ni ne tvrdi da je ustavna kriza

Jučer je to skupa s nekim Mostovcima (Šimić) tvrdio dok ga nisu demantirali Sanja Barić i Branko Smerdel. A danas implicitno tvrdi da je može biti pa se onda on tu postavlja kao građanin zabrinut za ustavni poredak zemlje. Koji niti je u (ustavnoj) krizi niti se može naći u (ustavnoj) krizi. Čitaj što si sam gore napisao.
Lik je prvorazredni ne samo politički nego i ustavno-pravni diletant.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Petrov: Mostovi ministri daju ostavke Empty Re: Petrov: Mostovi ministri daju ostavke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum