ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by jastreb 12/3/2017, 17:50

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:i to je tako danas a upravo tako je bilo i prije 100 godina i sve ovo vrijeme između...
1917.g. Osijek je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Nijemci,Židovi,Srbi... Uglavnom ih više nema.
jebali te srbi da te jebali...
Pa uglavnom su držali trgovine po Slavoniji i Bosni. Kad smo kod Slavonije naročito Pakrac i Osijek.

Osim toga šta toliko cimaš na te Srbe??? Da sam napisao "Židovi,Švabe i Mađari" ne bi ni primijetio moj upis.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by michaellcmacha 12/3/2017, 17:51

asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:pa nisu hrvati otjerali ni jedne ni druge...
hrvati su otjerali hrvate
lijepo sam te pitao jesi li bar mrvicu imao doticaja sa kronikama ranijih vremena... vidim da ipak nisi....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Guest 12/3/2017, 17:51

rekao sam dva moguća rješenja za slavoniju. Ako se želi spasiti ta regija

1)de -centralizacija države.- iz Zagreba na istok Hrvatske prebacivati ministarstva, zavode, agencije, državne firme. neka ministarstvo poljoprivede sa svojih 3000 uhljeba, se seli u osijek. 3000 uhljeba + njihova potrošnja i njihove obitelji, to je još 4000 radnih mjesta, i +15 000 stanovnika za Osijek. Prebacivati tako ministarstva, zavode, agencije državne firme, na istok Hrvatske, - u Vukovar, Osijek, Sl.Brod, pa čak i u selendre tipa Požege. Tko ne želi selit, otkaz, tko ti jebe mater


2)ako država neželi prebaciti dio potrošnje iz Zagreba na Istok Hrvatske, onda makar može Slavonsku regiju(već postoji EU klasifikacija) , osloboditi poreza. Tipa poreza na dobiti staviti na 5%, a uvesti flat tax porez na plaće od nekih 15% na sve plaće. PDV mogu srušiti na 15 ili 20%. Samo ove mjere pod broj 2, bi dovele do toga da bi se firme tuke rukama i nogama za investirati po Slavoniji..


Mislim tako jednostavno, Slavonija se može spasiti u roku pola godine, mjerama pod broj 1 ili broj 2 ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by aben 12/3/2017, 17:53

pod 1)  ne
pod 2)  da

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Kermit 12/3/2017, 17:53

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:i to je tako danas a upravo tako je bilo i prije 100 godina i sve ovo vrijeme između...
1917.g. Osijek je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Čitao sam da su u vrijeme AU, djelovi slavonije i baranje imali 80% standarda kao Austrija
Čuj prvi tramvaj, rasvjeta, telefon, kanalizacija, tekuća voda, 50 tvornica sve švabe i židovi vodili, danas vode bosanci i imamo to što imamo i nije otišlo 20000 već 40000, situacija je još gora u Baranji tamo za 5 godina neće biti pola sela
sićam se , u prošlosti ekipa iz dalmacije išla kolonizirati slavoniju, i raditi tamo, sada obrnuto, jadni slavonci idu ovdje na obalu kod ovih naših pohlepnih kapitalista raditi za 3000 kn

Hrvat Hrvatu najveći neprijatelj
Pola moga naselja su dalmatinci, moj kum je dalmoš, par prijatelja isto
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by michaellcmacha 12/3/2017, 17:55

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:i to je tako danas a upravo tako je bilo i prije 100 godina i sve ovo vrijeme između...
1917.g. je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Nijemci,Židovi,Srbi... Uglavnom ih više nema.
jebali te srbi da te jebali...
Pa uglavnom su držali trgovine po Slavoniji i Bosni. Kad smo kod Slavonije naročito Pakrac i .

Osim toga šta toliko cimaš na te Srbe??? Da sam napisao "Židovi,Švabe i Mađari" ne bi ni primijetio moj upis.
cima jer je 8 solunskih veterana doslovno razjebalo moj kraj, u to doba... teslić je dobio sam više novaca nego cijeli kotar zajedno i onda se 20 gosdina dok nije crko kurčio po sisku... zaboravih reći upravo taj ološ je 1920 godine izvršio prvi atentat na radića u Galdovu, i to mu je bila odskočna daska.... i da mađari su tada pišali u istu tikvu sa srbima....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Guest 12/3/2017, 17:55

asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:
asilovski wrote:
1917.g. Osijek je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Čitao sam da su u vrijeme AU, djelovi slavonije i baranje imali 80% standarda kao Austrija
Čuj prvi tramvaj, rasvjeta, telefon, kanalizacija, tekuća voda, 50 tvornica sve švabe i židovi vodili, danas vode bosanci i imamo to što imamo i nije otišlo 20000 već 40000, situacija je još gora u Baranji tamo za 5 godina neće biti pola sela
sićam se , u prošlosti ekipa iz dalmacije išla kolonizirati slavoniju, i raditi tamo, sada obrnuto, jadni slavonci idu ovdje na obalu kod ovih naših pohlepnih kapitalista raditi za 3000 kn

Hrvat Hrvatu najveći neprijatelj
Pola moga naselja su dalmatinci, moj kum je dalmoš, par prijatelja isto
ja svake godine sve više slavonaca ovdje upoznajem na obali, a najgore od svega pola njih su preko dide ili babe dalmatinci.. ironije

dobro, jednom kada uništimo državu RH, onda ćemo ponovo naseliti Slavoniju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Kermit 12/3/2017, 17:55

Pinochet wrote:rekao sam dva moguća rješenja za slavoniju. Ako se želi spasiti ta regija

1)de -centralizacija države.- iz Zagreba na istok Hrvatske prebacivati ministarstva, zavode, agencije, državne firme. neka ministarstvo poljoprivede sa svojih 3000 uhljeba, se seli u osijek. 3000 uhljeba + njihova potrošnja i njihove obitelji, to je još 4000 radnih mjesta, i +15 000 stanovnika za Osijek. Prebacivati tako ministarstva, zavode, agencije državne firme, na istok Hrvatske, - u Vukovar, Osijek, Sl.Brod, pa čak i u selendre tipa Požege. Tko ne želi selit, otkaz, tko ti jebe mater


2)ako država neželi prebaciti dio potrošnje iz Zagreba na Istok Hrvatske, onda makar može Slavonsku regiju(već postoji EU klasifikacija) , osloboditi poreza. Tipa poreza na dobiti staviti na 5%, a uvesti flat tax porez na plaće od nekih 15% na sve plaće. PDV mogu srušiti na 15 ili 20%. Samo ove mjere pod broj 2, bi dovele do toga da bi se firme tuke rukama i nogama za investirati po Slavoniji..


Mislim tako jednostavno, Slavonija se može spasiti u roku pola godine, mjerama pod broj 1 ili broj 2 ..
nema šanse da će išta prebaciti ili osloboditi poreza, pa kod nas je porezna najgora, kako je jedna od komentatora naveo gubitak st. je u biti dobar za političare jer će statitisički skočiti BDP-e, zato i Vučić želi da srbija uđe u EU jer bi cca 4 mil. srba otišlo i za godinu dana eo 5% povećanja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Guest 12/3/2017, 18:03

asilovski wrote:
Pinochet wrote:rekao sam dva moguća rješenja za slavoniju. Ako se želi spasiti ta regija

1)de -centralizacija države.- iz Zagreba na istok Hrvatske prebacivati ministarstva, zavode, agencije, državne firme. neka ministarstvo poljoprivede sa svojih 3000 uhljeba, se seli u osijek. 3000 uhljeba + njihova potrošnja i njihove obitelji, to je još 4000 radnih mjesta, i +15 000 stanovnika za Osijek. Prebacivati tako ministarstva, zavode, agencije državne firme, na istok Hrvatske, - u Vukovar, Osijek, Sl.Brod, pa čak i u selendre tipa Požege. Tko ne želi selit, otkaz, tko ti jebe mater


2)ako država neželi prebaciti dio potrošnje iz Zagreba na Istok Hrvatske, onda makar može Slavonsku regiju(već postoji EU klasifikacija) , osloboditi poreza. Tipa poreza na dobiti staviti na 5%, a uvesti flat tax porez na plaće od nekih 15% na sve plaće. PDV mogu srušiti na 15 ili 20%. Samo ove mjere pod broj 2, bi dovele do toga da bi se firme tuke rukama i nogama za investirati po Slavoniji..


Mislim tako jednostavno, Slavonija se može spasiti u roku pola godine, mjerama pod broj 1 ili broj 2 ..
nema šanse da će išta prebaciti ili osloboditi poreza, pa kod nas je porezna najgora, kako je jedna od komentatora naveo gubitak st. je u biti dobar za političare jer će statitisički skočiti BDP-e, zato i Vučić želi da srbija uđe u EU jer bi cca 4 mil. srba otišlo i za godinu dana eo 5% povećanja

ovo pod broj 2 je sasvim realno, .. Slavonija iako ima nešto izvoza i industrije, sve jedno, Zagreb najviše se hrani od obale, te oko ZGa i u Međimurju je dosta industrije.. 

Rh država ovim mjerema bi možda iz Slavonije izgubila par milijardi kuna(ionako je Marić digao 7milijardi kuna potrošnje), a ta regija bi počela privlačiti investicije odmah. 

Naravno treba staviti u USTAV da se porezi u Slavoniji neće dirati idućih 20godina itd, .. sve je ovo izvedivo. Neka ona debela Kolinda skupi domoljube iz HDZa, i doslovno kažu, idemo ovo i ono.
Čak i antifašist iz SDPa bi digli ruku za ovo, stavilo bi se u USTAV , ova porezna reforma broj 2. i regija bi se spasila. 


ovako zakruac, sve mi se čini samo gledaju pljačkati , jebe se koga za Slavoniju, i Zagreb i Dalmaciju, samo pljačkaj i sisaj i puni svoju guzicu, dok ne krepa sustav.. a onda bježi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Kermit 12/3/2017, 18:03

Eo samo jedan banalni primjer imam radove na kući krov, zidovi, ograda i t d, i sada tražio ponude od 5/6 firmi bokte svi blokirani, ali svi hehehe kao ako može bez pdv-a na ruke cile mile, no optimizam buja spik šejker vjeruje u reforme kojih nema i štaš drug očekivati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by aben 12/3/2017, 18:05

ne triba u ustav, 
dovoljno je da izdaju jamstvenu karticu, ili ovjere kod javnog bilježnika:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by aben 12/3/2017, 18:06

asilovski wrote:Eo samo jedan banalni primjer imam radove na kući krov, zidovi, ograda i t d, i sada tražio ponude od 5/6 firmi bokte svi blokirani, ali svi hehehe kao ako može bez pdv-a na ruke cile mile, no optimizam buja spik šejker vjeruje u reforme kojih nema i štaš drug očekivati
tako je i na obali, 
niko ni blesav napraviti sebi jedun krov, i državi još četvrtinu.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Guest 12/3/2017, 18:06

asilovski wrote:Eo samo jedan banalni primjer imam radove na kući krov, zidovi, ograda i t d, i sada tražio ponude od 5/6 firmi bokte svi blokirani, ali svi hehehe kao ako može bez pdv-a na ruke cile mile, no optimizam buja spik šejker vjeruje u reforme kojih nema i štaš drug očekivati
na ruke, treba sve plaćati na ruke. ili osnivati firme po cipru itd
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by max123 12/3/2017, 18:08

asilovski wrote:cca:

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 12669707_10153883586654253_3701567291903543648_n

Hrvoje Grgic
 Takvi su makroekonomski uvjeti u Europi, dakle naša ekonomija ovakva kakva je sada može podržavati maksimalno 2,5 milijuna stanovnika. Dakle ne očekujte da će država napraviti išta oko iseljavanja, oni bi bili najsjretniji da milijun i pol ljudi jednostavno nestane iz države to što prije. Ovo nećete nikad čuti od političara jer oni takve stvari ne govore.
mozda penzionera,ali iseljavaju se oni koji bi tribali pljunuti i stvarati.ko ce ranit milijun i kusur penzionera i jos pola milijuna koji zive na drzavnoj sisi,ako se najveci dio radnosposobne celjadi iseli...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by michaellcmacha 12/3/2017, 18:10

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
asilovski wrote:
michaellcmacha wrote:i to je tako danas a upravo tako je bilo i prije 100 godina i sve ovo vrijeme između...
1917.g. Osijek je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Nijemci,Židovi,Srbi... Uglavnom ih više nema.
jebali te srbi da te jebali...
Pa uglavnom su držali trgovine po Slavoniji i Bosni. Kad smo kod Slavonije naročito Pakrac i Osijek.

Osim toga šta toliko cimaš na te Srbe??? Da sam napisao "Židovi,Švabe i Mađari" ne bi ni primijetio moj upis.
koji srbi...OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 1873
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by michaellcmacha 12/3/2017, 18:15

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
asilovski wrote:
1917.g. Osijek je bio jedan od najrazvijenijh gradova, tako da ukratko pišeš gluposti
Nijemci,Židovi,Srbi... Uglavnom ih više nema.
jebali te srbi da te jebali...
Pa uglavnom su držali trgovine po Slavoniji i Bosni. Kad smo kod Slavonije naročito Pakrac i Osijek.

Osim toga šta toliko cimaš na te Srbe??? Da sam napisao "Židovi,Švabe i Mađari" ne bi ni primijetio moj upis.
koji srbi...OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 1873
KOJI SRBI jebali te SRBI...OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 18731
OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 18732
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by kaya 12/3/2017, 18:16

sele jel od zemlje nije više isplativo živjeti a možda bi i mogli sa eko hranom ali im se ne da, ljeni su,  idu rađe konobariti u njemačku.
ili scenarij dva , upisuju novinarstvo , nakon 10 godina studiranja shvate da za to zanimanje nema baš posla pa idu u njemačku konobariti.
ne treba njih spašavati , neka idu u pičku materinu i tako su nesposobni neradnici i jedino ih švabo može prisiliti raditi, treba poreze spustiti da naši ljudi mogu zapošljavati i da da dohodak nije toliko opterećen.
onaj kome se radi nađe posao i u hrvatskoj i lijepo zaradi.
i pod hitno im ukinuti sva prava na burzi !
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by kaya 12/3/2017, 18:17

mislim franjo tahi je imao porez 20% a ovi 25%
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by michaellcmacha 12/3/2017, 18:19

Pinochet wrote:
asilovski wrote:
Pinochet wrote:rekao sam dva moguća rješenja za slavoniju. Ako se želi spasiti ta regija

1)de -centralizacija države.- iz Zagreba na istok Hrvatske prebacivati ministarstva, zavode, agencije, državne firme. neka ministarstvo poljoprivede sa svojih 3000 uhljeba, se seli u osijek. 3000 uhljeba + njihova potrošnja i njihove obitelji, to je još 4000 radnih mjesta, i +15 000 stanovnika za Osijek. Prebacivati tako ministarstva, zavode, agencije državne firme, na istok Hrvatske, - u Vukovar, Osijek, Sl.Brod, pa čak i u selendre tipa Požege. Tko ne želi selit, otkaz, tko ti jebe mater


2)ako država neželi prebaciti dio potrošnje iz Zagreba na Istok Hrvatske, onda makar može Slavonsku regiju(već postoji EU klasifikacija) , osloboditi poreza. Tipa poreza na dobiti staviti na 5%, a uvesti flat tax porez na plaće od nekih 15% na sve plaće. PDV mogu srušiti na 15 ili 20%. Samo ove mjere pod broj 2, bi dovele do toga da bi se firme tuke rukama i nogama za investirati po Slavoniji..


Mislim tako jednostavno, Slavonija se može spasiti u roku pola godine, mjerama pod broj 1 ili broj 2 ..
nema šanse da će išta prebaciti ili osloboditi poreza, pa kod nas je porezna najgora, kako je jedna od komentatora naveo gubitak st. je u biti dobar za političare jer će statitisički skočiti BDP-e, zato i Vučić želi da srbija uđe u EU jer bi cca 4 mil. srba otišlo i za godinu dana eo 5% povećanja

ovo pod broj 2 je sasvim realno, .. Slavonija iako ima nešto izvoza i industrije, sve jedno, Zagreb najviše se hrani od obale, te oko ZGa i u Međimurju je dosta industrije.. 

Rh država ovim mjerema bi možda iz Slavonije izgubila par milijardi kuna(ionako je Marić digao 7milijardi kuna potrošnje), a ta regija bi počela privlačiti investicije odmah. 

Naravno treba staviti u USTAV da se porezi u Slavoniji neće dirati idućih 20godina itd, .. sve je ovo izvedivo. Neka ona debela Kolinda skupi domoljube iz HDZa, i doslovno kažu, idemo ovo i ono.
Čak i antifašist iz SDPa bi digli ruku za ovo, stavilo bi se u USTAV , ova porezna reforma broj 2. i regija bi se spasila. 


ovako zakruac, sve mi se čini samo gledaju pljačkati , jebe se koga za Slavoniju, i Zagreb i Dalmaciju, samo pljačkaj i sisaj i puni svoju guzicu, dok ne krepa sustav.. a onda bježi
OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 1932
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Kermit 12/3/2017, 18:20

kaja wrote:sele jel od zemlje nije više isplativo živjeti a možda bi i mogli sa eko hranom ali im se ne da, ljeni su,  idu rađe konobariti u njemačku.
ili scenarij dva , upisuju novinarstvo , nakon 10 godina studiranja shvate da za to zanimanje nema baš posla pa idu u njemačku konobariti.
ne treba njih spašavati , neka idu u pičku materinu i tako su nesposobni neradnici i jedino ih švabo može prisiliti raditi, treba poreze spustiti da naši ljudi mogu zapošljavati i da da dohodak nije toliko opterećen.
onaj kome se radi nađe posao i u hrvatskoj i lijepo zaradi.
i pod hitno im ukinuti sva prava na burzi !
ne isplati se jer te pojedu sa porezima, davanjima, inspekcijama i sranjima, ne daj bože da trebaš građevinske dozvole to je tek mafija, osim toga nema novca opticaj para je ovdje jako loš, nema poslova, a ako još uzmeš odlazak jednostavno ne postoji modus osim da platiš nekome da se uhljebiš
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by kaya 12/3/2017, 18:21

Pinochet wrote: Zagreb najviše se hrani od obale
daj prestani više s tim izmišljotinama..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE - Page 2 Empty Re: OSIJEK - GRAD KOJI NESTAJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum