ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje Agrokora je geopolitičko, ne ekonomsko

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Pitanje Agrokora je geopolitičko, ne ekonomsko - Page 9 Empty Re: Pitanje Agrokora je geopolitičko, ne ekonomsko

Post by epikur37 22/3/2017, 11:27

aben wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:A oko agrokora, prepustiti ga tržištu, jel :)

Ako to budu Rusi iskoristiti priliku da poboljšamo odnose s njima jer dosadašnja politika Hrvatske prema Rusiji je blago govoreći krajnje budalasta.


da, agrokor treba prepustiti tržištu, to ne znači da vlada ne treba pratiti što se na tržištu događa i regulativom pokušati utjecati na tržište i pomaknuti ga u željenom smjeru

Drago mi je da si na našoj intervencionističkoj strani :)
zaslužuje neku katedru na ekonomskom fakultetu

E a kad sam ja zagovarao intervencioniozam, razmjernu ulogu države u ekonomiji, naciopnalnu državu, umjerenu desnicu, tradiciju i konezrvativizam....vi ste bili u vrhuncu liberalne zanesenosti...dobro ti si još uvijek.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pitanje Agrokora je geopolitičko, ne ekonomsko - Page 9 Empty Re: Pitanje Agrokora je geopolitičko, ne ekonomsko

Post by aben 22/3/2017, 11:36

epikur37 wrote:
aben wrote:
epikur37 wrote:
marcellus wrote:
epikur37 wrote:A oko agrokora, prepustiti ga tržištu, jel :)

Ako to budu Rusi iskoristiti priliku da poboljšamo odnose s njima jer dosadašnja politika Hrvatske prema Rusiji je blago govoreći krajnje budalasta.


da, agrokor treba prepustiti tržištu, to ne znači da vlada ne treba pratiti što se na tržištu događa i regulativom pokušati utjecati na tržište i pomaknuti ga u željenom smjeru

Drago mi je da si na našoj intervencionističkoj strani :)
zaslužuje neku katedru na ekonomskom fakultetu

E a kad sam ja zagovarao intervencioniozam, razmjernu ulogu države u ekonomiji, naciopnalnu državu, umjerenu desnicu, tradiciju i konezrvativizam....vi ste bili u vrhuncu liberalne zanesenosti...dobro ti si još uvijek.

a e, osjećaj omnisciencije direktno vodi u zamku centralnog upravljanja, čovik lako upade u nju.

jo sun uvika vode, ako ositiš kakoli potriba da popričoš is nekin oko tih skolonosti.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum