ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 Empty Re: Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Post by debotoijusto 24/3/2017, 15:15

michaellcmacha wrote:
Pinochet wrote:postoji li mogućnost kolektivnog ne plaćanja ovoga poreza. mislim kada bi 500 000 ljudi samo odjebalo plaćanje
postoji referendum i zabrana VLADI RH da donese takav zakon... to se nas tiče i mi o tomu donosimo odluku, ako nam je stalo ako nije e jebiga onda....

ovo je sjajan zakon  , provedba ovisi o volji/ljudima
ref. je glupost , jos jedan "ne damo nase ceste"

debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 Empty Re: Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Post by RayMabus 24/3/2017, 15:17

Dok je u Turskoj dva miljona Arapa a Erdogan je s Putinom i CIA ga ruši preko inflacije od 20% turske lire godišnje a istodobno mu preko Soroša trpa u Brisel imigrante šta je poruka da je ugovor o imigrantima s TUurskom za kuraz ......

....samo vi ....

SERITE
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 Empty Re: Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Post by RayMabus 24/3/2017, 15:20

RayMabus wrote:Dok je u Turskoj dva miljona Arapa a Erdogan je s Putinom i CIA ga ruši preko inflacije od 20% turske lire godišnje a istodobno mu preko Soroša trpa u Brisel imigrante šta je poruka da je ugovor o imigrantima s TUurskom za kuraz ......

....samo vi ....

SERITE
Lijepo sam i to nejednom nego više puta rekao koji je moj nadimak na duhovnim sferama a zašto me tako zovu SAZNAT CETE.

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 4-Pakao-za-Frama-Portal
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 Empty Re: Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Post by RayMabus 24/3/2017, 15:37

Žikino kolo cu vam napravit ....vi i nekužite da se duša inkarnira samo s 10% a da je 90% ostalo gore ....šta god ja ovdje smislim to odma ima kontakt i s mojih 90% a tih 90% je u žikinom kolu sa svim mogucim đavlima u svemiru.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta - Page 2 Empty Re: Porez na nekretnine: jedino Crkva izuzeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum