ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Kermit Wed 19 Apr - 11:10

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/sto-je-zapravo-slomilo-todorica-gruba-istina-o-uzroku-dramaticnih-problema-u-agrokoru-ovo-ne-bi-mogli-izdrzati-ni-najrobusniji-svjetski-sustavi/5923290/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Kermit Wed 19 Apr - 11:10

Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Eva_ Wed 19 Apr - 11:55

Tak su i za Jožu pisali svojedobno. Skuhal je svinjsku glavu da prehrani gladnu braću i sestre.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Guest Wed 19 Apr - 12:39

Na far­mu mu­znih kra­va To­po­lik ko­ja je dio Be­lja To­do­rić je na­ro­či­to po­no­san. Tu su kra­ve ra­ni­je li­je­no da­va­le je­dva če­ti­ri ti­su­će li­ta­ra na go­di­nu, sad su već na ­osam i ne­ma šan­se da se uz ova­kvog vla­sni­ka na to­me za­u­sta­ve.

Ovdje s kra­va­ma ne ra­de lju­di, ne­go ro­bo­ti. Na obli­žnjoj, “glu­pljoj” far­mi, 48 lju­di za­po­sle­no je na ek­splo­a­ta­ci­ji 850 kra­va. Tu će ih bi­ti do­volj­no osme­ro na 500 ži­vo­ti­nja. I sve­je­dno će da­va­ti dvo­stru­ko više mli­je­ka. Ko­ja je to ušte­da!

Go­spo­đe kra­ve sti­gle su iz ino­zem­stva. Sve do je­dne su Šve­đan­ke. Ku­pu­ju se po­put sli­ka, na po­se­bnim au­kci­ja­ma, je­dna po je­dna. U To­po­li­ku se o nji­ma go­vo­ri kao o ljud­skim bi­ći­ma. Spa­va­ju na ma­dra­ci­ma i pra­te ih sen­zo­ri. Ne mu­zu se u una­pri­jed odre­đe­nim ter­mi­ni­ma, ne­go kad ko­mpju­tor oci­je­ni da je vri­je­me. Še­ta­ju do pre­pre­ke, a kad do nje do­đu, sen­zor sni­ma si­tu­a­ci­ju i pro­cje­nju­je: ho­će li joj otvo­ri­ti vra­ta pre­ma je­di­ni­ci za mu­žnju ili će je vra­ti­ti oda­kle je došla. Ili će mo­žda, uo­či li da je bo­le­žlji­va, upu­ti­ti u or­di­na­ci­ju, ­gdje će se za ko­ji tre­nu­tak stvo­ri­ti de­žur­ni ve­te­ri­nar.

:D

Beauty salon Vrbovec
Ovdje se po­našaju kao da se ula­zi u ­beauty sa­lon. La­ko za ka­pi­ce, pa­pu­či­ce i de­zin­fi­ci­ra­nje ru­ku na ula­sku u tvor­ni­čki po­gon. No, tu se i stro­je­vi­ma te­pa kao da su iz ko­zme­ti­čke in­du­stri­je. Sto­jim ­pred ne­kom ogro­mnom maš­inom ko­ja izgle­da kao pre­di­men­zi­o­ni­ra­ni apa­rat za mlje­ve­nje me­sa. E, ni­je. To je nešto fi­ni­je: ­stroj za ma­sa­žu me­sa! Tu uba­ce me­so pa se ono pre­vr­će i stišće dok sa­svim ne ­omekša da se od nje­ga mo­gu mu­ti­ti fi­ne šun­ki­ce, mor­ta­de­le i sa­la­me. On­da, tu ­odmah iza ­ugla je ku­pa­o­ni­ca. Ni­je za lju­de, ne­go za sa­la­me. Tu se, mo­lim li­je­po, tušira­ju mor­ta­de­le.

:D

Mor­ta­de­la je je­dna od naj­po­pu­lar­ni­jih. ­Pred na­ma se bez ne­la­go­de tušira­lo oko 3600 ki­lo­gra­ma mor­ta­de­le, no to je ma­nji dio od 12 to­na što ih sva­ko­dne­vno iza­đe iz po­go­na u pro­da­ju. To je za 120.000 lju­di, da do­bi­ju svo­jih “de­set de­ka” mor­ta­de­le sva­ko ju­tro. Ali to se To­do­ri­ću ni­ka­ko ne či­ni do­volj­nom ko­li­či­nom. Za kon­ku­re­tnost, ka­že, tre­ba više.

:D

Ja ne pa­tim od lu­ksu­za. Ni­ti sti­gnem uži­va­ti u nje­mu. Ali, ­imam bo­ga­te i utje­caj­ne pri­ja­te­lje ko­ji me pri­ma­ju u svo­jim do­mo­vi­ma. Ako me ne­tko ugo­sti u dvor­cu u Fran­cu­skoj, pa ­gdje bih ja nje­mu u Hr­vat­skoj uz­vra­tio? Mo­ram ima­ti in­fra­stru­ktu­ru - ­objašnja­vao je, go­to­vo kao da se ispri­ča­va.

To­do­ri­ću je, re­ci­mo, uo­bi­ča­je­no otpu­to­va­ti na ve­če­ru u Sal­zburg i ta­mo se na­ći s ne­ko­li­ko naj­bo­ga­ti­jih lju­di iz Eu­ro­pe. Kon­ta­kte ko­ji ne uspi­je­va­ju pre­mi­je­ri­ma, nje­mu je je­dno­sta­vno ostva­ri­ti. Dolaze mu, ovdje u Hrvatsku, direktori svjetskih banaka, predsjednici financijskih institucija, čak i utjecajni političari, iz Švicarske, Francuske, Njemačke, Austrije, Rusije... Ostao je diskretan o imenima svojih uzvanika, a za najpoznatijeg među njima, o kojem nam je ipak slikovito pripovijedao, naknadno je molio da ga ne spominjemo. U biznisu je to valjda tako. Političari se javno hvale poznanstvima, poduzetnici nerado.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Guest Wed 19 Apr - 14:04

asilovski wrote:Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 

i kakve veze ovo ima sa linkom koji si prethodno stavio?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Guest Wed 19 Apr - 14:06

metilda wrote:
asilovski wrote:Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 

i kakve veze ovo ima sa linkom koji si prethodno stavio?
hoće on tako :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by darth_vader Wed 19 Apr - 14:08

asilovski wrote:Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 
Ali stvarno...Ona jedina spikerica iz S. Koreje koja im čita sve vijesti iz središnjice djeluje vjerodostojnije od svih naših novinara...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Kermit Wed 19 Apr - 14:35

metilda wrote:
asilovski wrote:Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 

i kakve veze ovo ima sa linkom koji si prethodno stavio?
Pa jesi pročitala link?

Isti je logični nastavak bikova i rogova, to je isti plaćenički pamfletizam, uvlačenje i laž
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Kermit Wed 19 Apr - 14:36

jasambrend wrote:
asilovski wrote:Hranu za krave prebire po prstima toliko zadovoljno da se čini kako bi je i sam kušao. Bika bi ljubio među rogove. Gledao bi satima, zaljubljeno, u velike kotače svemirskog stroja što plazi po njivi, jednoj iz njegova nepreglednog carstva, koje poznaje u stopu." 
Ali stvarno...Ona jedina spikerica iz S. Koreje koja im čita sve vijesti iz središnjice djeluje vjerodostojnije od svih naših novinara...
Ženski dio foruma sa našim vukom to nije tako shvati oni hoće još da gutaju i to im je sasvim u redu heheheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove Empty Re: Jutarnji: nastavak tužne priče kako je Ivica ljubio bika među rogove

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum