ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:16

To su ti pametni socijalisticki mozgovi ....treba nabit neke poreze jer oni imaju pa im treba uzet ...ok ajmo bilo koji primjer ...npr trošarine na gorivo ...ili još bolje na taxi ....gradski taxi ...cuj ovo ono ...treba im udarit porez na vozila jer on je neki lovaš pa ga treba oderat.

Super , sutra je cijena prevoza po kilometru skuplja ...riješen problem , ti njega nisi ni takao al si oderao krajnjeg korisnika.

Bravo bravo.

RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by debotoijusto 27/3/2017, 19:20

RayMabus wrote:Pa šta se ja imam stobom šamarat ? Dignit cu cijenu rentanja i onaj podstanar ce platit to. BMK.

dignuti ces cijenu pored gomile praznih stanova ?
volio bi i to vidjeti...a porez treba placati na neiskoristene kvadrate  ;) ...a gomila nekretnina se nadje na trzistu vremenom ... a opcine vode razne politike pa recimo tvoja u favele kastila nabije 3x cijenu jer mora , pola mjesta komunalno neuredjeno a druga stavi 0% da privuce ciljanu skupinu , ostale se nastave bavit partizanima i usrasama
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:21

Ti si toliko glup da je to strašno i to govorim jer znam da ti nije plan napunit proracun nego imaš neke ideale gdje želiš ravnopravno društvo pa kao netko tko ima treba placat porez pa ce imat i ovaj koji ima manje.

Nevjerovatno si glup.

Evo ti primjer : ja udarim porez na nekretnine poslovnim prostorima dakle i trgovackim centrima i tvoja prva asocijacija je neka oni su kapitalisti treba ih oderat.

Oni ce svi podignit cijene artikala i krajnji korisnik ce platit taj njihov porez na nekretnine.

ONI NECE PLATIT NI LIPE AL TI KAO KRAJNI KORISNIK HOČEŠ.



GLUPANE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by debotoijusto 27/3/2017, 19:25

RayMabus wrote:Ti si toliko glup da je to strašno i to govorim jer znam da ti nije plan napunit proracun nego imaš neke ideale gdje želiš ravnopravno društvo pa kao netko tko ima treba placat porez pa ce imat i ovaj koji ima manje.

Nevjerovatno si glup.

Evo ti primjer : ja udarim porez na nekretnine poslovnim prostorima dakle i trgovackim centrima i tvoja prva asocijacija je neka oni su kapitalisti treba ih oderat.

Oni ce svi podignit cijene artikala i krajnji korisnik ce platit taj njihov porez na nekretnine.

ONI NECE PLATIT NI LIPE AL TI KAO KRAJNI KORISNIK HOČEŠ.



GLUPANE.

ne razumijem o cemu pricas
vratimo se na PNN
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:27

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Pa šta se ja imam stobom šamarat ? Dignit cu cijenu rentanja i onaj podstanar ce platit to. BMK.

dignuti ces cijenu pored gomile praznih stanova ?
volio bi i to vidjeti...a porez treba placati na neiskoristene kvadrate  ;) ...a gomila nekretnina se nadje na trzistu vremenom ... a opcine vode razne politike pa recimo tvoja u favele kastila nabije 3x cijenu jer mora , pola mjesta komunalno neuredjeno a druga stavi 0% da privuce ciljanu skupinu , ostale se nastave bavit partizanima i usrasama
Ocito nekužiš da njih zanimaju samo atraktivne lokacije ....da bit ce gdje ima ljudi porez a gdje je pusto nece ....to je baš krasno ...tamo gdje ima ljudi ima i podstanara.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:29

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Ti si toliko glup da je to strašno i to govorim jer znam da ti nije plan napunit proracun nego imaš neke ideale gdje želiš ravnopravno društvo pa kao netko tko ima treba placat porez pa ce imat i ovaj koji ima manje.

Nevjerovatno si glup.

Evo ti primjer : ja udarim porez na nekretnine poslovnim prostorima dakle i trgovackim centrima i tvoja prva asocijacija je neka oni su kapitalisti treba ih oderat.

Oni ce svi podignit cijene artikala i krajnji korisnik ce platit taj njihov porez na nekretnine.

ONI NECE PLATIT NI LIPE AL TI KAO KRAJNI KORISNIK HOČEŠ.



GLUPANE.

ne razumijem o cemu pricas
vratimo se na PNN
Znam da nerazumiješ ....razumijet ceš kad shvatiš da su te u ekonomskoj školi SKOJa krivo ucili o jednakosti i zakonu spojenih posuda tj da ako nabiješ poreze kapitalistu da ce se po zakonu spojenih posuda stvar izravnat i svi ce živjeti u blagostanju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by Guest 27/3/2017, 19:30

Znam da nekima neće odgovarati ovo što ću napisati, ali bigaje, stvari su takve kakve su :)

Porez na nekretnine (u vlasništvu) imaju sve zemlje EU, nije to HR izum.
U Sloveniji imaju porez i na nekretnine u kojima vlasnici žive (dakle prva nekretnina), ali mislim da će kod nas na tom području čak biti nekih olakšica (pričalo se o nekim parametrima ono ako osoba živi sama u nekretnini do 50 m2, par do 60 m2, tročlana obitelj do 70 itd)... naravno, ako se ne predomisle do izglasavanja zakona. :)

Iskreno, nekretnine koje ne služe svrsi stanovanja nego donose prihod ili stoje prazne i služe u svrhu povremenog boravka (vikendice i sl), neobradjena poljoprivredna zemljišta, neizgrađena građevinska zemljišta i treba oporezovati. Zašto bi se plaćao porez na novčanu imovinu, dionice i sl, a na nekretnine (koju masa ljudi ima9 ne? Nije rijedak slučaj da ljudi imaju nekoliko nekretnina, a primaju socijalnu pomoć ili koriste neke druge olakšice kao nezaposleni i sl. 

Jedino čega se bojim je to da će oni koji imaju najviše (poslovne zgrade, vile dvorce itd) nekim čudom biti izostavljeni ili će imati posebne olakšice ili ćemo morati Todoriću pomoći da plati porez na svoj dvorac  Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 1f61c


Last edited by bitvica on 27/3/2017, 19:37; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:30

Ekonomska škola SKOJa - osnove ekonomije - prvi razred

Zakon spojenih posuda : ako nabiješ porez kapitalisti onda ce po zakonu spojenih posuda on biti siromašniji a ja bogatiji i svi ljudi ce biti jednaki.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:35

RayMabus wrote:Ekonomska škola SKOJa - osnove ekonomije - prvi razred

Zakon spojenih posuda : ako nabiješ porez kapitalisti onda ce po zakonu spojenih posuda on biti siromašniji a ja bogatiji i svi ljudi ce biti jednaki.
Istina : ako nabiješ porez kapitalisti on ce povecati cijenu proizvoda il usluge i ti ceš to placati SKUPLJE iz cega proizlazi da ti nisi ništa dobio a on nije izgubio al ceš ti biti siromašniji.

Pa iz toga slijedi da : ako nabiješ porez kapitalisit on ce i dalje ostati jednako bogat a ti siromašniji nego prije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:38

SKOJ.

 Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by Guest 27/3/2017, 19:38

bitvica wrote:Znam da nekima neće odgovarati ovo što ću napisati, ali bigaje, stvari su takve kakve su :)

Porez na nekretnine (u vlasništvu) imaju sve zemlje EU, nije to HR izum.
U Sloveniji imaju porez i na nekretnine u kojima vlasnici žive (dakle prva nekretnina), ali mislim da će kod nas na tom području čak biti nekih olakšica (pričalo se o nekim parametrima ono ako osoba živi sama u nekretnini do 50 m2, par do 60 m2, tročlana obitelj do 70 itd)... naravno, ako se ne predomisle do izglasavanja zakona. :)

Iskreno, nekretnine koje ne služe svrsi stanovanja nego donose prihod ili stoje prazne i služe u svrhu povremenog boravka (vikendice i sl), neobradjena poljoprivredna zemljišta, neizgrađena građevinska zemljišta i treba oporezovati. Zašto bi se plaćao porez na novčanu imovinu, dionice i sl, a na nekretnine (koju masa ljudi ima9 ne? Nije rijedak slučaj da ljudi imaju nekoliko nekretnina, a primaju socijalnu pomoć ili koriste neke druge olakšice kao nezaposleni i sl. 

Jedino čega se bojim je to da će oni koji imaju najviše (poslovne zgrade, vile dvorce itd) nekim čudom biti izostavljeni ili će imati posebne olakšice ili ćemo morati Todoriću pomoći da plati porez na svoj dvorac  Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 1f61c
nema sto da ne odgovara..Vrlo zrelo promisljanje,i tocne informacije..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by debotoijusto 27/3/2017, 19:48

bitvica wrote:Znam da nekima neće odgovarati ovo što ću napisati, ali bigaje, stvari su takve kakve su :)

Porez na nekretnine (u vlasništvu) imaju sve zemlje EU, nije to HR izum.
U Sloveniji imaju porez i na nekretnine u kojima vlasnici žive (dakle prva nekretnina), ali mislim da će kod nas na tom području čak biti nekih olakšica (pričalo se o nekim parametrima ono ako osoba živi sama u nekretnini do 50 m2, par do 60 m2, tročlana obitelj do 70 itd)... naravno, ako se ne predomisle do izglasavanja zakona. :)

Iskreno, nekretnine koje ne služe svrsi stanovanja nego donose prihod ili stoje prazne i služe u svrhu povremenog boravka (vikendice i sl), neobradjena poljoprivredna zemljišta, neizgrađena građevinska zemljišta i treba oporezovati. Zašto bi se plaćao porez na novčanu imovinu, dionice i sl, a na nekretnine (koju masa ljudi ima9 ne? Nije rijedak slučaj da ljudi imaju nekoliko nekretnina, a primaju socijalnu pomoć ili koriste neke druge olakšice kao nezaposleni i sl. 

Jedino čega se bojim je to da će oni koji imaju najviše (poslovne zgrade, vile dvorce itd) nekim čudom biti izostavljeni ili će imati posebne olakšice ili ćemo morati Todoriću pomoći da plati porez na svoj dvorac  Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 1f61c

odgovarati ce
kroj je dobar i mjera taman  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 19:58

Udaraj porez.

Ove debile baš treba prožvakat i ispljunit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:05

Nevjerovatno je da je sirotinja toliko ljubomorna na lovaše da umjesto da kaže ocemo i mi stan oni kažu nabij njemu porez da nema ni on ....pa on ce to samo naplatit krajnjem korisniku tj podstanaru i to je to , imaš nemaš.

I da vani postoji taj porez samo vanka su svi robovi tj hocu reci podstanari.

Ocito to je poprilicno razlicito od onoga : svi imaju svoju nekretninu u državi i to se neplaca i slobodni su ljudi.

Koji ste vi kreteni pa to je prestrašno.

Jebat ce vam potomci milu mater.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by Guest 27/3/2017, 20:09

RayMabus wrote:Nevjerovatno je da je sirotinja toliko ljubomorna na lovaše da umjesto da kaže ocemo i mi stan oni kažu nabij njemu porez da nema ni on ....pa on ce to samo naplatit krajnjem korisniku tj podstanaru i to je to , imaš nemaš.

I da vani postoji taj porez samo vanka su svi robovi tj hocu reci podstanari.

Ocito to je porpilicno razlicito od onoga : svi imaju svoju nekretninu u državi i to se neplaca i slobodni su ljudi.

Koji ste vi kreteni pa to je prestrašno.

Jebat ce vam potomci milu mater.
Podsjeti me na onaj clanak kad je Rocksy umro..Pazi,ne kazem da je bio med i mlijeko,ali je bio sposoban baratati tolikom kolicinom love,da je tesko to i zamisliti..I sad pazi,.vodio je taj posao maestralno dobro,naravno,za one koji su bili najkrupnije ribe..cisto priroda stvari..
Komentari su bili na toj temi,a kukulele..
Cisto zavist,ljubomora,jalnost,do mjere,gdje im džigere i žuc pocinju vristati..
Umros sutra Longi,i ovi smradovi bi ti jos pljckali po grobu,samo zato,jer je tvoja obitelj bila sposobna mesetariti nekretninama,i zbrinuti obitelj..To je taj menthalni profil,najvecih luzera.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:10

Vi ste totalni kreteni i ako vi niste nakon ovoga svega šta sam prica shvatili razliku između : hocu da svi imamo nekretninu koja se neplaca jer negdje ljudi moraju živjeti i želimo poreze na nekretnine koje cete opet vi placat i biti siromašniji ....onda ste vi kvocijent inteligencije ispod sredine.

AJ TI UDARAJ POREZE , OVE STVARNO TRIBA IZGAZIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by Guest 27/3/2017, 20:12

bed je Longi,sto je to ova telad i zasluzila,jer ne zna beknuti kad su u pitanju gradjanska prava,ali daj..ako je u pitanju nesto sto lupa po egu,e da vidis kako znaju pobuniti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:13

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Nevjerovatno je da je sirotinja toliko ljubomorna na lovaše da umjesto da kaže ocemo i mi stan oni kažu nabij njemu porez da nema ni on ....pa on ce to samo naplatit krajnjem korisniku tj podstanaru i to je to , imaš nemaš.

I da vani postoji taj porez samo vanka su svi robovi tj hocu reci podstanari.

Ocito to je porpilicno razlicito od onoga : svi imaju svoju nekretninu u državi i to se neplaca i slobodni su ljudi.

Koji ste vi kreteni pa to je prestrašno.

Jebat ce vam potomci milu mater.
Podsjeti me na onaj clanak kad je Rocksy umro..Pazi,ne kazem da je bio med i mlijeko,ali je bio sposoban baratati tolikom kolicinom love,da je tesko to i zamisliti..I sad pazi,.vodio je taj posao maestralno dobro,naravno,za one koji su bili najkrupnije ribe..cisto priroda stvari..
Komentari su bili na toj temi,a kukulele..
Cisto zavist,ljubomora,jalnost,do mjere,gdje im džigere i žuc pocinju vristati..
Umros sutra Longi,i ovi smradovi bi ti jos pljckali po grobu,samo zato,jer je tvoja obitelj bila sposobna mesetariti nekretninama,i zbrinuti obitelj..To je taj menthalni profil,najvecih luzera.. :cleanteeth
Pa eto vidiš njima je bitnije da umre meni krava iako nece nego ce opet umrit njihova jer cu porez prebacit na podstanare koji su sirotinja al šta to mene brige ...al uglavnom znaci iz njihove tocke bitnije je da meni umre krava nego da oni dobiju jednu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:15

pismejker wrote:bed je Longi,sto je to ova telad i zasluzila,jer ne zna beknuti kad su u pitanju gradjanska prava,ali daj..ako je u pitanju nesto sto lupa po egu,e da vidis kako znaju pobuniti..
A pa šta cu im ja ...ja im pokušavam docarat da ne da oni nece dobit moju nekretninu nego ce još i više placat podstanarstvo al eto oni hoce da meni umre krava više neg išta....nece umrijet , ne meni , vama hoce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:18

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Latest?cb=20130704213618

On ima ja nemam , treba mu to uzet grrrrr ....ok nabij porez ....dan nakon toga : rata za podstanarstvo uvecana 20%.

Iduca faca :

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Gollum
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by RayMabus 27/3/2017, 20:19

A koji debili jbte , nemoš virovat.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine - Page 4 Empty Re: Počinju pripreme za uvođenje poreza na nekretnine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum