ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spasavanje vojnika Tode Cincara

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Spasavanje vojnika Tode Cincara - Page 3 Empty Re: Spasavanje vojnika Tode Cincara

Post by Guest 24/3/2017, 16:22

marcellus wrote:trebali su spriječiti da se desi situacija kakva se desila u agrokoru sa sberbankom, normalne vlade prate situaciju i upravljaju događajima, ova se bavi vatrogasnim mjerama

Ti si koliko se sjecam oduvijek bio zagovornik privatizacije i toga da privatnici sami od sebe ili uspiju ili potonu :)

Guest
Guest


Back to top Go down

Spasavanje vojnika Tode Cincara - Page 3 Empty Re: Spasavanje vojnika Tode Cincara

Post by Trinity 24/3/2017, 17:29

MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:trebali su spriječiti da se desi situacija kakva se desila u agrokoru sa sberbankom, normalne vlade prate situaciju i upravljaju događajima, ova se bavi vatrogasnim mjerama

Ti si koliko se sjecam oduvijek bio zagovornik privatizacije i toga da privatnici sami od sebe ili uspiju ili potonu :)
Nešto se i on pogubio.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Spasavanje vojnika Tode Cincara - Page 3 Empty Re: Spasavanje vojnika Tode Cincara

Post by debotoijusto 24/3/2017, 17:37

speare_shaker wrote:
asilovski wrote:ti si govorio prije 2 tjedna kako je sve u redu, sada se vidi da ništa nije uredu i sada ti govoriš meni koji sam govorio upravo to da nije ništa u redu kako šitim dezinformacije hehehe ti si potpuni diklić

Sad si krenuo i u patološko laganje. :)
Ne, ja tako nešto nisam nikada govorio, ali jasno mi je da pokušavaš u skladu save the face filozofijom učiniti nešto što je praktički nemoguće, sačuvati makar malo od neke vlastite vjerofostojnosti kako si ne bi morau pljunuti u vlastiti odraz svaki puta kada se pogledaš u ogledalo. :)
I nije točno da nije ništa u redu i neće sve biti u redu čak i nakon što se ova kriza okonča na ovaj ili onaj način, to je barem jasno svakome pametnome, ali ti ionako ne spadaš u tu kategoriju pa ti nema smisla ništa objašnjavati. :)

:popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Spasavanje vojnika Tode Cincara - Page 3 Empty Re: Spasavanje vojnika Tode Cincara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum