ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Guest 5/4/2017, 11:15

vili40 wrote:za veću pobunu potrebna je kritična masa koje za sada nema jer je otišla van trbuhom za kruhom.Kolinda je nešto govorila o svemu tome a ja sam je shvatio ovako:ako ste nezadovoljni odite van i ne radite tu sranja.

Točno. To je zapravo određeni socijalni ali i politički odušak.
Nije tu Kolinda rekla ništa novo.
Imala je već primjer Titovog govora u Splitu 1962. godine kada je stari lisac shvatio koliko je veliko nezadovoljstvo naroda bez obzira što se okupio enorman broj ljudi da ga sluša i nakon toga je otvorio granice i pustio ljude na rad u Njemačku i slične zemlje i tako sebi kupio još vremena.
Inače bi Jugoslavija već tada doslovce implodirala, a to je najavio drugi čovjek Partije Kardelj kada je dvije godine ranije najavio jednu od brojnih gospodarskih reformi na nekom od partijskih skupova sa zaključkom da sada moramo uspjeti ili će se Jugoslavija raspasti na sastavne dijelove.
Zapravo ju je od te sudbine sačuvao masovni odlazak ljudi na privremeni rad u inozemstvo i dijelom u emigraciju, ekonomsku i političku.

Guest
Guest


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Guest 5/4/2017, 11:19

vili40 wrote:Pa što se onda mora dogoditi da bude izabran sposobni,pošteni i neovisni državni odvjetnik.Čuda se događaju ali vrlo rijetko i ne kod nas.

Čuda se povremeno događaju i kod nas. Ne često, ali se događaju.
Što se mora dogoditi?
Ono što sam objasnio već ranije.
Politička relaksacija i podjela odgovornosti kroz veliku koaliciju, kojom bi se kupilo vrijeme i zaustavila rastuća anarhistična stremljenja, a u pozadini koje će se odvijati rast novog sloja talentiranih i poštenih hrvatskih političara neopterećenih osobnim i stranačkim ideološkim preferencijama.
No, za to je prvo neophodan odlazak Bernadića i dolazak Picule na čelo SDP-a.
Do tada imamo ovo što imamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by vili40 5/4/2017, 11:22

vuksadinare wrote: 

...pa u biti najlakse je pobjec...jebo mu mater....ako se nismo libili predtenkove stati libis se stati pred jednim sugavim politicarem koji ej u biti veca kukavica od tebe...pa ako su se ansi stari dizali pa kakvi su im to nasljednici...pederi i placipicke...gledao sam nekidan film o seljackoj buni..matija gubec je rekao prije nego sto je poveo seljake i kmetove na ustanak..'ne znam hocemo li pobjedit..ali znam da nisam zalud glavom platio'
kritična masa vuče,nema je.Ovo što je sad ostalo u Hrvatskoj za sada nekako živi,a i dosta ih je na dudi pa baš i nisu za neku pobunu.Ovo ostalo nad kojima se iživljavaju ovrhama,minimalcima za cjelodnevni rad nema dovoljno snage i povezanosti.Kad nekoga oplačkaju ovrhom drugi mu veli pa što si bio dužan,a kad sutra opale ovog drugog šaljivđiju ovaj mu uzvrati itd.itd.
A novinari(većina)dno dna da sad ne nabrajam zašto.
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Kermit 5/4/2017, 11:45

Eo danas se sprema tjeranje Alvareza III i postavljanje vrdoljakovog lopuže Ramljaka I
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Guest 5/4/2017, 12:13

asilovski wrote:Eo danas se sprema tjeranje Alvareza III i postavljanje vrdoljakovog lopuže Ramljaka I

Neka postave mene, Gnječ prvi i posljednji.

Prvi potez bi mi bio postavljanje i montaža giljotina ispred Agrokora, Sabora i na Jelačić trgu.

I onda bi krenuo raditi rezove ali moji rezovi bi bili doslovno rezovi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Eva_ 5/4/2017, 12:19

Najpopularnija bu uskoro Jedinstvena Rusija. Ta stranka ima perspektivu u HR.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu - Page 2 Empty Re: Problem za Plenkija:Najveći pad HDZ-a,SDP i MOST u porastu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum