ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaos u Njemačkoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Guest 15/4/2017, 18:03

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
Ja sam samo izdefinirao situaciju..
ne, nisi....ti si odmah podlo ishračkao hrvate kao neke kukavice, za što nigdje, ama baš nigdje nemaš uporišta!
al, eto...šteta ne iskoristiti priliku, pa makar nema veze sa stvarnošću, jel
Pa u biti,ispali ste kukavice,koji kurac ??Ma nemoj,osim clanka nema nikakvog uporista..svi u perjanje,njih par zadrzalo lika..
Tako je,..nasla mi se najveca forumska rugalica nesto spocitavati...baš.. :cleanteeth
daj se upucaj s onim glockom, aj..ne budi i ti kukavica
???...sto ja imam sa tim sramotnim cinom bijega..dosad sam se zilijun puta konfrontirao sa visestruko brojnijima,i nikad zdimio...man se vatrenih CIJEVI zeno i odi veceru praviti.. lol!

uz nogu i kuš! da te nisam više ni riječ čula :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Guest 15/4/2017, 18:03

Noor wrote:
pismejker wrote:Os jos primjera..zdravko iz Brckog,Hrvat..Onako prilicno gadno misicasto izgleda..
vodi zenu u izlazak i 3-4 polumrsava  kozojeba u prolazu mu nes na arapskom dobacuju i pogledom gledaju zenu kao kurvu,jer je u tijesnoj mini suknji..lik se poklopio usima i nastavio dalje...
bome da..zdravko je kukavica jer neće imati posla s 4 problematična, nego je ocijenio da je pametnije i za njega i za ženu da se što prije maknu od zla...ma, ti bi to riješio očas...jednom rukom, znam :^0
U kontekstu najnovijih zbivanja i filanja Europe,posebno Svabije sa hozojebima,nije najmudrije napravio..naime,u njihovim ocima je ispao veca kukavica,nego sto mozda jeste.Iduci puta ce ga isutati nogama u dupe i izslatati mu zenu..
Ja..vec ih je nekoliko okusalo moje metode ...ehmmm...asimilacije i integracije...no,.meni nitko nece napraviti to sto su njemu napravili.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by prckov 15/4/2017, 18:51

melkior wrote:Svaki pošten katolik naoružan ide u crkvu, što zato da preventivno ukoka teroristu ili ako naleti na papu...

Ako vidite papu, upucajte papu, papa to voli:
nope, he likes immigration, you know how he likes immigration
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Ringo10 15/4/2017, 19:38

Bježao bih i ja od potencijalnog luđaka.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Stribor 15/4/2017, 21:47

Da su ga zdrobili prigovarali biste kako su lažni kršćani ar kršćani to ne činu. Nij' vam dobro kad bižu, nij' vam dobro kad vrnu milo za drago.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Guest 15/4/2017, 21:50

Stribor wrote:Da su ga zdrobili prigovarali biste kako su lažni kršćani ar kršćani to ne činu. Nij' vam dobro kad bižu, nij' vam dobro kad vrnu milo za drago.
pa, svak normalan bi bježao, ostat tamo i čekat da prasne nije hrabrost, nego idiotizam.
svele ne bi pobjegao, on bi ostao i čekao :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Guest 15/4/2017, 22:27

melkior wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/kaos-u-njemackoj-musliman-upao-u-hrvatsku-crkvu-i-poceo-se-cudno-ponasati-500-ljudi-pobjeglo-u-panici/963753.aspx

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Stthomascrkvagm

NA Veliki petak panika u Essen-Vogelheimu - petstotinjak hrvatskih vjernika bježalo je pred sumnjivim čovjekom arapskih korijena koji se ponašao čudno u crkvi, piše CroExpress.

33-godišnjak je ušao u crkvu St. Thomas Morus u kojoj se okuplja hrvatska zajednica. Počeo je hodati uokolo, zbog čega su neki vjernici već napustili crkvu. Kad je nešto glasno puknulo, nastala je panika. Petstotinjak vjernika krenulo je prema vratima, u čemu su 56-godišnjakinja i 18-godišnjakinja lakše ozlijeđene. Nekoliko starijih vjernika moralo je potražiti medicinsku pomoć zbog stresa.

Policija je jako brzo stigla na mjesto događaja. Nekolicina vjernika zadržala je 33-godišnjaka. On nije bio naoružan niti je na sebi imao eksploziv. Što se glasnog udarca koji je prestrašio vjernike tiče, moguće je da je nešto palo.

čovjek je prdnuo i svi pobjegli. svi van. bojni otrovi? zyklon-b? titovi partizani? šok i nevjerica među rvatima...saće doć eminentni stručnjaci iz CSI Majami Centar za forenzična ispitivanja istraživanja i vještačenja „Ivan Vučetić“ ustrojstvene  jedinice Ravnateljstva policije Ministarstva unutarnjih poslova Republike Rvacke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaos u Njemačkoj - Page 2 Empty Re: Kaos u Njemačkoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum