ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by debotoijusto 8/3/2017, 16:07

AKO STE prvi put uhvaćeni bez karte u vozilu ZET-a ili ako ste prvi put uhvaćeni u nepropisnom parkingu, nećete trebati platiti kaznu. 

Najavio je to, praktički iznenada, gradonačelnik Zagreba Milan Bandić gostujući u emisiji HRT-ovog Radio Sljemena. 

Bandić je rekao da će oprost vrijediti za sve bez karte u ZET-ovim vozilima i sve one koji su pogrešno parkirali, čak i za one koji su parkirali na mjesto za invalide iako za to nemaju pravo. 

Prokomentirao je i činjenicu što je Svetimiru Mariću, bratu ministra Gorana Marića, ponudio mjesto u ZET-u. 

"Za vrhunske stručnjake u Holdingu uvijek ima mjesta, bez obzira kako se tko zove. Radi se o čovjeku koji ima zavidnu karijeru, i u ZET-u i u integriranom prometu bi nam ljudi tog profila dobro došli", rekao je Bandić. 


http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-kupuje-glasove-nova-odluka-odusevit-ce-one-koji-se-svercaju-u-zetu-i-nepropisno-parkiraju/955316.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by debotoijusto 8/3/2017, 16:14

Za vrhunske stručnjake u Holdingu uvijek ima mjesta, bez obzira kako se tko zove. Radi se o čovjeku koji ima zavidnu karijeru, i u ZET-u i u integriranom prometu bi nam ljudi tog profila dobro došli"

krvitiisusoveidivicetimarije...
lik ima prometni faks ejjj prometni ka rojs i 30g. radi na zeljeznici gdje sve ukrivo i van zdrava razuma

ove mjere necu ni komentirat , ocekujem da 5 dana prije izbora plati nasim novcem tekst na 3. strani svih tiskovina s uputama kako slikat listic da bude valjan za 750 kn i 3mj. besplatnu vodu
a svi svrsavaju  "bandic krade a i nama dade"
HR se lagano pretvara u gadnu vukojebinu svijeta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by Guest 8/3/2017, 16:25

debotoijusto wrote:
Za vrhunske stručnjake u Holdingu uvijek ima mjesta, bez obzira kako se tko zove. Radi se o čovjeku koji ima zavidnu karijeru, i u ZET-u i u integriranom prometu bi nam ljudi tog profila dobro došli"

krvitiisusoveidivicetimarije...
lik ima prometni faks ejjj prometni ka rojs i 30g. radi na zeljeznici gdje sve ukrivo i van zdrava razuma

ove mjere necu ni komentirat , ocekujem da 5 dana prije izbora plati nasim novcem tekst na 3. strani svih tiskovina s uputama kako slikat listic da bude valjan za 750 kn i 3mj. besplatnu vodu
a svi svrsavaju  "bandic krade a i nama dade"
HR se lagano pretvara u gadnu vukojebinu svijeta

ZG i Bandić mogu sve to priuštiti (taj jebeni holding je imao 3milijarde kuna gubitaka nedavno???) dok god je ZG centralizirano birokratsko čudovište, i dok god u Dalmaciji je dobra turistička sezona..

neka prdne jedna turistička sezona, Marič, Bandić, i pola ZGa idu nazad u Hercegovinu, a sve me je strah da i ti ideš nazad u ST u Kineski zid kod roditelja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by debotoijusto 8/3/2017, 16:33

Pinochet wrote:
debotoijusto wrote:
Za vrhunske stručnjake u Holdingu uvijek ima mjesta, bez obzira kako se tko zove. Radi se o čovjeku koji ima zavidnu karijeru, i u ZET-u i u integriranom prometu bi nam ljudi tog profila dobro došli"

krvitiisusoveidivicetimarije...
lik ima prometni faks ejjj prometni ka rojs i 30g. radi na zeljeznici gdje sve ukrivo i van zdrava razuma

ove mjere necu ni komentirat , ocekujem da 5 dana prije izbora plati nasim novcem tekst na 3. strani svih tiskovina s uputama kako slikat listic da bude valjan za 750 kn i 3mj. besplatnu vodu
a svi svrsavaju  "bandic krade a i nama dade"
HR se lagano pretvara u gadnu vukojebinu svijeta

ZG i Bandić mogu sve to priuštiti (taj jebeni holding je imao 3milijarde kuna gubitaka nedavno???) dok god je ZG centralizirano birokratsko čudovište, i dok god u Dalmaciji je dobra turistička sezona..

neka prdne jedna turistička sezona, Marič, Bandić, i pola ZGa idu nazad u Hercegovinu, a sve me je strah da i ti ideš nazad u ST u Kineski zid kod roditelja
vec ti rekoh nisam iz KZ no nebitno
u split se ne vracam sigurno , da me probudis u 3 jutri narojio bi bar 5 boljih obitavalista
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by kaya 8/3/2017, 16:41

Pinochet wrote:
debotoijusto wrote:
Za vrhunske stručnjake u Holdingu uvijek ima mjesta, bez obzira kako se tko zove. Radi se o čovjeku koji ima zavidnu karijeru, i u ZET-u i u integriranom prometu bi nam ljudi tog profila dobro došli"

krvitiisusoveidivicetimarije...
lik ima prometni faks ejjj prometni ka rojs i 30g. radi na zeljeznici gdje sve ukrivo i van zdrava razuma

ove mjere necu ni komentirat , ocekujem da 5 dana prije izbora plati nasim novcem tekst na 3. strani svih tiskovina s uputama kako slikat listic da bude valjan za 750 kn i 3mj. besplatnu vodu
a svi svrsavaju  "bandic krade a i nama dade"
HR se lagano pretvara u gadnu vukojebinu svijeta

ZG i Bandić mogu sve to priuštiti (taj jebeni holding je imao 3milijarde kuna gubitaka nedavno???) dok god je ZG centralizirano birokratsko čudovište, i dok god u Dalmaciji je dobra turistička sezona..

neka prdne jedna turistička sezona, Marič, Bandić, i pola ZGa idu nazad u Hercegovinu, a sve me je strah da i ti ideš nazad u ST u Kineski zid kod roditelja
a Zagreb ima turističku sezonu cijelu godinu a osim toga i najveći prirez, tako da zagreb ne ovisi o dalmaciji i sezoni.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by Guest 8/3/2017, 16:44

šta misliš kome grad zagreb naplaćuje najveći prirez?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by kaya 8/3/2017, 16:45

a mjesta za invalide bi inače i ukinula. ako žele biti kao svi neka se parkiraju na normalna mjesta. bezobrazni su, drski i iskompleksirani i zauzimaju i inače normalna mjesta a na  njihova se kao ne bi smjelo i kada me pitaju kao što me nedavno pitao kreten nakon što sam se zaustavila na nekoliko minuta na invalidskom mjestu a stao na normalnom mjestu kraj mene, dakle imao je parking "hoću li i njegov invaliditet? najrađe bi ga osakatila šakom u glavu da bude još invalidniji.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by kaya 8/3/2017, 16:46

Pinochet wrote:šta misliš kome grad zagreb naplaćuje najveći prirez?
kome? pa svakom tko ima prebivalište u zagrebu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by marcellus 8/3/2017, 16:51

kaja wrote:a mjesta za invalide bi inače i ukinula. ako žele biti kao svi neka se parkiraju na normalna mjesta. bezobrazni su, drski i iskompleksirani i zauzimaju i inače normalna mjesta a na  njihova se kao ne bi smjelo i kada me pitaju kao što me nedavno pitao kreten nakon što sam se zaustavila na nekoliko minuta na invalidskom mjestu a stao na normalnom mjestu kraj mene, dakle imao je parking "hoću li i njegov invaliditet? najrađe bi ga osakatila šakom u glavu da bude još invalidniji.


ja bit to ostavio samo za one koji nemaju ruke i noge, ne za one koji su dobili invalidsku mirovinu u 45. jer su se u uredu porezali na papir, takvih invalida rada imamo jedno 300.000 svjetski rekord

_________________
BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by kaya 8/3/2017, 16:54

marcellus wrote:
kaja wrote:a mjesta za invalide bi inače i ukinula. ako žele biti kao svi neka se parkiraju na normalna mjesta. bezobrazni su, drski i iskompleksirani i zauzimaju i inače normalna mjesta a na  njihova se kao ne bi smjelo i kada me pitaju kao što me nedavno pitao kreten nakon što sam se zaustavila na nekoliko minuta na invalidskom mjestu a stao na normalnom mjestu kraj mene, dakle imao je parking "hoću li i njegov invaliditet? najrađe bi ga osakatila šakom u glavu da bude još invalidniji.


ja bit to ostavio samo za one koji nemaju ruke i noge, ne za one koji su dobili invalidsku mirovinu u 45. jer su se u uredu porezali na papir, takvih invalida rada imamo jedno 300.000 svjetski rekord
imamo ih 300 000 a invalidskih mjesta 20%. a najbolje mi je kad je prazno normalno i invalidsko pa se parkiraju na normalno a ti gledaš, moraš još jedno 50 krugova po gradu. ja bi ih ubit trenutno mogla..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by Guest 8/3/2017, 16:54

kaja wrote:
Pinochet wrote:šta misliš kome grad zagreb naplaćuje najveći prirez?
kome? pa svakom tko ima prebivalište u zagrebu.
40% ljudi u ZGu radi u državnom sektoru. 

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=1037

Tih 40% ljudi imaju daleko nadprosječne plaće, i troše novac, i tako stvaraju desetke pa i stotine tisuća radnih mjesta u privatnom sektoru, i to isključivo u trgovinama, bankama, frizerskim salonima, restoranima. 

I onda Bandić na sve te zaposlene u državnom sektoru + na račun potrošnje uhljeba, nabije prirez i druge poreze, i onda raspolaže sa ogromnom lovom sa kojom gradi fontante i uhljebljuje pola Hercegovine, Marića, a isto vremeno Osijek izgubio 50% stanovništva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju Empty Re: BANDIĆ KUPUJE GLASOVE Nova odluka oduševit će one koji se švercaju u ZET-u i nepropisno parkiraju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum