ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 21:13

Ćerka legendarnog pokojnog muzičara Dina Dvornika Ela iskazala je veliku ljubav prema Beogradu, ali se to nekome nije svidelo, pa su opleli po njoj na društvenim mrežama.
Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Ela%20dvornik_1000x0

Ela je na Fejsbuku napisala da ne može da veruje da je nekome srpska prestonica - dosadan grad.
- Čoveku kojem je dosadan Beograd, dosadan je život. Beograd je sve - napisala je mlada Hrvatica.
Stanovnici "lijepe njihove" odmah dočekali ovu devojku na nož pa su joj ostavljali pogrdne komentare.

 
Pojedini korisnici su joj poručili da može tu da ostane i da ne mora ni da se vraća, da joj se otac okreće u grobu... Ipak, bilo je i onih koji su stali u njenu odbranu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 21:15

beograd  first :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 21:16

Sindrom odrezane noge.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Serbinho-3 Sat 18 Mar - 22:00

Beograd zivi i ponedeljkom kao vikendom, uvek ima nekih zezanja okolo.
Majami Bic je mrtav radnim danima, Cikago ista prica, Milano ista.
Lose strane, nemas low cost, nemas b'n'b, nemas kombi taksi........
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26429
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by red wolf Sat 18 Mar - 22:04

Ono razlog za napasti nekog... lol!
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 22:41

Budale. Pa zar ne znaju da je Elica malo priglupa???

Mislim i da nije nemaš pravo napadati nekoga samo zato što mu se sviđa BG,a kamo li još ako je taj netko malo brižan,poput Elle.

Na kraju krajeva BG je dost zabavan i atraktivan grad. I ne znam zašto se nekome ne bi dopadao? Tu su splavovi,kafići,muzeji,galerije i masa odličnih sportskih mečeva.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 22:45

Čista glupost! Znači da bi u Beogradu i Srbiji trebali napadati dečke iz YU grupe koji su izjaviuli kako im se sviđa Zagreb,ili Boru Čorbu koji je više puta rekao kako voli hrvatske fanove,ili pak Jelisavetu Seku Sablić koja je gostovala u RI i ZG i rekla kako su te kazališne publike jedne od najzahvalnijih.

Ljudi,jeste li vi normalni???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 22:46

ma ne, beograd se odvaja po otvorenosti, sto prihvati sve one
koji dodju da ga posete ili ostanu.
zato sto  narodi ex yuge mogu da pronadju neku nit koja ih
povezuje sa zavicajem. beograd ti pruzi sansu da opstanes
i ostanes.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 22:47

pizzon wrote:ma ne, beograd se odvaja po otvorenosti, sto prihvati sve one
koji dodju da ga posete ili ostanu.
Pa o tome je još 1988-me pjevao Borislav Zorić-Ličanin. "Svakome si otvorio vrata i dočeko ko rođenog brata".

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 22:49

pizzon wrote:
zato sto  narodi ex yuge mogu da pronadju neku nit koja ih
povezuje sa zavicajem. beograd ti pruzi sansu da opstanes
i ostanes.
Pa i ne baš. Branka Ćopića je BG gušio i ugušio. On je non stop bježao iz BG u Hrvatsku,Bosnu,Krajinu...

Čak je i Jovo Kapičić pred smrt zahtjevao da ode kući. Sin i unuk mu kažu po izlasku iz bolnice "Pa idemo kući,tata!" A on će: "Ne,ne,hoću da me sahranite kući!" (mislio je na C.Goru)
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 22:50

BG je lijep za obići,provesti se i pravac natrag-kući.

Ali ja bih ondje načisto uvenuo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 22:52

jastreb wrote:BG je lijep za obići,provesti se i pravac natrag-kući.

Ali ja bih ondje načisto uvenuo.

zasto ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by epikur37 Sat 18 Mar - 23:01

U Beogradu bio zadnji put 2001, blinde date , neslavno prošao :)

Usput me zanimalo ostaci novog vala jer sam generacija koja je zapasala i ekv i Koju i slično....onda poratna slika, simbioza socijalističke ostavštine i srpskog nacionalizma i tako....

Na oko nije poseban grad, šporak, socrealističan  i velik. Na prvu nema ništa pored toga.

Vjerujem da dio afiniteta prema Beogradu leži u jugoslavenskom resentimanu a drugi dio u poslovično srpsko-balkanskoj otvorenosti, roštilju i općenito ležernosti.


Last edited by epikur37 on Sat 18 Mar - 23:02; edited 1 time in total
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 23:01

pizzon wrote:ma ne, beograd se odvaja po otvorenosti, sto prihvati sve one
koji dodju da ga posete ili ostanu.
zato sto  narodi ex yuge mogu da pronadju neku nit koja ih
povezuje sa zavicajem. beograd ti pruzi sansu da opstanes
i ostanes.

Džaba, evo i Severina odlazi s vamilijom, na more.  Nije joj sEo Beograd.  Mada su splavovi mnogo lepi u odnosu na dosadnu splitsku rivu i dosadno  more.  Nemci masovno odlaze u Beograd jer je sve otvoreno.  kakav bre Čikago?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by jastreb Sat 18 Mar - 23:02

pizzon wrote:
jastreb wrote:BG je lijep za obići,provesti se i pravac natrag-kući.

Ali ja bih ondje načisto uvenuo.

zasto ??
Daleko je od mora.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 23:03

jastreb wrote:
pizzon wrote:
jastreb wrote:BG je lijep za obići,provesti se i pravac natrag-kući.

Ali ja bih ondje načisto uvenuo.

zasto ??
Daleko je od mora.
leti more zimi beograd, to je ok kombinacija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by epikur37 Sat 18 Mar - 23:06

Kako vrijeme prolazi sve mane mi je zanimljiv i sve dalji, od Balkana bih volio posjetiti Ohrid, albansku obalu, crnogorske planinske manastire, perućicu u RS-u i taj istočni dio, Sutjesku, Stolac i Đerdap :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 23:12

Pizzon je fasciniran Beogradom kao pripadnik male sredine, razumite.  Sve veliko, đambo plakati, mnogo kola...moraš da paziš i to.  

@epikur  valjalo bi na Đerdap  i Deliblatsku peščaru, kanjon Tare i tako.  Jebo ih Beograd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by epikur37 Sat 18 Mar - 23:18

kofein wrote:Pizzon je fasciniran Beogradom kao pripadnik male sredine, razumite.  Sve veliko, đambo plakati, mnogo kola...moraš da paziš i to.  

@epikur  valjalo bi na Đerdap  i Deliblatsku peščaru, kanjon Tare i tako.  Jebo ih Beograd.

Inače Srbima je Beograd sve, napose provinciji a provincija je sve izvan Beograda.

Čak i ovako administrativno centralizirana Hrvatska ima posve jasne regionalne centre, mikrokulture koje žive i identitete koji se perpetuiraju.

Kod njih je to dosta skromnije i prigušeno.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Guest Sat 18 Mar - 23:24

kofein wrote:Pizzon je fasciniran Beogradom kao pripadnik male sredine, razumite.  Sve veliko, đambo plakati, mnogo kola...moraš da paziš i to.  

@epikur  valjalo bi na Đerdap  i Deliblatsku peščaru, kanjon Tare i tako.  Jebo ih Beograd.

licno meni,  begrad je pruzio i omogucio  najuspesni deo mog zivota.
kada bih napisao moje ime i naziv firme koju sam imao, vodio i ugasio,
naslo bi se ljudi koji me kao takvog poznaju, od subotice do vranja,
kao i na prostoru neg, krajine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Elu Dvornik napali jer voli Beograd! Empty Re: Elu Dvornik napali jer voli Beograd!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum