ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by debotoijusto 20/3/2017, 22:50

Gradonačelnik Milan Bandić je u ponedjeljak otvorio novouređeni Britanski trg. Obnova je trajala pet mjeseci, a riječ je o prvoj fazi obnove. Samo otvorenje je zasjenio incident kada je nepoznati muškarac mokrio u fontanu. Tom scenom je započela svečanost otvorenja drugog po veličini trga u Zagrebu. 
Muškarac se popeo na rub fontane, raskopčao hlače i pomokrio se. Na sebi je imao majicu s natpisom 'Za to smo se borili'. Ubrzo je prema njemu krenulo osiuguranje i nastala je prava potjera po zagrebačkoj Ilici.
Zasad nije poznato jesu li ga uhitili.

http://www.24sata.hr/news/incident-na-otvaranju-britanca-muskarac-je-mokrio-u-fontanu-516649
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by Guest 20/3/2017, 23:01

Koji as. 
Bandič preko svojih bosanaca i dalmatinaca prska po Zagrebčanima ,a pokret otpora piša mu u fontane
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by melkior 21/3/2017, 00:57

debotoijusto wrote:Gradonačelnik Milan Bandić je u ponedjeljak otvorio novouređeni Britanski trg. Obnova je trajala pet mjeseci, a riječ je o prvoj fazi obnove. Samo otvorenje je zasjenio incident kada je nepoznati muškarac mokrio u fontanu. Tom scenom je započela svečanost otvorenja drugog po veličini trga u Zagrebu. 
Muškarac se popeo na rub fontane, raskopčao hlače i pomokrio se. Na sebi je imao majicu s natpisom 'Za to smo se borili'. Ubrzo je prema njemu krenulo osiuguranje i nastala je prava potjera po zagrebačkoj Ilici.
Zasad nije poznato jesu li ga uhitili.

http://www.24sata.hr/news/incident-na-otvaranju-britanca-muskarac-je-mokrio-u-fontanu-516649
A ne, borili su se za ćevapdžinice a ne fontane. Mislim, što će Zagrebu fontane. Zagreb treba izgledati ko ciganska ćaršija sa socijalističkim barakama i potleušicama kojima je Bog rekao laku noć kada je i službeno završila secesija (art nouveau) jocolor
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by melkior 21/3/2017, 01:02

Sve u svemu, Zagreb još dobro i izgleda s s obzirom na to kakve seljačine u njemu žive lol! :aw 
Nego, iskreno se i toplo nadam da će Bandić osvojiti novi gradonačelnički mandat i da će se zadužiti u SberBank za gradnju još 101 fontane  :W
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by melkior 21/3/2017, 01:22

Realno, sve što u Zagrebu vrijedi izgrađeno je praktički do 1. svjetskog rata. Ne živim u Zagrebu, ali realno, kakvom bolesniku zapravo, smetaju fontane? Pa to je kao da kažeš da ti smetaju parkovi. Ili bilo kakva druga uređena javna površina (ne, terase kafića ne smatraju se uređenim javnim površinama).
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by debotoijusto 21/3/2017, 06:28

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Britanac_fontana8-200317
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by Regoč 21/3/2017, 06:53

Zašto fontana ne prska?

_________________
ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by vuksadinare 21/3/2017, 07:07

...kad pogledas kako ej zagreb izgledao prije bandia a kako sad...no kako stari splicani kazu..'nedostaje nam onaj sporki vonj mora kod rive'..tako stari zagrepcani kazu..'ne dostaje nam onaj stari smek zagreba makar i golublje kakice'...jbg kad te nesto obuiljezi obiljezi te ne mos se toga samo tako odreci.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by vuksadinare 21/3/2017, 07:08

evo recimo jastrebu..nedostaju one stare zagusljive birtije i gostione sa flekavim stolnjacima...kaze daje neki onaj balkanski stih...gdje je raja bila raja.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

ispisa san ute , nemoj mi zamirit... Empty Re: ispisa san ute , nemoj mi zamirit...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum