ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Serbinho-3 19/3/2017, 10:36

Ameri ih zovu,"Stupid Polak", "Dumb Polak".
Svako gleda sebe, nemam sa time nista, ali kao izigravati neke vernike a onda gurati Islamiste u UNESCO da brinu o porusenim Hramovima, isto je kao gurati ISIS da brine o Hramovima koje su srusili.
Ovi sto su glasali za Kosovo u UNESCO, kada odu da se prekrste u Crkvi, neka se prisete i zapitaju da li glume u Crkvi i lazu Boga.

Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Guest 19/3/2017, 10:39

Nisu Poljaci glupi,samo su introvertirani..nisu tipa nacije koja gura nos posvuda po svijetu,vanjska politika ih bas ne privlaci,ne glume neku pamet,jednostavno rade,vikendom zapiju i tako u krug..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Serbinho-3 19/3/2017, 10:56

Kako da ne, pa zovu u rat sa Rusijom.
Znam ja Poljake odlicno i sada da se pojavim na Belmont aveniji, krenuli bi da me pozdravljaju a neki Poljak u Dablinu mislio da sam Poljak, kad sam krenuo sa njim na Poljskom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by michaellcmacha 19/3/2017, 11:05

tu na kozari :))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Serbinho-3 19/3/2017, 11:09

Smej se ti Miho, mene su Poljaci placali pijani 150$ da ih odvezem kuci, usred radnog vremena na pumpi, noc tokom vikenda.
Dok pikanterije sa Poljakinjama i da ne trosim reci, kako ti se ne bi zgadio tvoj zivot.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26461
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by michaellcmacha 19/3/2017, 11:10

ja sam imao prilike čuti da ameri neke zovu "ludi srbi", a što se tiče njihovog odnosa prema Kosovu i prema srbiji to ne čudi s obzirom da su oni na Kosovu bili prije 800 godina i svjedočili kad su srbi njihove crkve rušili i na temeljima njihovih crkava gradili svoje nakon što su svetosavski pobenavili... naravno tulavci koji ovuda gnoje o tom pojma nemaju niti mogu imati...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Guest 19/3/2017, 11:11

michaellcmacha wrote:
pizzon wrote:pogresna je pretpostavka da srbi podrzavaju
otimanje poljske, ili bilo koju agresiju rusije.
ali, na istoku ukrajine mora doci do komprimisa,
i krim jeste rusija.
to nesme da vredja ukrajince, i sami znaju sta je
ukrajina i koliki  je ona prostor pokrivala u svom
kraktom postojanju. 
kako su ove granice formirane, kao i ko ih je formirao i zasto. 
to mi srbi najbolje shvatamo !
o kakvim granicama ti bulazniš i "shvatanju"... a žarki ti tiganj.... :))))
o granicama koje ste  dobili na tiganju uz obilatu pomoc srba, 
pa sad seruckas :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by michaellcmacha 19/3/2017, 11:23

daj ne benavi, uz pomoć srba smo samo dobili razna maligna društvena poboljenja kojih ni danas da se riješimo, a pitanje je da li ćemo se ikad riješiti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by RayMabus 19/3/2017, 13:38

Le Penn samo gura nos okolo di mu nije misto a Marseile još malo pa islamski.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Guest 19/3/2017, 13:53

michaellcmacha wrote:daj ne benavi, uz pomoć srba smo samo dobili razna maligna društvena poboljenja kojih ni danas da se riješimo, a pitanje je da li ćemo se ikad riješiti...

sami, ni toliko niste postigli, vekovima !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?! - Page 2 Empty Re: Marin Le Pen poništava priznanje Kosova?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum