ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:49

u starcraft 1 su imali +300 +350, apm, jer sc2 je napravljen tako da možeš i sa manje APM ostvariti top rezultat

Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:57

neoliberalni_placenik wrote:
zgdosada wrote:Inače za SC2 igrati potrebno je preko 400 apm. Mislim ako se igrao na najvišem nivo. A 400 apm je fakat puno za ljudski mozak.
za SC2 je oko 250apm dosta , tolioo imaju top igrači.. ja sam igrao 2tjedna došao do 160apm i odusta, nije mi se dalo više :D , ali uživam gledati online kako igraju profesionalci starcraft 2, isto kao što ekipa koja neigra nogomet, gleda nogometne tekme, tako je meni napeto gledati online gamer-ske borbe, iako nemoran nužno igrati..
 450 imaju top igrači. Violet, Polt, Life, Hero svi preko 400. Violet najviše na prošlom IEM 437 prosijek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:57

Peek preko 500 neki. Pogotovo zergovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:58

4 godine živio sam za tu igru. Tako da fakat znam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:58

zgdosada wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
zgdosada wrote:Inače za SC2 igrati potrebno je preko 400 apm. Mislim ako se igrao na najvišem nivo. A 400 apm je fakat puno za ljudski mozak.
za SC2 je oko 250apm dosta , tolioo imaju top igrači.. ja sam igrao 2tjedna došao do 160apm i odusta, nije mi se dalo više :D , ali uživam gledati online kako igraju profesionalci starcraft 2, isto kao što ekipa koja neigra nogomet, gleda nogometne tekme, tako je meni napeto gledati online gamer-ske borbe, iako nemoran nužno igrati..
 450 imaju top igrači. Violet, Polt, Life, Hero svi preko 400. Violet najviše na prošlom IEM 437 prosijek
na SC2 450? 

Meni se učinilo da na SC2 , treba oko 50-100 manje APM nego na SC1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 10:59

zgdosada wrote:4 godine živio sam za tu igru. Tako da fakat znam.
ok onda uvažavam :) ja sam je igra kratko, 2 tjedna, i to piratsku verziju protiv botova, došao sam do zadnje težine botova, jednu dobijem , jednu izgubim, igrao dva tjedna po 2-3 partije dnevno, i onda odustao, nisam nabavljao orignal za igrati preko neta, ali guštam gledati turnire, ali uglavnom dominiraju azijati, a ima nešto i europljana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:01

Pa eto kažem ti prošli IEM intel extreme masters. Nakon bilzzcona največi turnir. Evo ti Inovation jedan od najboljih terana na svijetu u finalu WCS to je ko finale svijetskog u SC2. 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:01

I to first person. Ja znam jako dobro igrati SC stalno pratim turnire. Ali pogledaj first person njegov video. Teško je pratiti što on radi a kamo li tako sam kontrolirati ekran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:06

ne mogu se uziviti jednostavno u to..ebi ga...probao sam strategije igrati,sve 5 poslazes sve elemente,ali nisam u tome..ovo je meni zakon...cista reala..usput,ekipa Rusa koja igra je ludnica :20 

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:07

bogomdani wrote:ne mogu se uziviti jednostavno u to..ebi ga...probao sam strategije igrati,sve 5 poslazes sve elemente,ali nisam u tome..ovo je meni zakon...cista reala..usput,ekipa Rusa koja igra je ludnica :20 

Ne volim FPS jer me glava od toga boli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:14

zgdosada wrote:I to first person. Ja znam jako dobro igrati SC stalno pratim turnire. Ali pogledaj first person njegov video. Teško je pratiti što on radi a kamo li tako sam kontrolirati ekran.
gledam, gledao sam, kako kažem igrao sam 2tjedna onako laganini, i došao do 160apm, možda bi nakon par mjeseci mogao do 200 + ,ali pregori ti mozak u starcraftu nakon 2partije.. doslovno pregori mozak.. to je najintezivnija igrica koju sa ima igrao, intezivnija od pucačkih čak
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:34

Baš tako izgori ti mozak. Osječaš se fakat umorno nakon par partija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:38

Poanta svega..reala..u recimo 15 minuta fajta 64 na 64,sve je tako nabrijano brzo,i stvarno se ufuras u to,da kad to istekne,osjecas se doslovno iscrpljen..sad recimo pogledaj ovaj,ali kasnije,kad ti se bude dalo...3 puta duze traje...ubi nacisto..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:39

bogomdani wrote:Poanta svega..reala..u recimo 15 minuta fajta 64 na 64,sve je tako nabrijano brzo,i stvarno se ufuras u to,da kad to istekne,osjecas se doslovno iscrpljen..sad recimo pogledaj ovaj,ali kasnije,kad ti se bude dalo...3 puta duze traje...ubi nacisto..

Ma ja sam prije nosio naočale. Bio sam na laserskoj pa više ne. Ali kako sam prije puno više igrao igre nego sada od ovoga u kombinaciji s naočalma glava puca stari moj. Migrene dobiješ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:40

bogomdani wrote:Poanta svega..reala..u recimo 15 minuta fajta 64 na 64,sve je tako nabrijano brzo,i stvarno se ufuras u to,da kad to istekne,osjecas se doslovno iscrpljen..sad recimo pogledaj ovaj,ali kasnije,kad ti se bude dalo...3 puta duze traje...ubi nacisto..

ma igra sam i takve igrice, iskreno te ubijačine 10na10 ili svatko za sebe,to je uglavnom rokačina za opuštanje.. recimo gledam Quake live kako igraju 1vs1, to je puno napetije i intezivnije nego 10na 10..ili 64ljudi gdje svatko svakoga.. mislim ovo je sve osobno moje mišljenje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:44

Oke,svakom nes paše..no usporediti Quake i Battlefield..cccccc... king ..a ako igras u timu,ne mos se opustiti,jer imas odgovornosti za ekipu..pomaganje,sudjelovanje,akcije...No recimo u singleplajeru istina,to je opustajuce..sam odredjujes tempo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:46

ja iskreno nisam puno igrao starcraft 2, niti 1, ali uživam gledati live borbe, nekada pogledam onako turnir cijeli na youtubu.. taj skill.. vrhunski.. kakav jebeni nogomet ovo je pet puna meni bolje za gledati.. i pratim još neke druge igrice naravno, koje nužno ne igram..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:49

I ja znam pogledati Dotu. A nisam je igrao valjda 10 godina. Još od kada se jedinica igrala. Sviđa mi se teamplay komponenta u DOTA.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:53

zgdosada wrote:I ja znam pogledati Dotu. A nisam je igrao valjda 10 godina. Još od kada se jedinica igrala. Sviđa mi se teamplay komponenta u DOTA.
ajme dota  Basketball   18milijuna $ turnir vrijedan.. hahaa, kako svjetsko prvenstvo u brazilu, dota donosi više para hahah
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:53

kod dote je nažalost sve team play.. naravno kao pojedinac, ti možeš sam dobiti partiju, ali "sam" pod navodnike.. jer ako jedan odluči namjerno sabotirati, onda ste gotovi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Guest 23/10/2015, 11:55

neoliberalni_placenik wrote:kod dote je nažalost sve team play.. naravno kao pojedinac, ti možeš sam dobiti partiju, ali "sam" pod navodnike.. jer ako jedan odluči namjerno sabotirati, onda ste gotovi :)


Da zato je nikada ne igram. Samo gledam. ;). A kaj nije onaj LoL najplačenija igra danas ? League of Legends.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje - Page 3 Empty Re: Rusija u Siriji gradi BAZU, stiže rusko oružje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum