ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sutra poskupljuje gorivo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by catabbath 8/9/2015, 09:24

ostrakon wrote:
to je i marcelusov argument, on nije vidio svojim očima pa nije istina, a rudarsko-petrokemijski inženjeri i geolozi lažu

A čuješ ako ćemo baš nafte je već trebalo nestati odavno, prvi put su plašili ako se ne varam 1970 i neke da nafte još malo pa nestao, do 1990 je neće biti sigurno itd...danas proizvodnja nikad veća, zalihe nikad veće, stalno se otkrivaju nova i veća naftna polja. Ili nafte ima puno više neko šta "stručnjaci" znaju ili nije istina da se ne obnavlja ali u svakom slučaju nas namjerno navlače na nestašicu svaki put kad treba malo više profita u blagajni.


catabbath

Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by guma_1 8/9/2015, 09:31

...izbacim dva odlaska v krčmu i imam za gorivo....al ako će dalje poskupljivat, morat ću tražit povišicu. Redukcija krčme ne dolazi u obzir i potpuno je neprihvatljiva....ili ću migrirat na socijalu u dojčland...

_________________
...volim sjesti gdje ima za jesti, a i biti gdje ima za piti....živeli...
guma_1
guma_1

Male
Posts : 431
2015-09-02


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Guest 8/9/2015, 09:40

dawson wrote:
A čuješ ako ćemo baš nafte je već trebalo nestati odavno, prvi put su plašili ako se ne varam 1970 i neke da nafte još malo pa nestao, do 1990 je neće biti sigurno itd...
Za te godine to nitko nije tvrdio. Ili si neupućen ili pričaš gluposti.

dawson wrote:
danas proizvodnja nikad veća, zalihe nikad veće, stalno se otkrivaju nova i veća naftna polja. Ili nafte ima puno više neko šta "stručnjaci" znaju ili nije istina da se ne obnavlja ali u svakom slučaju nas namjerno navlače na nestašicu svaki put kad treba malo više profita u blagajni.
ma dobro, onda je zavjera, vas par seljaka zna bolje od geoloških "stručnjaka", pod navodnicima kako si ih stavio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by prckov 8/9/2015, 09:55

guma_1 wrote:...izbacim dva odlaska v krčmu i imam za gorivo....al ako će dalje poskupljivat, morat ću tražit povišicu. Redukcija krčme ne dolazi u obzir i potpuno je neprihvatljiva....ili ću migrirat na socijalu u dojčland...
slusaj 'vamo....izmislili su auto na rakiju, tako da mozes da pola pijes a pola "sarcu" dajes 👅 drunken
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by catabbath 8/9/2015, 10:29

ostrakon wrote:

Za te godine to nitko nije tvrdio. Ili si neupućen ili pričaš gluposti.

The 1970s energy crisis was a period in which the economies of the major industrial countries of the world, particularly the United States, Canada, Western Europe, Japan, Australia, and New Zealand were heavily affected and faced substantial petroleum shortages, real and perceived, as well as elevated prices.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Guest 8/9/2015, 10:44

no tada je i tehnologija za otkrivanja lezista nafte bila eonima unatrag..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by gargamel0101 8/9/2015, 10:55

Ako netko može naći emisiju Treća povijest: Naftna kriza 1973, sve će mu biti jasno.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by guma_1 8/9/2015, 12:33

prckov wrote:
guma_1 wrote:...izbacim dva odlaska v krčmu i imam za gorivo....al ako će dalje poskupljivat, morat ću tražit povišicu. Redukcija krčme ne dolazi u obzir i potpuno je neprihvatljiva....ili ću migrirat na socijalu u dojčland...
slusaj 'vamo....izmislili su auto na rakiju, tako da mozes da pola pijes a pola "sarcu" dajes 👅 drunken
....jesu kurac....ja bi prvi znal da to postoji  :aw
guma_1
guma_1

Male
Posts : 431
2015-09-02


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by v_vlado 8/9/2015, 13:04

Neće ih ni ovo poskupljenje spasit....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Yehudi 8/9/2015, 14:14

prckov wrote:
guma_1 wrote:...izbacim dva odlaska v krčmu i imam za gorivo....al ako će dalje poskupljivat, morat ću tražit povišicu. Redukcija krčme ne dolazi u obzir i potpuno je neprihvatljiva....ili ću migrirat na socijalu u dojčland...
slusaj 'vamo....izmislili su auto na rakiju, tako da mozes da pola pijes a pola "sarcu" dajes 👅 drunken

 Jesu da. Pa i na cukar tj na alkohol. Brazilci voze na etanol više od 70%. vozila.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by v_vlado 8/9/2015, 14:20

Žaliću dok sam živ za škodom na plin,400000 km i bez nekih većih kvarova a plin bio 3,05..
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Yehudi 8/9/2015, 14:39

Ja je imam.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Guest 8/9/2015, 14:40

Škode su prva liga....narocito zadnje serije..sve kvalitetnije i kvalitetnije..i ljepse
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Guest 9/9/2015, 13:46

bogomdani wrote:Škode su prva liga....narocito zadnje serije..sve kvalitetnije i kvalitetnije..i ljepse
I sve skuplje i skuplje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutra poskupljuje gorivo - Page 2 Empty Re: Sutra poskupljuje gorivo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum