ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prodaje se Agrokor!!!

Go down

Prodaje se Agrokor!!! Empty Prodaje se Agrokor!!!

Post by Kermit 15/3/2017, 15:38

http://www.index.hr/oglasi/agrokor-prodajem-hitno/oid/453768
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Prodaje se Agrokor!!! Empty Re: Prodaje se Agrokor!!!

Post by Kermit 15/3/2017, 15:39

Prodaje se Agrokor!!! 6204001351156511agrokor-001-100320171310400219-150320170908394701

Ova veličanstvena tvrtka već je godinama veća i od same države. Znam da ti zvuči nevjerovatno. I meni. Zato urlam od smijeha svaku večer prduckajući u baroknoj fotelji Kulmerove palače. Moš ti to zamislit e? 

Sa Agrokorom dobivate slijedeće 
- oprost i izbjegavanje plaćanja PDV-a i drugih vrsta poreza 
- najpovoljnija radna snaga na tržištu. Ikad 
- Belje i Laguna - zaboravi birtiju! Ušetaj sa ekipom u vlastite podrume, preparirajte se od Barique-a. Svaki dan! Od sada više nema potrebe da piješ jeftine škropece i bevande od vlastitog delanca 
- Jamnica - ovo sam strateški kupio svoj dan da mi vode za gemišt nikade ne ponestane. 
- Konzum - od centara do trgovina u zadnjim prčvarnicama 
- Tisak i Tisak media - budi vlasnik ove jedinstvene fuzije sustava pošte/tobacca/kioska/operacijske sale/psihijatrije/cd-shopa 
- Ledo - lickaj slaju u neograničenim količinama. 
- Zvijezda - nikada se više nemoj ustručavati dodati još malo majoneze na sendvič. 
- Agrolaguna - zajebi jeftino maslinovo ulje sa brača koje si do sada naručivao! Ulje iz agrolagune is the shit! Ne samo da je djevičansko, nego je ekstra djevičansko što znači da masline beru extra debele pedesetogodišnje djevice 
- Abrakadabra - pohvali se među ekipom da sada i ti imaš web shop. Ne moraju znati da ga nitko ne koristi! 

- Pik Vrbovec - ako voliš sapunice, zašto ne glumiti u jednoj? I to u živo! Ubaci se u upravu i vidi zašto je Santa Barbara goli k naspram ovoga! 

Nisam sve nabrojao jer kojom brzinom i u kojim količinama se to kupovalo iskreno nisam niti popratio. Fokus mi je splasnuo nakon akvizicije prvih vinograda. Znam da ćeš razumijeti. 

Kupcu osiguravam poznanstva sa čelnim ljudima u vodećim strankama te naravno sa svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. 

Razlog prodaje: čir na želucu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum