ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 15:15

PREDSJEDNIK Albanskog nacionalnog vijeća iz Bujanovca, na jugu Srbije, Jonuz Musliu izjavio je danas da je njegov predsjednik Edi Rama, premijer Albanije, a ne aktualni srbijanski premijer i izabrani predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.

Musliu je kategorički, za Prvu televiziju, rekao da ga “ne interesira” to što na svim njegovim dokumentima kao i na ulazu u općinu Bujanovac piše Republika Srbija.
"Neka piše šta hoće", naglasio je Musliu i dodao: "Ja živim u Preševskoj dolini".


"Čelnik svih Albanaca"


Objašnjavajući zašto Ramu smatra svojim predsjednikom, Musliu je rekao da je po Ustavu Albanije Edi Rama čelnik svih Albanaca, ma gdje živjeli.
Musliu je ponovio svoje stajalište, izrečeno nakon nedavnih izjava Edija Rame i Hashima Thacija o mogućem ujedinjenju Albanije i Kosova, da se u tom slučaju  s njima treba "ujediniti" i Preševska dolina, konstatirajući kako “bez Niša nema velike Albanije”.
Albanski premijer Edi Rama izjavio je ranije da se ne može isključiti unija Albanije i Kosova, ako ne bude šanse za članstvo zemalja zapadnog Balkana u EU-u, a Musliu je javno podupro to stajalište.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpski-celnik-albanaca-moj-predsjednik-je-rama-a-ne-vucic/966106.aspx




Jasenovac i Gradiška stara ......700 000 tisuca poklane srpske nejaci , Hrvatska je naslijednica NDHa.

A šta san ja reka prije dva dana ? Reka san da samo mislima odlucim ....aaaaa .....po ustavu Rama je presjednik svih Albanaca ma gdje bili.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 15:32

Jbga nezanima ih šta ima tabla na granici gdje piše Srbija , presjednik po ustavu mu je Rama a ne Vučić.

A jbga ...lijepo rekoh da vam ja nisam Mujo iz Doboja i da mi necete ispod nosa širit zlo i mržnju sa 700 000 tisuca poklanih pricom i Hr je naslijednica NDHa.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 15:35

na "5. međunarodnoj konferenciji o Jasenovcu" održanoj u Banja Luci 2011. godine, donesena je "Deklaracija o genocidu nad Srbima, Jevrejima i Romima u Drugom svjetskom ratu" gdje se govori "da je Hrvatska država, zajedno sa Rimokatoličkom crkvom izvršila genocid nad pravoslavnim Srbima, Jevrejima i Romima u periodu od 1941.do 1945. godine. Posle strašnog i užasnog mučenja, ubili su preko 700.000 Srba, 23.000 Jevreja i 80.000 Roma. Među žrtvama je bilo 110.000 male dece. Žrtve su ubijane maljem, klane, bacane u užareno grotlo Pacilijeve peći, kuvan je sapun od žrtava, vađena su nerođena deca iz utroba majki, nabijana su deca na bajonete, odsecane su dojke ženama, silovane su devojčice, devojke i žene, Hrvati su prodavali ‘srpsko meso – 1 dinar kilogram’ itd. Daleko bi nas odvelo nabrajanje svih načina mučenja i ubijanja žrtava. Prema američkim izvorima preko 1400 rimokatoličkih sveštenika u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini vršilo je lično mučenje, ubijanje, silovanje, pljačkanje i nasilno pokrštavanje. Zločine su činili obični građani Hrvati, domobrani, križari, prosvetni radnici, seljaci, službenici, intelektualci i svi drugi."

RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 15:45

Tači: Prijateljski odnosi zvaničnika EU sa Beogradom-odvratno
Kosovski predsednik Hašim Tači nastavio je sa uvredljivim reagovanjima na kritike zvaničnika EU, koji smatraju pretećim njegove izjave o nacionalnom ujedinjenju Albanaca, i nazvao je danas "odvratnim", kako je ocenio, "prijateljske odnose zvaničnika EU sa Beogradom".

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" 326253

PRIŠTINA - Kosovski predsednik Hašim Tači nastavio je sa uvredljivim reagovanjima na kritike zvaničnika EU, koji smatraju pretećim njegove izjave o nacionalnom ujedinjenju Albanaca, i nazvao je danas "odvratnim", kako je ocenio, "prijateljske odnose zvaničnika EU sa Beogradom".
"Ti prijateljski odnosi zvaničnika EU sa Beogradom i takve izjave su veoma dosadne, odvratne i neprihvatljive za Kosovo, pogotovo zbog neopravdanog kašnjenja u viznoj liberalizaciji sa Kosovom", rekao je Tači, prenosi prištinski "Gazeta ekspres".
Foto Tanjug/ Video arhiva


i to, i taj musliju, i taci, i haradinaj, i rama,
sve nam odgovara od strane siptara, super
samo neka tako nastave, samo tako...nikad bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Serbinho-3 26/4/2017, 15:48

Provokacije oko Haradinaja, ne treba nasedati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26483
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 15:53

Koga brige oš ti naslijedat ili ne ? Nezanima ih šta na granici piše Srbija , presjednik po ustavu mu je Rama a ne Vučić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:01

boli me Qsmeh ko mu je predsednik
savrseno, i da li uopste ima pred.kojebini
pred neke opstine u vukojebi
neka napravi neko sranje, ako ima mooda
to bi isto bilo super
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 16:03

Pa Rama mu je precjednik ....neznaš citat ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:04

ako, nije problem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by vuksadinare 26/4/2017, 16:05

..dobro je taci spustio ovima iz eu-a...sa odvratnim...druguju sa ratnim huskacima i sikrivcima za zlocine i rat..nizak prenizak moral briselskih birokrata
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 16:05

I neprizanje granicni prijelaz na kome piše Srbija nit ga zanimaju dokumenti iste šta piše unutra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:10

vuksadinare wrote:..dobro je taci spustio ovima iz eu-a...sa odvratnim...druguju sa ratnim huskacima i sikrivcima za zlocine i rat..nizak prenizak moral briselskih birokrata
da znas, samo ostro, ko ih yebe,
nece niko siptarima da namece bilo sta  :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:13

na zapadu se taci, haradinaj i cela ta siptarska zgadija
sve cesce apostrofira kao zlocinacka
nije uzalud on u francusoj tako dugo,
videcemo sutra sta ce odluciti, za dalje.
niko nije vucica nazvao zlocincem sem hrvata 
a znamo i zasto, penite od zlobe usled velike
paznje koja mu je ukazana od strane m.zajdenice
takodje znamo, kako su se hr. ministri i predsednica
vratili sa puta preko bare, nije se imalo vremena :=):)
a i to, da se vucic nikada nije vratio odbijen ili sl.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 16:16

Preševo i Bujanovac su Albanija.

bounce
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:27

Pronađene kosti Srba koje su Turci pobili. Misteriozno groblje na brdu Svetinja uteruje strah u kosti (FOTO)
elu Čumić, u napuštenom kamenolomu, na površini zemlje leže stotine ljudskih kostiju za koje se veruje da su ostaci Srba koje su Turci ubili u zbegovima.
 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Kosti02-485x274

Kostiju je bilo i na seoskim putevima, jer su nasipani šljunkom iz kamenoloma. Meštani Čumića zbog toga žele da napušteni kamenolom najzad obeleže i postave veliki krst u čast nastradalima čiji se grobovi ne znaju.
Kamenolom je na jednoj od najviših tačaka u Srbiji, na čuvenom brdu Svetinja, nedaleko od Kragujevca. Kosti su otkrivene još pre nekoliko decenija, kada je počelo nasipanje seoskih puteva.
Meštani su našli kamen, radnici počeli kopanje, a onda su provirile kosti iz tla. Otkriveno je neobeleženo groblje.
 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Kosti03

Foto: Telegraf

Stevica Marković iz Čumića kaže da je mesto tokom kišnih dana nalik močvari, a kada je suvo vreme to je sablasna jaruga usred Svetinje. Najčešći posetioci su psi koji razvlače kosti iz neopojanih grobova.
Otkriveno neobeleženo groblje Srba koji su u zbegovima bežali od Turaka
– Meni su pričali moji, a njima njihovi stari, da su tu pobijeni Srbi koji su u zbegovima bežali od Turaka. Valjda je to bilo hiljadu četristo i neke godine. Narod se navodno sakrio u tom kraju, a Turci ih sustigli i sve ih pobili. Kako je tu kamenito tle, ni grobovi nisu mogli da budu previše duboki.
– Ko su bili ti ubijeni, ko ih je sahranio i da li su uopšte sahranjeni nikada nismo saznali. Pošto je Šumadija kasnije naseljavana, narod je to zaboravio. Sada imamo nameru da obeležimo majdan na Svetinji krstom, mi iz Čumića ili uz pomoć nekih dobrotvora -kaže Marković.
 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Kosti01

Foto: Telegraf

Zastrašujuće priče o groblju na brdu Svetinja
Stariji meštani ovog kraja sećaju se i danas zastrašujućih priča koje su slušali tokom detinjstva, a u vezi s grobljem na brdu Svetinja.
Živomir Petrović kaže da ni danas ne sme tuda sam.
– Ne smemo da idemo na Svetinju posle prvog mraka, ja ne bih da mi daš ne znam šta. Stari su pričali da se tu svašta priviđa, kao da sija vatra. Išao sam danju, nađoh ljudske kosti, delove vilice, a onda i ceo kostur. Noge su štrčale iz obale. Jezivo je to gledati, greh je – kaže Patrović.
 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Jaruga-na-Svetinji01

Foto: Telegraf

Seljaci objašnjavaju da je kamenito brdo postalo majdan sedamdesetih godina prošlog veka, kada su seljaci tražili da im se asfaltiraju blatnjavi putevi.
Kako je majdan kopan buldožerima, tako su kosti izlazile iz tla. Neke su stigle i na seoske puteve, među kamenjem kojima su putevi nasipani.
Ježili su se meštani, ali je trebalo preko blatnjavih puteva nekako stići do glavnog puta Kragujevac- Beograd, objašnjava Milorad Božinović iz Čumića.
 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Stevica-markovic

Foto: Telegraf

– Na putu su se, kada smo izručivali kamen, videle kosti. Lobanje, butne kosti, rebra. Ali, narod je vukao i dalje. U blatu je bio. Morao je iz te bede da se izvlači da bi se dohvatili asfaltnog puta. Niko tada nije ni znao da je pod kamenom bilo groblje – kaže Božinović.
Meštani svedoče da je u vreme kopanja kamena u majdanu, jedan čovek skupljao kosti u džakove i nosio ih i zakopavao na lokalnom groblju. Gde i pod kojim imenom, niko ne zna.
U Čumiću sada žele da ovo mesto obeleže krstom. Red je da se odužimo našim precima, kažu, i da se zna da tu leže nastradali Srbi.

sad da nama turski bašibozluci, šiptari, drze slovo  o bilo cemu, nikad !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 16:28

Rama je zakon.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:31

 Ne smemo da idemo na Svetinju posle prvog mraka, ja ne bih da mi daš ne znam šta. Stari su pričali da se tu svašta priviđa, kao da sija vatra. Išao sam danju, nađoh ljudske kosti, delove vilice, a onda i ceo kostur. Noge su štrčale iz obale. Jezivo je to gledati, greh je – kaže Patrović.


zato se brdo i zove Svetinja 
tito ionako  70tih nije zeleo da se o tome pise i obelezava.
prodali beoko turcima, da se ponisti !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Guest 26/4/2017, 16:33

RayMabus wrote:Rama je zakon.

vodi ga kuci, msm doma, bilo kako  :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by RayMabus 26/4/2017, 16:41

A štaš , nece coek četnika za precjednika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176240
2014-04-11


Back to top Go down

 Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić" Empty Re: Srpski čelnik Albanaca: "Moj predsjednik je Rama, a ne Vučić"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum