ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo milijarder David Rockefeller

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:16

michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:uvih se u crno...ne znate vi kakva je dobra dusa bio Rocks... No
uvio si se ti u prkno crkno... :)))... jebo te pa što si tolko blentav... pa de bar jednom kad ovdje svratim budi normalan, al normalno normalan.... pa malo je falilo da nisi blebno da ti je posudio prve pare za tvoju epizodu na wall street sa zlatnim polugama... ;))))))... ma sory svele, ali pa ti stvarno nisi normalan, mislim da se toliko možeš ufuravati u te svoje kriptofantazije.... :) :)
Pusti coeka ...umro mu je drug Tito .....al šalu na stranu D.R i je neki tako status kod Židova.

RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by veber Mon 20 Mar - 22:17

miha daj si mira.
čoek počeo stuirat, ejjjj treba z mesalico na estrich preci.
ru(j)ka je tu...
...ne kuzis ti tu spiku.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:19

Mene ta tajna vlada previše nezanima ...smatram ih ono glupim Zemljanima željnim moci i bogastva ....nisu mi nešto zanimljivi ....

Jednostavno ako su vanzemaljci razina 2 a glupi Zemljani željni moci razina 1......ocito da se ja nefightam sa razinom 1 kad su mi dosadni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:23

Zemljani poput tajne vlade nemaju toliku razinu tehnologije i svega ostaloga da bi bili moja razina ....Galakticka federacija ....glupi su mi i dosadni ....debili željni moci.

Rijec je o tipovima koje da se naredi svi do jednoga mogu biti preklamni u roku 24 sata.

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Assassins_Creed_xbox360_PC_1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by michaellcmacha Mon 20 Mar - 22:25

veber wrote:miha daj si mira.
čoek počeo stuirat, ejjjj treba z mesalico na estrich preci.
ru(j)ka je tu...
...ne kuzis ti tu spiku.
ko ga jebe bar ima gdje ko student spavati.... ;) kod onih srba što peku predobre kobaje... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by veber Mon 20 Mar - 22:31

je, bas oni.
kobaje su ser gut, aufiderzenmitzenf.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by michaellcmacha Mon 20 Mar - 22:36

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
pismejker wrote:uvih se u crno...ne znate vi kakva je dobra dusa bio Rocks... No
uvio si se ti u prkno crkno... :)))... jebo te pa što si tolko blentav... pa de bar jednom kad ovdje svratim budi normalan, al normalno normalan.... pa malo je falilo da nisi blebno da ti je posudio prve pare za tvoju epizodu na wall street sa zlatnim polugama... ;))))))... ma sory svele, ali pa ti stvarno nisi normalan, mislim da se toliko možeš ufuravati u te svoje kriptofantazije.... :) :)
Pusti coeka ...umro mu je drug Tito .....al šalu na stranu D.R i je neki tako status kod Židova.
ma malo ga zezam, a on se odmah naljutio... al boli ga kiki on si zeme po kile kobasica pa to zalije sa po kile bire, a ja iz limene zdjelice, neku jabuku i naranču nasjeckanu i prelivenu prekuhanom kupinom sa malo stevije.... kad krenem ujutro sa chia, pa lan pa brazilski oraščići, pa bademi pa kikiriki pa jogurt ekstralaki, pa sve na lešo, tanka šnjita kruha sa onim ogromnim rupama po sebi kroz koje se one moje indijske patke mogu provuć... aj jedino što sam sad samo na finjaka mesu i kvalitetnoj čašici crnjaka (0,5 dl ali svejedno), tak da nije to tako ni loše još sad kad mi krene moja proizvodnja....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:39

Znate zašto GF nedira tajnu vladu ?

Bez obzira na mogucnost života na Marsu ipak to nije usporedivo sa Zemljom.

Pogledajte D.R ....šest operacija na srcu ...oce živit 200 godina ...umro u 101.

To im je Ahilova peta : ŽIVI IM SE.

Sad pogledajte planet Zemlju kao brod .....znate onaj vic zašto mornarica prima samo neplivace u službu ?

JER NEPLIVACI BOLJE BRANE BROD.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:50

Tajnoj vladi se živi ...i to jako .....to je paradoks svega.

Neplivaci bolje brane brod ....oni koji se smrti boje bolje brane život.


Koliko god mocni bili .....boje se jer

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Quote-our-most-basic-common-link-is-that-we-all-inhabit-this-planet-we-all-breathe-the-same-air-we-all-john-f-kennedy-100730


SVI MI DIŠEMO ISTI ZRAK


Osim GF
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by RayMabus Mon 20 Mar - 22:58

Et ja mislim da vam nitko neisprica ovako naizgled cudne price a onda sve ima logiku i to briljantnu.

 Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 1f602 

ŽIVI IM SE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175965
2014-04-11


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by Kermit Wed 22 Mar - 7:30

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 17309238_1495515190460298_2446172324822243471_n
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by Trinity Wed 22 Mar - 8:21

veber wrote:
maggie13 wrote:Je li ovo onaj koji je imao 6 operacija srca od 70-ih?!
je. i imao je doma klinicki centar.
neka se nade.
Da imam te pare i ja bih imala doma svašta. B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by Guest Wed 22 Mar - 13:05

ode još jedna grešna duša
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by Guest Wed 22 Mar - 13:13

michaellcmacha wrote:
veber wrote:miha daj si mira.
čoek počeo stuirat, ejjjj treba z mesalico na estrich preci.
ru(j)ka je tu...
...ne kuzis ti tu spiku.
ko ga jebe bar ima gdje ko student spavati.... ;) kod onih srba što peku predobre kobaje... :)))

..i leskovačke vešalice, mućkalice i vozove...a sve u DVD Bavaria :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preminuo milijarder David Rockefeller - Page 7 Empty Re: Preminuo milijarder David Rockefeller

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum