ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 08:37

Sora wrote:Govorim o socijalističkoj Bosni
Jebala te socijalistička Bosna i alkoholna magla! Kakva ravnopravnost? Gdje? Koga? Pa znaš li ti da su u toj "ravnopravnoti" u pričuvne časnike na jednoga Hrvata i jednoga Muslimana dolazila četiri Srbina? Eto ti ravnopravnosti!!!

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 08:38

Sora wrote:ja bi molila dežurne pijance i pajace da se okane alkohola i misle da su svi redom kao oni
REGOC  ispio ti alkohol mozak
Ne gledaj u zrcalo kad pišeš o meni!!!

_________________
Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sora 15/3/2017, 08:38

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Govorim o socijalističkoj Bosni
ne budi smijesna..nije se sva povijest bosne i hercegovine svela u 45 godina socijalizma..gdje je uzgred bilo i nametnuto to 'bratstvo i sloga'..ako je neko sa nekim brat i slozan..nece navaliti na njega krvolocno...nece dozvoliti da ga netko okrene protiv 'brata'...pa da je i sam bog...dakle lazno...mene ne moze nitko okrenuti protiv mog najboljeg oprijatelja takorec brata ako ja to ne zelim..

Ne budi naivan
Kain je ubio abela sta ne
Bratoubojstvo je biblijski priznato
Nego, sta socijalizam NIJE CJELOKUPNA POVIJEST . ?
Ko bi reko?
A sta bilo nametnuto bratstvo ?
E vidis , dobro da je . Jer ovo sada je strahotna mrznja. I nju vam namecu također.
A vi pušite idioti :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 08:39

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
Sabina Spielrein wrote:Ne izaziva, ali moguće je da se razni sukobi dogode u okolini, prekrajanje granica, pa da i Dodiku npr. padne na pamet pripojenje Srbiji, pa onda krenu svi po svoje i dok si rekao keks...

I eto ti ratne situacije koja će praktički spriječiti protok milijuna migranata prema zapadnoj Evropi. Ovo možda nekome izgleda kao loš vic, ali to je posve realna mogućnost.

Jebote
Ovo vise slici na STAR WARS nego na raspravu o situaciji u boh
Hrvatinama pase cim vise lagati i srati jer su sudjelovali u agresiji na Bosnu :omg
Jedan narod ne samo u Bosni nego i u RH . KOJI VIDI MAJKU BOZJU ali ne svoje susjede
I laze sam sebi jer drugima ne moze
Prestani buncati i daj primjer ili dokaz toga o čem pišeš.

_________________
Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by vuksadinare 15/3/2017, 08:39

Regoč wrote:
Sora wrote:Govorim o socijalističkoj Bosni
Jebala te socijalistička Bosna i alkoholna magla! Kakva ravnopravnost? Gdje? Koga? Pa znaš li ti da su u toj "ravnopravnoti" u pričuvne časnike na jednoga Hrvata i jednoga Muslimana dolazila četiri Srbina? Eto ti ravnopravnosti!!!
gle..ona se ravna po onoj...tepao mi jovo 'kako sam ja fahreta dobra'...pocastio me cak kavom..joj kako je jovo dobar...a jovo se smije iza leđa..'e turkinjo glupa samo cekam svoje vrijeme da ti se najebem nane' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sora 15/3/2017, 08:40

Regoč wrote:
Sora wrote:ja bi molila dežurne pijance i pajace da se okane alkohola i misle da su svi redom kao oni
REGOC  ispio ti alkohol mozak
Ne gledaj u zrcalo kad pišeš o meni!!!

Tebi je stvarno lose
Odjebi mrs :kickass

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 08:41

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Govorim o socijalističkoj Bosni
ne budi smijesna..nije se sva povijest bosne i hercegovine svela u 45 godina socijalizma..gdje je uzgred bilo i nametnuto to 'bratstvo i sloga'..ako je neko sa nekim brat i slozan..nece navaliti na njega krvolocno...nece dozvoliti da ga netko okrene protiv 'brata'...pa da je i sam bog...dakle lazno...mene ne moze nitko okrenuti protiv mog najboljeg oprijatelja takorec brata ako ja to ne zelim..

Ne budi naivan
Kain je ubio abela sta ne
Bratoubojstvo je biblijski priznato
Nego, sta socijalizam NIJE CJELOKUPNA POVIJEST .  ?
Ko  bi reko?
A sta bilo nametnuto bratstvo ?
E vidis , dobro da je . Jer ovo sada je strahotna mrznja. I nju vam namecu također.
A vi pušite idioti :cry
Deder, još nema ni devet, a ti već stukla cielu litru. Lakše malo, što ćeš poslati u Irsku?

_________________
Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by vuksadinare 15/3/2017, 08:41

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Govorim o socijalističkoj Bosni
ne budi smijesna..nije se sva povijest bosne i hercegovine svela u 45 godina socijalizma..gdje je uzgred bilo i nametnuto to 'bratstvo i sloga'..ako je neko sa nekim brat i slozan..nece navaliti na njega krvolocno...nece dozvoliti da ga netko okrene protiv 'brata'...pa da je i sam bog...dakle lazno...mene ne moze nitko okrenuti protiv mog najboljeg oprijatelja takorec brata ako ja to ne zelim..

Ne budi naivan
Kain je ubio abela sta ne
Bratoubojstvo je biblijski priznato
Nego, sta socijalizam NIJE CJELOKUPNA POVIJEST .  ?
Ko  bi reko?
A sta bilo nametnuto bratstvo ?
E vidis , dobro da je . Jer ovo sada je strahotna mrznja. I nju vam namecu također.
A vi pušite idioti :cry
...bacili ti malo mesa a ti mislila evo gle sita sam..dok je jovo kao sef mlatio janjetine i odojka na izvoz..i sefovao.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 08:42

Sora wrote:
Regoč wrote:
Sora wrote:ja bi molila dežurne pijance i pajace da se okane alkohola i misle da su svi redom kao oni
REGOC  ispio ti alkohol mozak
Ne gledaj u zrcalo kad pišeš o meni!!!

Tebi je stvarno lose
Odjebi mrs :kickass
Meni je izvrsno i ne putuje mi se u Irsku.

_________________
Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Guest 15/3/2017, 08:42

Sora wrote:Ovo vise slici na STAR WARS nego na raspravu o situaciji u boh

Pa i ne govorim samo o BiH nego o mogućem ratnom sukobu doduše i u BiH gdje bi se uključila Srbija ali i Hrvatska, ali također i u Makedoniji gdje bi se uključili Albanija, Kosovo, Srbija i Bugarska. Moguće i Grčka, makar ne na direktan način upotrebom svojih oružanih snaga na stranom teritoriju. I eto ti općeg ratnog sukoba skoro na cijelom Balkanu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Guest 15/3/2017, 08:44

Sora wrote:Kain je ubio abela sta ne
Bratoubojstvo je biblijski priznato

Samo obični mit preuzet od nekih starijih mitova. Nije povjesna činjenica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sora 15/3/2017, 08:53

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Kain je ubio abela sta ne
Bratoubojstvo je biblijski priznato

Samo obični mit preuzet od nekih starijih mitova. Nije povjesna činjenica.

Stoji u Bibliji
Dakle poznato kao mogucnost a to i znamo iz pravih situacija
I uostalom, ovdje u neznanstvenim raspravama uglavnom se govori o mirovina
Ima ih jebote , trebalo bi neku tipologiju Radit:

ŽRTVOSLOVNI MITOVI : to su hrvatski
Pobjednički mitovi: to su srpski, od Kosova dalje
Mitovi o ugrozi : to su hrvatski
Mitovi o bratstvu : to su srpski
Mitovi o herojima i zlocincima : hrvatsko- srpski :mog

Itd

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sora 15/3/2017, 08:57

Osobno su mi najmrži mitovi o herojima zlocincima
Ima ih toliko koliko ti kuac zeli uglavnom ratnih
No nece mi bit jasna sljepoća naroda kad bira takve ljude za nesto cemu se valja diviti
To jednostavno govori o malim narodima kojima su i sumnjive ratne zasluge dobre
Ili u ratu i nema nista dobro
ONDA KAD JE RAT TAKVE NARAVI KAO OVAJ TZV DOMOVINSKI ZA PLJACKU I OTIMAČINU TUĐEG
za razliku od NOBA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Guest 15/3/2017, 09:07

Sora wrote:za razliku od NOBA

Koji je završio genocidom nad Hrvatima 1945. godine.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sabina Spielrein 15/3/2017, 09:21

Sora wrote:
speare_shaker wrote:
Sabina Spielrein wrote:Ne izaziva, ali moguće je da se razni sukobi dogode u okolini, prekrajanje granica, pa da i Dodiku npr. padne na pamet pripojenje Srbiji, pa onda krenu svi po svoje i dok si rekao keks...

I eto ti ratne situacije koja će praktički spriječiti protok milijuna migranata prema zapadnoj Evropi. Ovo možda nekome izgleda kao loš vic, ali to je posve realna mogućnost.

Jebote
Ovo vise slici na STAR WARS nego na raspravu o situaciji u boh
Hrvatinama pase cim vise lagati i srati jer su sudjelovali u agresiji na Bosnu :omg
Jedan narod ne samo u Bosni nego i u RH . KOJI VIDI MAJKU BOZJU ali ne svoje susjede
I laze sam sebi jer drugima ne moze

Joj kak to ne volim :|
Napišeš prvu bedastoću koja ti padne na pamet, sve kao nešto ima veze, a zapravo nema veze s vezom.

Politika je na nekim prostorima ubrzane dinamike, takakv je i Balkan.
Jest bio mir na ovim područjima par dekada zbog supresije nacionalnih identiteta pod Titom, ali sama premisa ovih prostora je rat.
Najčešće se ratovalo za nekog drugog, sada se ratuje za nacionalno, a potiče korporativno, koji od svega toga imaju najviše koristi.
Oni prvi su topovsko meso, ma koliko bili zahvalni za svaki metak koji su primili umjesto nas i za sve majčinske suze koje su nas zaobišle, a koje su ovi drugi znali dobro pretvoriti u vlastito blagostanje.

Vidljivo je skoro, pa globalno, prekrajanje granica, čak i u državama za koje to nikada ne bi pomislili.
Sve se to dogodi u trenu, da je netko ranih osamdesetih rekao da će se dogoditi takav mrziteljski pohod, takvo nevjerojatno klanje i posebna strateška okrutnost prema civilima, rekli bi mu da je lud.

A ne da se dogodilo, nego se i nakon što se dogodilo, već više od 25 godina gledamo preko nišana.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Guest 15/3/2017, 09:29

Sabina Spielrein wrote:Vidljivo je skoro, pa globalno, prekrajanje granica, čak i u državama za koje to nikada ne bi pomislili.

Meni je ovaj dio posebno zanimljiv. Izvana to kod nekih država nije lako uočiti, jer se uglavnom svodi na nekakve unutarnje tenzije koje počnu sa inzistiranjem na određenim razlikovnim elementima u nekim regijama u odnosu na cijelu državu, a poslije završi kako završi, scenariji se razliku od zemlje do zemlje.
Vidimo što se događa u Belgiji već desetljećima, u Španjolskoj, Velikoj Britaniji (sad se postavlja pitanje i Ulstera, a donedavno je bila samo u pitanju Škotska), pa čak i Njemačke gdje se Bavarska već dugo vremena politički nekako drži za sebe, a sad se sve više odvaja u stavovima prema migrantskoj krizi. Uz to predstavlja i jednu od najprosperitetnijih i za život najugodnijih regija Evrope i sama za sebe bi odlično funkcionirala.
Da o Turskoj i njenim problemima sa Kurdima, ali i prošiitskim Alavitima i ne govorim. Itd. Ima takvih procesa po svijetu jako puno. Problemi se gomilaju, a politika nema jasnu ideju kako ih riješiti pa takve situacije prije ili kasnije završavaju oružanim bitkama kao nastavcima onih političkih da parafraziram Slobodana Miloševića sa (Z)Gazimestana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Regoč 15/3/2017, 10:54

Sora wrote:Osobno su mi najmrži mitovi o herojima zlocincima
I meni se gadi Tito.
Sora wrote:No nece mi bit jasna sljepoća naroda kad bira takve ljude za nesto cemu se valja diviti
Zato tito nije ni dal izbore. Jedna Partija pa ti vidi.
Sora wrote:ONDA KAD JE RAT TAKVE NARAVI KAO OVAJ TZV DOMOVINSKI ZA PLJACKU I OTIMAČINU TUĐEG
za razliku od NOBA
Da, nikomu nije ništa oduzel, svi su i dalje živjeli u svojim kućama, zadržali su svoju zemlju, poduzeća, banke, šume... Baš me zanima što to danas vraćamo denacionalizacijom?


Last edited by Regoč on 15/3/2017, 10:57; edited 1 time in total (Reason for editing : izbačaj)

_________________
Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Eroo 15/3/2017, 11:11

govinda wrote:Podignuti kaziprst znaci Bog je jedan...sve strucnjaci za Islam...
A što onda dižu i 4 prsta? A da, toliko ih ostalo poslije onog jednog dignutog... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75060
2016-07-22


Back to top Go down

Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH - Page 6 Empty Re: Sarajevo: Otvorit ćemo pitanje unilateralne vojne akcije RH u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum