ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 12:37

Odlicno , baš sam govorija da se mi moramo skupit i blokirat granicne prijelaze jer turisti koji su vece platežne moci nabivaju cijene domacima.

Hvala Zlovenija.

grouphug 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-minute-u-minutu-na-bregani-se-ceka-vise-od-5-sati-ljudi-poceli-pjesice-prelaziti-granicu/963460.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 12:39

ZBOG stroge kontrole putnika koji u Hrvatsku ulaze iz Slovenije, i jutros su veliki zastoji na granici s tom državom. Čeka se više sati!

Ljudi gube živce

11:00 Neki putnici koji su u Hrvatsku pokušali ući autobusima, nakon više sati čekanja su odustali od čekanja. Izgubili su živce, uzeli svoje putovnice i u Hrvatsku su ušli pješice, javlja N1.

Neki su, kažu, više vremena proveli sa slovenske strane granice kod Bregane, negoli putujući kroz Austriju i Sloveniju.

"Uzeo sam svoje stvari, ne mogu više, želim k svojoj obitelji, čekat ću ovdje da me moji pokupe. Ovo su neeuropski uvjeti, mi se satima pržimo na suncu", rekao je jedan od putnika.



DANKE ZLOVENIJA.

:tu :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 12:46

podrška slovencima! manje love uhljebima, doduše i ja ću popušiti , ali bole me kurac, spreman sam za osobnu žrtvu jer će parazitima biti još gore.. trpaj , rokaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 12:48

Pinochet wrote:podrška slovencima! manje love uhljebima, doduše i ja ću popušiti , ali bole me kurac, spreman sam za osobnu žrtvu jer će parazitima biti još gore.. trpaj , rokaj
Neceš ti popušiti jer je država i onako naumila uzet tu zaradu od odlicnog turizma sebi kroz razno razne namete a ovako ce to izvest teško i nemoguce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 12:50

taman lipo... prdne sezona, usput državi trebaju pare za nacionalizaciju Agrokora i Ine, a pukla sezona, 600 000 parazita hoće svoju nezarađenu plaću, 1,5 nezarađenih penzija hoće svoje penzije, para nema nigdje.. rokaj, neredi, pada Nacional Socijalizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 12:56

Nek idu u Bugarsku.

...


ISTRAŽIVANJE britanske tvrtke Post Office pokazalo je da je odredište Sunny Beach (Sunčana plaža) u Bugarskoj najpovoljnije od 19 europskih odredišta, piše BBC.
 
Otkriveno je da turistička košarica s istim proizvodima u Bugarskoj košta 37 funti, a u španjolskoj Ibizi čak 131 funtu. Istraživanje je također pokazalo da rastu cijene za britanske turiste diljem Europe, djelomično zbog slabljenja funte.
 
Najveći rast cijena od čak 44 posto ima Zadar
 
Post Office je u ožujku istražio cijene u 19 europskih ljetnih destinacija. Nakon Sunny Beacha na Crnom moru najjeftinije je odredište Algarve u Portugalu, a zatim Costa del Sol u Španjolskoj.

Najveći rast cijena zabilježen je u Zadru, do čak 44 posto, zatim u Lisabonu, Kreti i Grčkoj. Pad cijena od 10 posto bilježi Sunny Beach, Marmaris u Turskoj 4 posto, a Paphos u Cipru 0,5 posto.
 
Zadar četvrti na popisu najskupljih odredišta
 
Najjeftinijih 5 odredišta u ožujku su bila: Sunny Beach, Algarve, Costa del Sol, Marmaris i Paphos.
 
Najskupljih 5 odredišta su redom: Ibiza, Sorrento u Italiji, francuska Nica, Zadar i Lisabon.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cijene-turistickih-odredista-bugarska-najjeftinija-jedan-hrvatski-grad-medju-najskupljima-u-europi/963478.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 12:59

frendica hrvatica,juceru 13 sati krenula busom za RH,i danas stigla doma u pola 8 ujutro(istok Slavonije),cca 1000 Km
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by epikur37 14/4/2017, 13:05

preko mađarske ...neš ti problema ili preko italije...jebeš slovenčad...

dragi gosti dobro došli ....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:05

moje ime nije važno vec je namjera...

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu R7q_QixaHG4DMaR09hLqUKu1GgtbuPyPPIG_ii9C8yGHG0i0eQifm4ACbUsfbchZISB9Hzibrg=s640-h400-e365





Zlovenija nesmije popustiti jer ce onda nju izbacit iz šengena a vlada nije napravila dodatne granicne prijelaze i proširila postojece a sezona prakticki pocela ...DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 13:06

nije mi jasna ta brutalna kontrola kad se IZLAZI prakticki iz Unije..da ljudi idu prema Svabiji,pa hajde,ali ..nema logike
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:06

epikur37 wrote:preko mađarske ...neš ti problema ili preko italije...jebeš slovenčad...

dragi gosti dobro došli ....
Ista stvar : šengen.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by kic 14/4/2017, 13:06


ne znam e, toliki smo poslušnici Brissela i da nas ne mogu uvući u taj Šengen..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:07

kic wrote:
ne znam e, toliki smo poslušnici Brissela i da nas ne mogu uvući u taj Šengen..
Prevelika i nezgodna granica sa BiH ...žalim dečko.

PA PA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 13:09

zadnji puta kad sam isao doli,taman se zalaufao na autoban,kadli me predjose dva pandura na bajkovima..opac..!!  mogu reci da sam sretan sto mi auto nisu otperjali na demontazu,sve ostalo im je proslo kroz prste...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:11

Sad kad Erdogan pusti još malo izbjeglica preko balkanske rute onda se možete pozdravit sa turizmom ...nece vam nitko pet sati cekat na granici.

AJ ZDRAVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:13

The strange tongue in the Dalmatian land, It will overrun, devastating the entire land.

The strange tongue in the Dalmatian land Poslano: 02-09-2014 0:23



http://forum.net.hr/forums/t/384319.aspx


RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:16

Koji ste vi umišljeni debili ...šta boli kuraz nekoga u Briselu , Švabiji , Becu za vaš ushrani turizam.

Vi ste obicni umišljeni idioti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by RayMabus 14/4/2017, 13:36

Evo vam pjesma idioti ....baš za vas : umišljene kretenčine :

RayMabus
RayMabus

Posts : 175507
2014-04-11


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Guest 14/4/2017, 13:52

kic wrote:
ne znam e, toliki smo poslušnici Brissela i da nas ne mogu uvući u taj Šengen..

pa gle, hrvati su sami krivi jer još do dana današnjega nisu zadovoljili kriterije za ulaz u Šengensku zonu a jedno od tih kriterija je funkcioniranje hrvatskog pravosudnog sustava općenito. a znamo i u EU znaju da hrvatsko pravosuđe ne funkcionira. znači da bi RH ušla u Šengensku zonu mora demolirati kompletnu političku i zakonodavnu elitu i napraviti lustraciju urediti pravosuđe, uništiti korupciju koja je posvuda, itd itd.

što je hr vlast napravila do sada? ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by vili40 14/4/2017, 17:01

Gnječ wrote:
kic wrote:
ne znam e, toliki smo poslušnici Brissela i da nas ne mogu uvući u taj Šengen..

pa gle, hrvati su sami krivi jer još do dana današnjega nisu zadovoljili kriterije za ulaz u Šengensku zonu a jedno od tih kriterija je funkcioniranje hrvatskog pravosudnog sustava općenito. a znamo i u EU znaju da hrvatsko pravosuđe ne funkcionira. znači da bi RH ušla u Šengensku zonu mora demolirati kompletnu političku i zakonodavnu elitu i napraviti lustraciju urediti pravosuđe, uništiti korupciju koja je posvuda, itd itd.

što je hr vlast napravila do sada? ništa.
jadni smo i slabi,svako malo brišu pod s nama ali sami smo si krivi.Ajde ti blokiraj Švicarsku ili Austriju pred sezonu skijanja.A Plenki,najvjerniji vojnik eunije i dalje brblja pa brblja dok novinari ne pozaspe.A što će drugo kad im na svako pitanje odgovara isto ko papagaj.
Kad je Kolinda bila u Irskoj jedan irski novinar zapitao se da što se to događa u hrvatskoj,najljepšoj bez konkurencije zemlji eu-a i zemlji koja ima potencijale za sam vrh?Zašto ljudi iz takve divne zemlje bježe?Što se to tamo događa?
vili40
vili40

Male
Posts : 10718
2015-08-02


Back to top Go down

Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu Empty Re: Na Bregani se čeka više od 5 sati, ljudi počeli pješice prelaziti granicu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum