ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traže se..

Page 21 of 33 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next

Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Guest 12/11/2020, 11:33

mentalitet wrote:
Legendovich wrote:pizduni jedni,samo favorizirane likove zelite vodje..Jab volio sVE da vidim koji su nekad bili na net.hajeru.. cheers cheers cheers

Ma taj mentalni shugavi sklop ne moze si pomoci da netko drugachije vidi i dozivljava njihov svijet koji ih okruzuje. To je sizifov posao i isto kao da idesh objasnjavti krmcima da se ne valjaju u blatu mada krmci da znaju prichati rekli bi..chuj jebote valjam se u blatu da se zashtitim od raznih insekata..Ali nemaju oni mozga da tako racionalno razmishljaju nego su sebi utuvili u glavu  iako im je drzava karcogena da je to samo jedna obichna prehlada.Mene podsjecaju na teshkog bolesnika u bolnici prikovanog na aparate usranog i upishanog kako se ruga onome preko puta koji je u istoj situaciji.kada se rugaju srbima ili ih ismijavaju Ali nisu oni krivi jadnici jer su ih tako odgajali da se ocu obitelji ili drzave ne smije suprostavljati pa makar on bio i psihichki bolesnik kakav je bio Tudjman.Nema ni onog Doktora ekonomskih nauka..pa jebi ga dopizdilo ljudima kao shto je i mojoj ljubimici Evi .Na kraju shvatish da je besmisleno sa budalama imati posla.Ja sebe ulovim da izvlache iz mene ono najgore a bash se takav ne podnosim .No dobro je ponekada zaci u ovu septichku jamu da vidim kako nisam fulao u procjenama josh davne 1991.

E vish dude..ovo je ono najgore u svemu..Istina jest,da nije nitko 100% dobar ili losh covjek,ali sa ovom neukom i povrsnom ..ne znam kako da ih nazovem,na njihove neupitne direktne napade i objede,covjek jednostavno mora da se brani sa onim najlosijim izvucenim iz svojih mracnih dubina..I sto se onda dogodi?..Kao retardirana djecica pocnu zurno udarati i tabanati stopalima,skakutati i vristati u smislu.."Eto vidiste kakvi su..!!!"
No docim im fino sve poslozis,onda pocnu prekrivati oci,snebivati se,"ostajati bez komentara"..pridodo bih to,jednostavno menthalnoj ogranicenosti,jer za dublje promisljanje im fali par dimenzija,koje su usput negdje izgubili..ne shvacaju,ne mogu shvatiti,i onda ispucavaju najmorbidnija "rjesenja"...
u sustini,ovo u zadnje vrijeme me je pocelo dobro zabavljati i nasmijavati.. :rasta :rasta :rasta

Guest
Guest


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by mentalitet 12/12/2020, 04:28

Atlana wrote:Ista osoba, dva profila

Chuj guzata ::)) Imam osjecaj da nisi pokvarena i da si iskrena tako da me tvoji upisi ne mogu iznervirati ni dotaci.Ne poznam te osim zguza ..tako da te je teshko procjenjivati osim salo od kojih se moze napraviti dosta chvaraka::)))
Ma zajebavam se mallo ..valjda se encesh ljutiti a ako se i naljutish bolje je za tebe jer nemash pojma sa kakvom budalom bi imala posla.Gle ja nisam od onih koji ti laskaju ..koji ti se uvlache i koji biraju rijechi i samo izgledaju jako fini dok ti se ne dochepaju pipice..Moj ti je savjet ..ne vjeruj ni jednom mushkarcu nishta posebno prije sexa kao shto ja ne vjerujem zenama nakon sexa bilo shto da mi kazu.
Navikli ste u stvarnom svijetu na laskanje ..lazi.....komplimente bez temelja..lazete jedni druge i zivite u takvoj simbiozi kao gljive muhare (upotrebljavali ih razni shamani za predskazivanje buducnoosti) i kada nemate vishe neke koristi jedni od drugih onda ih ogovarate po raznim drushtvenim mrezama..Vidish srecice..ja ne dolazim na forum da ulovim nehsto da bi jebo...kuzish..intencija mi je bila da dolazim da se zajebavam .Unaprijed sam znao da zbog svoga stila pisanja i izrazavanja necu biti simpatichan odredjenim kretenima i da ce me bolesno pratiti trazeci da se fajtaju z menom..Bi ja..ali nemaju argumente da mi proturijeche javno,,kao i gazda ovog foruma koji se shuta odredjenim floskulama misleci da cu mu odgovoriti..Zashto ti ovo pishem..?Pa zato shto sam stekao dojam da nisi pokvarena kao osoba ali te odredjena grupa kuja uvlachi u svoj chopor da bi njihovo lajanje bilo glasnije.Dakle moj savjet ti je ...nikada ne dozvoli da budesh chopor nego budi svoja pa kako god ti bude u zivotu..Vjeruj mi ..kunem se svim shto imam ,,,bit cesh manje razocharana..Ako budesh choporashila izgubit cesh svoj indentitet i onda ti nema povratka..Neke kujice koje me prate imaju razloge da budu razocharane jer im se planovi nisu ostvarili..Naime neka budala iz Kanade je napisala da sam jako bogat i natovarila mi hrpu bolesnih zena na vrat..Kuzish??Nishta osobno...iskreno ne bih zelio da te povrijedim na bilo koji nachin jer te ne poznajem...sa drugima sam jako strpljiv dok mi ne pukne pred ochima pa bih mogao ovdje opisatii jako eroticne scene iz stvarnoga zivota...Neka mi samo testiraju zivce ...da vidim dokle ce...bash me to interesira..A isto tako poruchujem gazdi ovoga foruma da bi ja napisao puno toga pametnijega od ovoga shto sada pishem ali se bojim da me ne bi razumio..Eto..mozesh ovo prochitati a i ne morash..meni ni u dzep ni iz dzepa...ali znam tko ce chitati i nervirati se..i zma, tko ce progovoriti na pichku ako ne moze na usta...Cirkus Kolorado...jeb' ga::)))))E da..ako smo ja i Legendovic isti (madaa je to nemoguce) onda mi je to kompliment jer vas lik poprave dobro guzi svoji izrichajem ,,shto nije nikako teshko jer je poznato da tutleke mosh jebat u mozak kako pozelish...Ja to ne radim dok mi se netko ne zakachi na kichmu..Budi dobra i ostaj mi zdravo,,zelim ti svu srecu ovoga svijeta ,,Eto..Pusa iz USA::))
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by vuksadinare 12/17/2020, 13:54

...epi,tetrijeb,norka,đango,stanojko,marčelo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99028
2015-09-08


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Bo 4/4/2021, 21:09

Trazi se MENTALITET

neka mu jave oni koji ga znaju...
Bo
Bo

Posts : 5
2020-12-29


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by mentalitet 4/6/2021, 05:00

Bo wrote:Trazi se MENTALITET

neka mu jave oni koji ga znaju...

Ah,,krhko je znanje..malo me njih poznaje ..samo naslucuju da me znaju isto kao i ja tebe..No hvala ti na jednom detalju ...odushevljen sam tvojim velikim slovima..::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Bo 4/6/2021, 07:43

mentalitet wrote:
Bo wrote:Trazi se MENTALITET

neka mu jave oni koji ga znaju...

Ah,,krhko je znanje..malo me njih poznaje ..samo naslucuju da me znaju isto kao i ja tebe..No hvala ti na jednom detalju ...odushevljen sam tvojim velikim slovima..::)))
Haha :^0
Onda smo isti jer malo njih misli da mene zna. :W :]

Saljem ti:  :love :loveshower
Bo
Bo

Posts : 5
2020-12-29


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Šandor Winnetou 4/10/2021, 08:14

gdje nam je pulska šestica heimdal?

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by mentalitet 4/13/2021, 07:26

Bo wrote:
mentalitet wrote:
Bo wrote:Trazi se MENTALITET

neka mu jave oni koji ga znaju...

Ah,,krhko je znanje..malo me njih poznaje ..samo naslucuju da me znaju isto kao i ja tebe..No hvala ti na jednom detalju ...odushevljen sam tvojim velikim slovima..::)))
Haha :^0
Onda smo isti jer malo njih misli da mene zna. :W :]

Saljem ti:  :love :loveshower

Shaljem i ja tebi njezne misli i srce koje lupa od srece:)))Poosa iz USA:))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Vorpatril 6/22/2021, 12:13

Đe ste bando!!! [You must be registered and logged in to see this image.] 
Kaj još niste usvojili slobodu govora i banirate ekipu zbog balkanskog domaćinskog komuniciranja psovkama  [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.] ?
Inače kak ste kaj?
Zdravlje služi, deca slušaju ili zafrkavaju?

_________________
Tito je bio Bog i Kralj za radnike i seljake...
Vorpatril
Vorpatril

Male
Posts : 137
2014-04-18


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Noor 8/30/2021, 18:38

Gnječ, vrati se :|

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by metilda 9/6/2021, 09:12

tika 35 ili marcelina. Zna li itko što je s njom i piše li gdje?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4626
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Noor 1/11/2022, 21:36

[You must be registered and logged in to see this link.]

Fenderu, javi se..kako ti je?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Noor 1/26/2022, 21:53

Noor wrote:[You must be registered and logged in to see this link.]

Fenderu, javi se..kako ti je?
[You must be registered and logged in to see this link.] isto


Dugo ih nema :/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader 1/27/2022, 02:48

Jebote, gdje je Sora... I ja se zabrinuo... :/
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Noor 1/27/2022, 08:43

Glupkakurac wrote:Jebote, gdje je Sora... I ja se zabrinuo... :/
Pa ni Fendera nema otkako je javio da je pozitivan :/

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader 1/27/2022, 12:05

On je i prije znao periodično nestajati, nadam se da je ok...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Noor 1/27/2022, 13:01

Glupkakurac wrote:On je i prije znao periodično nestajati, nadam se da je ok...
istina, ali ovaj put se poklopilo, pa...ono :|

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader 1/29/2022, 01:37

Nadam se da su dobro svi, ali isto tako da i ono za Regoča nije istina...ni ja se neko vrijeme uopće nisam imao volje oglašavati, a možda čovjek jednostavno želi odmor od ovog sranja... Malo je reći da je otišlo puno toga u kurac, svi mi pomalo, bojim se...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by veber 1/30/2022, 07:06

koliko znam za regoča, istina je da je umro.
još prošle godine mislim lipanj ili srpanj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by darth_vader 1/30/2022, 07:55

Užas, simpatičan čovjek bio... I mlad koliko mi je poznato.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Šandor Winnetou 1/31/2022, 07:24

Nema nam dugo ni Megi :(

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Traže se.. - Page 21 Empty Re: Traže se..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 33 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum