ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kerum za Index: HDZ je u panici, od mene imaju komplekse, zato su odveli Plenkovića na moja Brda

Go down

 Kerum za Index: HDZ je u panici, od mene imaju komplekse, zato su odveli Plenkovića na moja Brda Empty Kerum za Index: HDZ je u panici, od mene imaju komplekse, zato su odveli Plenkovića na moja Brda

Post by RayMabus Wed 5 Apr - 17:48

"HDZ JE u potpunoj panici. Od mene ih hvataju teški kompleksi. Znaju što govore ankete, da sam blizu pobjedi u 1. krugu. U strahu su i zato su Andreja Plenkovića odveli na Brda. To je dosad neviđeno. Premijer s Markova trga direkt na Brda. U moj kvart, u moje dvorište! To sve govori. I gdje su onda otišli? Pred spomenik Tuđmanu kojeg sam ja podigao. HDZ je 20 godina imao vremena napraviti taj spomenik i nije ga napravio", prenio nam je jutros svoja razmišljanja šef HGS-a Željko Kerum.
"Meni se priključio narod, zavladala je euforija, za Keruma će glasati i ljevica"
Plenkovića su na Brda odveli prije dva dana, a potom je nakon kraće izjave položio cvijeće pred spomenik Franji Tuđmanu, kojeg je Kerum otkrio uoči izbora 2013. godine. Premijer je uvjeren da HDZ sigurno dobiva, no Kerum ne dijeli njegovo mišljenje.

"Oni gube četiri velika hrvatska grada i zato ih hvata panika. Ankete pokazuju da imam 20 posto prednosti pred Oparom i Aidom. Bit će kao i prije. HGS, HDZ i SDP. To su prazne priče da će birači SDP-a dati glasove Puljak ili nekom drugom. Meni se priključio narod, zavladala je euforija. Glasat će za mene i birači ljevice, znaju kakav sam čovik, što sam napravio i što mogu napraviti", uvjeren je Kerum. 
"Da izgubim na izborima?! To bi bilo kao da Real Madrid izgubi od Segeste"
Tvrdi da će pobijediti ne samo na Brdima, nego i na Mejama, elitnom splitskom kvartu iz kojeg dolazi većina kandidata za gradonačelnika Splita.
"Glasat će i Mejaši i Spinut. Protivnici su mi toliko loši da ne mogu izgubiti. To bi bilo kao da Real Madrid izgubi od Segeste", zaključio je Kerum.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kerum-za-index-hdz-je-u-panici-od-mene-imaju-komplekse-zato-su-odveli-plenkovica-na-moja-brda/961579.aspx

Bio jucer na sajmu poslova u Lori ...tko ce drugi nego nashrat se isprid kamera nego kradeze , Opara i Škorić ....kao njih dva velika zaslužni za šta ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175464
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum