ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Mon 24 Apr - 22:34

...a sa aerodroma ima samo jedna linija – do Beograda i nazad, koju provodi „Air Srbija“.

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/nikako-da-krenu-s-mrtve-tacke-aerodrom-banjaluka-gubi-100000-putnika-godisnje/ykclvme

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Guest Mon 24 Apr - 22:45

A jebiga...koga će prevoziti. Malen grad realno, nema općenito puno stanovništva čitava srpska. Nema industrije,mala zaposlenost. Tamo ko putuje ne putuje avionom....nego s autom za kojim obično ide kamion za selidbe...i ne vraćaju se više.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Mon 24 Apr - 23:12

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Screenshot-9

Banja Luka je svakako gubitnik broj jedan     :^0 lol!  


http://www.6yka.com/novost/109340/mali-aerodromi-ex-yu-regije-banjaluka-najveci-gubitnik





Od samog osnivanja za Banja Luku leti Air Serbija. Iako je u jednom momentu kompanija letjela i više od svakodnevnih letova, velika rezanja je napravila ove zime, da bi u ljetnom redu letenja letjeli tek 5 tjednih frekvencija sa ATR-72. Lokalna vlast financira ovu liniju sa popriličnim sredstvima, a popunjenost linije, iako su radi subvencija karte poprilično jeftine, i nije baš najbolja.  Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE 1f606 

Banja Luka bi morala prestati sa čudnim angažmanima.

Linija za Beograd jest racionalna i aerodrom, lokalna vlast, ali i matica Srbija bi trebali napraviti sve da se iznađe model financiranja (PSO), pa da se ova linija poveća na optimalnih dva dnevna leta. Isto bi zadovoljilo potrebe Banja Luke za povezanost za maticom, ali i za sve konekcije preko BEG, te bi apriorno spriječilo dolazak bilo kojeg drugog legacy carriera obzirom na limitiranost tržišta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Serbinho-3 Mon 24 Apr - 23:35

Neka stave Ryanair i Wizzair, pa ce da krene...
Recimo, Ryanair za Bergamo.
Hub ili hab po naske Ryanair je u Bergamo, koji je blizu BL.
Odatle imas celu Evropu.
Znaci, cela Evropa preko Bergama za BL i BL preko Bergama u celu Evropu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Mon 24 Apr - 23:41

Ma stavit ce oni kuaz , ...oni imaju crpcku al nemaju sve ostalo.   Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE 1f606 

Nije mi se namjera rugati al kad sam vidio air serbija jedina ....nasmijalo me.

Shebali željeznicu , prometno zabaceni ....aerodrom ono bitno da šef crpcke ima privatni avion placen novcem poreznih obveznika da se može kuuuurčiiiit ....tvornice u blokadi , radnici štrajakaju ....ma.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Serbinho-3 Tue 25 Apr - 0:12

Neka radnici uzmu nesto da rade.
Niko na Balkanu ne treba da ide na posao za 300€, pa da vidis.
Zasadi tikvice, paradajz, paprike, krastavac, bilo sta.
Ima hiljade toga, sto mozes za sebe da radis.
Problem je i u manjku kreativnosti kod ljudi, jedino sto zna recimo, baci mrezu i vata ribu a ona mreza smrdi na vrucini da ne kazem bazdi.
Skole treba ukinuti, jer ne sluze svrsi, umesto da covek iz njih izadje kao spreman za zivot.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 0:20

To je crpcka ...tamo ti zdrav razum i poslovna logika nestanuje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Guest Tue 25 Apr - 8:28

RayMabus wrote: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Screenshot-9

Banja Luka je svakako gubitnik broj jedan     :^0 lol!  


http://www.6yka.com/novost/109340/mali-aerodromi-ex-yu-regije-banjaluka-najveci-gubitnik





Od samog osnivanja za Banja Luku leti Air Serbija. Iako je u jednom momentu kompanija letjela i više od svakodnevnih letova, velika rezanja je napravila ove zime, da bi u ljetnom redu letenja letjeli tek 5 tjednih frekvencija sa ATR-72. Lokalna vlast financira ovu liniju sa popriličnim sredstvima, a popunjenost linije, iako su radi subvencija karte poprilično jeftine, i nije baš najbolja.  Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE 1f606 

Banja Luka bi morala prestati sa čudnim angažmanima.

Linija za Beograd jest racionalna i aerodrom, lokalna vlast, ali i matica Srbija bi trebali napraviti sve da se iznađe model financiranja (PSO), pa da se ova linija poveća na optimalnih dva dnevna leta. Isto bi zadovoljilo potrebe Banja Luke za povezanost za maticom, ali i za sve konekcije preko BEG, te bi apriorno spriječilo dolazak bilo kojeg drugog legacy carriera obzirom na limitiranost tržišta.


ne znam za druge, 
ali nis 2017 dobo swiss air- vec radi,  
i germaniu od juna
nis  se super razvija
 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Swiss


 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Germania-cirih-nis
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Guest Tue 25 Apr - 14:11

nis ce da sjebe beograd, samo polako... Basketball 
a negde sam procitao da je banjaluka u pregovorima sa ryanom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 14:30

Prele wrote:
a negde sam procitao da je banjaluka u pregovorima sa ryanom.
Uvijek su neki pregovori okolo no ovdje je ipak neka šema dogovor Vučić - Dodik pa kao air serbia al nesmije nitko više jer onda ta linija za Bg nebi bila profitabilna , nije ni sad nešto al ako bi netko direkt iz BL za zapad onda pogotov nebi ....tako da ja mislim da ti je to ipak politicka odluka da nitko drugi tu neradi da nebude konkurenkcija air serbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Guest Tue 25 Apr - 14:35

neka spuste cenu kao nis na 3E po putniku, pa da vidis kako ima da lete sa banjaluke... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 14:38

U Nišu vlada kakvi takvi zdrav razum i poslovna logika ...ovo ti je crpcka , tamo ti zdrav razum i poslovna logika nestanuje.

Đabe pricat uopce kad svi znamo šta bi trebalo al ovi imaju nacional politiku...i tu prica završava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 14:41

Crnadak pisao Dodiku: Pa ima li veće štetočine od vas i vaših saradnika

Što se tiče predstavništva Republike Srpske u Izraelu, ja nisam Vaš problem. Također, uopšte me ne zanima Vaš savjetnik i prijatelj, Arie Livne, niti me zanimaju primanja i bogatstvo tog gospodina. Pozvao sam institucije Republike Srpske da, u skladu sa svojim nadležnostima, reaguju, jer je Vlada Izraela poslala ozbiljne poruke o tome da predstavništvo Republike Srpske u Izraelu već dvije godine ne postoji, da nije imalo nikakve zabilježene aktivnosti, da je šefu predstavništva zabranjen pristup svim institucijama u Izraelu i da je nepoželjan na bilo kakvim sastancima u kojima učestvuju izraelski zvaničnici. To su sve tvrdnje Ministarstva inostranih poslova Izraela, pa Vas molim da ovaj problem, koji očigledno imate, rješavate sa njima.


Slatko sam se nasmijao kad sam vidio da ste u jučerašnjem pismu koristili termin "štetočina". Pa, ima li veće štetočine od Vas i Vaših "poslovnih" saradnika? Ali, ne ljutim se, jer vidim da ste u posljednje vrijeme van sebe. Očigledno je da ste mnogo frustrirani, jer ste nekada bili moćna politička figura, a danas Vas više niko ništa ne pita. Kad takvu frustraciju pomiješate sa primitivizmom i bahatošću dobijete ovo što javnost, na žalost, mora trpiti od Vas u posljednje vrijeme.

I na kraju, veliku ste nesreću donijeli narodu Republike Srpske tokom svoje vladavine i odgovarat ćete za to. Pravda je, kao i osveta, ponekad najslađa kada je dugo čekate. Zato se, kako Vi to volite reći, često služi hladna", navedeno je u pismu koji potpisuje Igor Crnadak.


https://www.klix.ba/vijesti/bih/crnadak-pisao-dodiku-pa-ima-li-vece-stetocine-od-vas-i-vasih-saradnika/170425070
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

 Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE Empty Re: Aerodrom Banjaluka : Nikako da krenu s MRTVE TAČKE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum