ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HNL 2016/2017

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 18/4/2017, 11:32

sat2 wrote:
nowitzki wrote:
sat2 wrote:
nowitzki wrote:Cilj opravdava sredstvo, pogotovo kad se ulazi u finis prvenstva
Da je soudani dobio crveni karton opet bi igraci lokomotive napravili dva penala i dobio bi dinamo to je svima jasno, ali je smijesno da ovaj dva puta djonom udara igraca u koljeno namjerno i da za "kaznu" dobije pokazivanje na znak "respect".... bolje da se sudac pravio corav nego napravio potez za saljivi kucni video
Pa i vi niste uspjeli Cbaliji zabiti gol jesenas pa su vam napravili dva penala ...
Ovo sa Pejinom je smijurija ... volio bih kada bi Petev Soudanija izostavio u subotu ...
Protiv Cibalije nakon zavrsetka utakmica, Andrijasevic je dobio tri utakmice suspenzije radi "vrijednja" suca (ta treca utakmica je bila protiv Dinama na maksimiru)
Jos na toj utakmici je bio cisti ponisten gol andrijasevicu iz ofsajda kojeg nije bilo 2 metra
Tu smo kiksali 0-0
A ovo na rujevici su bili cisti penali
A ovi nisu? Zar tebi oni na Rujevici ne sliče na "namjerne penale"? Ili namjerne penale rade samo Lokomotivini igrači protiv Dinama?
Lol onaj prvi penal nije bio namjeran jer je igrac lokomotive bio ledjima prema golu okrenut i nije znao di je lopta i nije bila izgledna sansa (di da ide sa rukama)
Onaj drugi je za skolu igraca lokomotive, lopta nigdje, sanse za zabijanje gola nema, ovaj ga povlaci, cist penal kolinger je zadovoljio

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 11:34

nowitzki wrote:https://youtu.be/M0dweulEOZM
Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio
Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio
Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 11:35

sat2 wrote:
nowitzki wrote:
sat2 wrote:
nowitzki wrote:Cilj opravdava sredstvo, pogotovo kad se ulazi u finis prvenstva
Da je soudani dobio crveni karton opet bi igraci lokomotive napravili dva penala i dobio bi dinamo to je svima jasno, ali je smijesno da ovaj dva puta djonom udara igraca u koljeno namjerno i da za "kaznu" dobije pokazivanje na znak "respect".... bolje da se sudac pravio corav nego napravio potez za saljivi kucni video
Pa i vi niste uspjeli Cbaliji zabiti gol jesenas pa su vam napravili dva penala ...
Ovo sa Pejinom je smijurija ... volio bih kada bi Petev Soudanija izostavio u subotu ...
Protiv Cibalije nakon zavrsetka utakmica, Andrijasevic je dobio tri utakmice suspenzije radi "vrijednja" suca (ta treca utakmica je bila protiv Dinama na maksimiru)
Jos na toj utakmici je bio cisti ponisten gol andrijasevicu iz ofsajda kojeg nije bilo 2 metra
Tu smo kiksali 0-0
A ovo na rujevici su bili cisti penali
A ovi nisu? Zar tebi oni na Rujevici ne sliče na "namjerne penale"? Ili namjerne penale rade samo Lokomotivini igrači protiv Dinama?

Kad smo već kod lokomotive, reci ti meni jeli normalno da,nakon što igrač Dinama (Soudani) dok traje prekid dva puta udara kopačkom u koljeno igrača Lokomotive nitko od igrača lokomotive ne reagira ni prema sucu ni prema Sudaniju? Nikakva reakcija, umisto da prvi suigrač makar skoči i odgurne ga. Na kraju igrač Dinama ne dobije niti žuti, nitko od igrača Lokomotive ne kaže ni jednu jedinu riječ. Jesi ti vidio sličnu situaciju ako gledaš malo utakmice po Europi? Na prvoj sljedećoj utakmici kojoj Lokomotiva igra trebalo bi im napraviti isto, neki igrač drugog kluba pa da vidimo reakciju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 11:36

sat2 wrote:
nowitzki wrote:https://youtu.be/M0dweulEOZM
Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio
Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio
Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
Hajdukovci svuda oko nas cheers cheers cheers
Postavljaš glupa pitanja jer se zna kakva je veza između Lokomotive i Dinama, a sad mi odgovori na pitanje u postu prije ili opet ideš spavati lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by nowitzki 18/4/2017, 11:37

sat2 wrote:
nowitzki wrote:[size=41]https://youtu.be/M0dweulEOZM[/size]
[size=41]Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio[/size]
[size=41]Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio[/size]
[size=41]Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto[/size]
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
Evo post iza sam ti objasnio, cijela hrvatska se smije tim penalima u kranjcevicevoj a ti ih pokusavas opravdat
Sad je li razum i procjena na tvojoj ili mojoj strani, procjeni sam
A da se ovaj u vinkovcima nije bunio za penal na soudaniju je laz, pa gledaj malo izjave "jadnika" iz vinkovaca nakon te utakmice
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 11:38

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Vjeruj mi, neću biti tužan, ako Rijeka bude prvak. Jedino primječujem da polako sličite na Hajdukovce ...
Vama će svi polako početi sličiti na hajdukovce i to će biti razlog i argument da ne vidite smeće u vlastitom dvorištu ;) 

Jebote, jesi ti pročitao članak koji lijepiš tu? Autor istog na kraju zaključuje,citiram:


.Ukupno: pogođene vratnice i grede Rijeki su donijele četiri boda, a Dinamu odnijele pet!



Brojke, dakle, ukazuju da sudačke naklonjenosti nema. Bez obzira na to što je nekome dojam gdjekad drugačiji...


Dakle,autor zaključuje da sudačke naklonosti nema s obzirom koliko je pogođenih vratnica i greda donijelo bodova Rijeci i odnijelo Dinamu?!? :facepalm :facepalm :facepalm
Hajde pametnjakoviću nađi gdje ja spominjem suđenje? Lijepim link teksta u kojemu stoji da "sudačke naklonosti nema", a Riječani se stalno žale čime polako sliče na vas Hajdukovce ... jasnije? Sumnjam ...

E, nigdi ne spominješ suđenje nego lipiš link teksta gdje autor kaže da nema sudačke naklonosti :hail :hail :hail

Rječani se premalo žale s obzirom o kakvoj se lakrdiji radi,ali to su sami krivi jer su se slizali i s tim HNS-om i s tim Mamićem,pa im se to sve vrača.

Objasni mi kakve veze imaju pogođene grede i vratnice kad pričamo o suđenju i sudačkim pogreškama? Što su suci za pogođene grede i t Dinama tribali svirati gol ili što? :roll
Sad češ maltretirati da ti ja na to odgovorim? Morat ću te malo otpustiti ... umaraš ...
Opet ČMRLJA :lell
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 11:48

nowitzki wrote:
sat2 wrote:
nowitzki wrote:[size=41]https://youtu.be/M0dweulEOZM[/size]
[size=41]Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio[/size]
[size=41]Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio[/size]
[size=41]Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto[/size]
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
Evo post iza sam ti objasnio, cijela hrvatska se smije tim penalima u kranjcevicevoj a ti ih pokusavas opravdat
Sad je li razum i procjena na tvojoj ili mojoj strani, procjeni sam
A da se ovaj u vinkovcima nije bunio za penal na soudaniju je laz, pa gledaj malo izjave "jadnika" iz vinkovaca nakon te utakmice
Pusti ti Hrvatsku ... hoćeš reći da penali u Kranjčevićevoj nisu postojali?! Jebla vas logika ... igrači Cibalije se ne bune pa znači da su penali na Rujevici regularni, a kada se igrači Lokomotive ne bune znači da su penali "namjerno" napravljeni!!!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 11:49

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
Vama će svi polako početi sličiti na hajdukovce i to će biti razlog i argument da ne vidite smeće u vlastitom dvorištu ;) 

Jebote, jesi ti pročitao članak koji lijepiš tu? Autor istog na kraju zaključuje,citiram:


.Ukupno: pogođene vratnice i grede Rijeki su donijele četiri boda, a Dinamu odnijele pet!



Brojke, dakle, ukazuju da sudačke naklonjenosti nema. Bez obzira na to što je nekome dojam gdjekad drugačiji...


Dakle,autor zaključuje da sudačke naklonosti nema s obzirom koliko je pogođenih vratnica i greda donijelo bodova Rijeci i odnijelo Dinamu?!? :facepalm :facepalm :facepalm
Hajde pametnjakoviću nađi gdje ja spominjem suđenje? Lijepim link teksta u kojemu stoji da "sudačke naklonosti nema", a Riječani se stalno žale čime polako sliče na vas Hajdukovce ... jasnije? Sumnjam ...

E, nigdi ne spominješ suđenje nego lipiš link teksta gdje autor kaže da nema sudačke naklonosti :hail :hail :hail

Rječani se premalo žale s obzirom o kakvoj se lakrdiji radi,ali to su sami krivi jer su se slizali i s tim HNS-om i s tim Mamićem,pa im se to sve vrača.

Objasni mi kakve veze imaju pogođene grede i vratnice kad pričamo o suđenju i sudačkim pogreškama? Što su suci za pogođene grede i t Dinama tribali svirati gol ili što? :roll
Sad češ maltretirati da ti ja na to odgovorim? Morat ću te malo otpustiti ... umaraš ...
Opet ČMRLJA :lell
U onosu na tvoje bisere bit će jedno dulje vrijeme ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 11:54

nowitzki wrote:Cilj opravdava sredstvo, pogotovo kad se ulazi u finis prvenstva
Da je soudani dobio crveni karton opet bi igraci lokomotive napravili dva penala i dobio bi dinamo to je svima jasno, ali je smijesno da ovaj dva puta djonom udara igraca u koljeno namjerno i da za "kaznu" dobije pokazivanje na znak "respect".... bolje da se sudac pravio corav nego napravio potez za saljivi kucni video
Igrate dobro i ako tako nastavite i, pogotovo igrači, ne padnete u "hajdučki kompleks" nitko vam ne može uzeti prvenstvo. Da su suci tako na strani Dinama onda bi Dinamo bio u prednosti ... Ostavite se suđenja i pobjeđujte ... na kraju će vam svi od srca čestitati!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 12:05

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Hajde pametnjakoviću nađi gdje ja spominjem suđenje? Lijepim link teksta u kojemu stoji da "sudačke naklonosti nema", a Riječani se stalno žale čime polako sliče na vas Hajdukovce ... jasnije? Sumnjam ...

E, nigdi ne spominješ suđenje nego lipiš link teksta gdje autor kaže da nema sudačke naklonosti :hail :hail :hail

Rječani se premalo žale s obzirom o kakvoj se lakrdiji radi,ali to su sami krivi jer su se slizali i s tim HNS-om i s tim Mamićem,pa im se to sve vrača.

Objasni mi kakve veze imaju pogođene grede i vratnice kad pričamo o suđenju i sudačkim pogreškama? Što su suci za pogođene grede i t Dinama tribali svirati gol ili što? :roll
Sad češ maltretirati da ti ja na to odgovorim? Morat ću te malo otpustiti ... umaraš ...
Opet ČMRLJA :lell
U onosu na tvoje bisere bit će jedno dulje vrijeme ...
:D :D :D
Neman ja nikakvih problema s tim, samo ne radi se o biserima,nego mojim pitanjima. Primjerice pišeš da bi Vlašić ko igrač Dinama bio u A reprezentaciji, pitam umisto koga,ide čmrljica. Citiraš članak di autor zaključuje da nema sudačke naklonosti jer je je Dinamo više puta ostao bez bodova zbog pogođenih greda i stativa, pitam te da objasniš opet čmrlja :D

Pitam te da mi kažeš jeli normalno da se igrači lokomotive ne žale nakon namjernog udaranja protivnika u koljeno njihovog igrača, ni prema tom igraču ni prema sucu, opet čmrlja. Sve to tebi biseri, jedino ti nisi biser nego vidiš hajdukovce svuda oko sebe cheers Pazi da te koji ne zaskoći kad izađeš na ulicu Basketball Basketball Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 13:14

sat2 wrote:
nowitzki wrote:https://youtu.be/M0dweulEOZM
Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio
Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio
Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
Čini mi se da malo devalviras termin 'hajdukovac'...
I uz dužno poštovanje, nisi u pravu sa zadnjim postovima...
Ako ti ne vidiš kako sudačka organizacija bijedno i prozirno navlaci za Dinamo cilu ovu sezonu, a pogotovo na proljeće, onda nemamo o čemu pričat...
Dobro je, dinamovac si i jasno mi je sljepilo u ovakvim situacijama, svi vučemo za svoj klub...
Al odi već pokušavaš sve nas pravit glupima, a to ne ide...
I ne, nisan 'hajdukovac', kako posprdno etiketiraš nekog ko se s pravom buni na ovu privilegiranu Dinamovu ligu, nego san navijač Hajduka koji ima zdrave oci i služin se common senseom...
Ova liga je farsa, ruglo, dno dna sa ovakvim perfidnim sudjenjem u korist Dinama...
I da se gleda samo igračka kvaliteta, vi bi bili čak i iza Hajduka...
Jer je Dinamo užasan, oni ne mogu nikog dobit bez ogromne pomoći sudaca...
Čak san počea sumnjat da možete i uz ovakve sudačke poklone bit prvi...
A navijan da budete prvi, samo ne ona kurvinska Rijeka, filijala s Kvarnera koja se otrgla kontroli...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 13:51

sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Zeko 18/4/2017, 14:01

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
nowitzki wrote:Ako u ovim uvjetima osvojimo HNL mogu nam odma dati i ligu prvaka, jer ovo je definitvno najteze natjecanje na svijetu za osvojit
... a mi ga osvojili 11 puta uzastopno.
Tebi svakako triba internet isključit...
;)
Ne budi lud. Ko će nas nasmijavati? Dobro,njegov frend Dumber šitingtupkosvetina je ta razina,ali je previše naporan i piše kobasice od posta,ovaj je kratak,zabavan i nepismen :D :D :D
Vi ste glupi k'o kurac, obojica. Evo, bio sam kratak i iskren. Toliko ste blesavi da odgovor na kmečanje unaprijed ne razumijete.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 14:01

fridrih_niche wrote:
sat2 wrote:
nowitzki wrote:https://youtu.be/M0dweulEOZM
Prvi penal je na 1:25, cist ko suza cak se nije ni igrac Cibalije bunio
Drugi na 2:15 takodjer se igrac cibalije nije bunio
Neznam zasto vadis utakmice i zasto ja uopce moram opravdavat nesto
Kako možeš tvrditi da su igrači Lokomotive namjerno napravili penale i da je trebalo napravili bi ih još?! I što znači da se nije bunio? Pa ni onaj u Vinkovcima se nije bunio, jel to znači da je penal na Soudaniju u redu? Čovjek bi rekao da si Hajdukovac ...
Čini mi se da malo devalviras termin 'hajdukovac'...
I uz dužno poštovanje, nisi u pravu sa zadnjim postovima...
Ako ti ne vidiš kako sudačka organizacija bijedno i prozirno navlaci za Dinamo cilu ovu sezonu, a pogotovo na proljeće, onda nemamo o čemu pričat...
Dobro je, dinamovac si i jasno mi je sljepilo u ovakvim situacijama, svi vučemo za svoj klub...
Al odi već pokušavaš sve nas pravit glupima, a to ne ide...
I ne, nisan 'hajdukovac', kako posprdno etiketiraš nekog ko se s pravom buni na ovu privilegiranu Dinamovu ligu, nego san navijač Hajduka koji ima zdrave oci i služin se common senseom...
Ova liga je farsa, ruglo, dno dna sa ovakvim perfidnim sudjenjem u korist Dinama...
I da se gleda samo igračka kvaliteta, vi bi bili čak i iza Hajduka...
Jer je Dinamo užasan, oni ne mogu nikog dobit bez ogromne pomoći sudaca...
Čak san počea sumnjat da možete i uz ovakve sudačke poklone bit prvi...
A navijan da budete prvi, samo ne ona kurvinska Rijeka, filijala s Kvarnera koja se otrgla kontroli...
;)
Da ima poguranaca za Dinamao to nitko ne spori. No, da je to u toj meri, kako svi pokušavaju prikazati onda bi Dinamo bio ispred Rijeke! 
Svojevremeno sam pisao da bi trenerima Hajduka (prije svega Tudoru) pa i igračima bilo bolje da se više bave igrom, a ne dosuđenim autima, faulovima ... to sada govorim Riječanima. I na to se odnosi sintagma "hajdučki kompleks" ... dobar dio iznesenog možeš prenijeti i na Bundesligu i na Španjolsku ... gdje se isto piše za Bayern, Real, Barcelonu ...
U zadnjim postovima se suprotstavljam špranci "sve što je za Dinamo je loše ..." pa postavljam pitanje o kriterijima penala za Dinamo protiv Lokomotive u odnosu na penale za Rijeku protiv Cibalije? Jedni čine "namjerne" prekršaje, jedni se ne bune ..., a sve su argumenti samo u jednom smjeru ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 14:05

Prele wrote:sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
kakove to veze ima sa Mamićem ...?
Nigdje ja ne osporavam greške sudaca  u korist Dinama, samo govorim o zamci u koju upadaju Riječani ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 14:05

Sve san ti napisa, Sate...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 14:06

fridrih_niche wrote:Sve san ti napisa, Sate...
:cru
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Guest 18/4/2017, 14:09

sat2 wrote:
Prele wrote:sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
kakove to veze ima sa Mamićem ...?
Nigdje ja ne osporavam greške sudaca  u korist Dinama, samo govorim o zamci u koju upadaju Riječani ...


volim fudbal pa pratim i vašu ligu. ugl. dinamo se bezobrazno, baš onako džukački gura. isto kao zvezda...
to svi vide, samo što se neki prave mutavi, neki još mutaviji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 18/4/2017, 14:39

Prele wrote:
sat2 wrote:
Prele wrote:sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
kakove to veze ima sa Mamićem ...?
Nigdje ja ne osporavam greške sudaca  u korist Dinama, samo govorim o zamci u koju upadaju Riječani ...


volim fudbal pa pratim i vašu ligu. ugl. dinamo se bezobrazno, baš onako džukački gura. isto kao zvezda...
to svi vide, samo što se neki prave mutavi, neki još mutaviji.
Govori navijac kluba o sudackin namistanjima na cije je rezultate utjecala JNA TITO KARDELJ TADIC DJINDJIC.... BOZE OSLOBODU

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by sat2 18/4/2017, 15:02

Prele wrote:
sat2 wrote:
Prele wrote:sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
kakove to veze ima sa Mamićem ...?
Nigdje ja ne osporavam greške sudaca  u korist Dinama, samo govorim o zamci u koju upadaju Riječani ...


volim fudbal pa pratim i vašu ligu. ugl. dinamo se bezobrazno, baš onako džukački gura. isto kao zvezda...
to svi vide, samo što se neki prave mutavi, neki još mutaviji.
Sve da je i tako ... evo, Rijeka samo što nije prvak!?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by FRANK 18/4/2017, 15:11

sat2 wrote:
Prele wrote:
sat2 wrote:
Prele wrote:sat polako preuzima primat rajku u tituli najveće mamićeve kučkice... Basketball
kakove to veze ima sa Mamićem ...?
Nigdje ja ne osporavam greške sudaca  u korist Dinama, samo govorim o zamci u koju upadaju Riječani ...
Ma sta se ti pravdas glodarskoj budali


volim fudbal pa pratim i vašu ligu. ugl. dinamo se bezobrazno, baš onako džukački gura. isto kao zvezda...
to svi vide, samo što se neki prave mutavi, neki još mutaviji.
Sve da je i tako ... evo, Rijeka samo što nije prvak!?

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

HNL 2016/2017 - Page 14 Empty Re: HNL 2016/2017

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum