ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:23

http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/sud-je-odlucio-zdravko-mamic-se-moze-vratit-u-dinamo-1004370/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:25

vuksadinare wrote:http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/sud-je-odlucio-zdravko-mamic-se-moze-vratit-u-dinamo-1004370/
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/sud-je-odlucio-zdravko-mamic-se-moze-vratiti-u-dinamo-1004370/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:26

tssss... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:28

jbg obrana titule je doista ugrozena..krajnji cas je da seto sprijeci a jedino moguce je da se mamica oslobodi i vrati na komandni polozaj u dinamo i hns....sad gledajte kako se titula 'osvaja'...rijeko sto si plesala plesala si..nitko mamicu nece milijune ugrozavati...dobit ces mrvice ali prvak rijeko neces biti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 13:45

Jedino Bog može pomoći Dinamu da ove godine osvoji naslov prvaka. Kakav Mamić, kakvi bakrači...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:46

ahahahahahahahaha.....suker danas se susreo sa plenkijem..mamic isti dan pusten i vracen na duznost u dinamo a plenki izjavljuje mudro..'nije tako vazan onaj gol cibaliji i muljanja u nogometu imamo mi vaznijih poslova od toga'....prevedeno..'jesmo vas sve preveli zedne preko vode'...majstorski odigrano u reziji plenki-suker-mamic.... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:48

speare_shaker wrote:Jedino Bog može pomoći Dinamu da ove godine osvoji naslov prvaka. Kakav Mamić, kakvi bakrači...
bus videl kakav mamic kakvi bakraci..koliko ono do kraja 14 utakmica?..svih cetrnaest pobjeda dinama naravno uz 'malu pomoc'..jedan rijekin poraz i dva nerjesena i eto novog starog prvaka...a rijecki lajbeki ne vjeruju sto se to desilo.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 13:48

vuksadinare wrote:suker danas se susreo sa plenkijem..

Pa treba amortizirati udarce iz Mosta po HNS-u i Šukeru, makar je riječ samo o verbalnim ispadima, ali onako za svaki slučaj. Doduše, riječ je ionako samo o prikupljanju podrške za lokalne izbore, posebno one županijske u kojima je Grmoja kandidat za župana.


Last edited by speare_shaker on 28/2/2017, 13:50; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 13:50

vuksadinare wrote:koliko ono do kraja 14 utakmica?..svih cetrnaest pobjeda dinama naravno uz 'malu pomoc'..jedan rijekin poraz i dva nerjesena i eto novog starog prvaka...

Ne mogu pobijediti 14 puta uz pomoć sudaca pa da dube na glavi. To bi jednostavno bilo previše, a javnost je i ovako posebno nabrijana na njih. To je jednostavno nerealno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:51

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:koliko ono do kraja 14 utakmica?..svih cetrnaest pobjeda dinama naravno uz 'malu pomoc'..jedan rijekin poraz i dva nerjesena i eto novog starog prvaka...

Ne mogu pobijediti 14 puta uz pomoć sudaca pa da dube na glavi. To bi jednostavno bilo previše, a javnost je i ovako posebno nabrijana na njih. To je jednostavno nerealno.
ne mogu..ali zato protivnici mogu odigrati sa 'pola snage' po direktivi...a sto se tice sudaca jednu dvje utakmice zapapre rijeci i eto rusvaja... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by catabbath 28/2/2017, 13:56

Prvo sam provjerio dali ne newsbar ali nije.

_________________
Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-21


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 13:59

catabbath wrote:Prvo sam provjerio dali ne newsbar ali nije.
naravno da nije...sve snaghe su sad na broju da dinamo obrani titulu..sve je poslozeno...suci znaju posao..duznici znaju posao...mislim na klubove filijale..glava je opet sef..suker ce vjerojatno i dalje jahati na celu hns-a...a plenki je ionako rekao..'da nije vazno jedan gol ovako ili onako ima vaznijih stvari'...dakle sve je spremno za operaciju obrane titule pravaka...operacija uspjela pacijent(rijeka) mrtav.... Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 14:02

vuksadinare wrote:ne mogu..ali zato protivnici mogu odigrati sa 'pola snage' po direktivi..

Ma je, ajde ti po direktivi natjeraj Hajduk da igra protiv Dinama s pola snage. Sve je to skupa jednostavno nerealno. I nemoj misliti da se kiksevi ne mogu dogoditi i Dinamu, a Rijeka do sada baš i nije pokazala neku veću sklonost kiksevima, bar ne u prvenstvu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 14:06

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:ne mogu..ali zato protivnici mogu odigrati sa 'pola snage' po direktivi..

Ma je, ajde ti po direktivi natjeraj Hajduk da igra protiv Dinama s pola snage. Sve je to skupa jednostavno nerealno. I nemoj misliti da se kiksevi ne mogu dogoditi i Dinamu, a Rijeka do sada baš i nije pokazala neku veću sklonost kiksevima, bar ne u prvenstvu.
ma kakav hajduk dajh ne budi smijesan..pa ni ne trebaju njih dinamo(i ne samo dinamo) sa pol gasa pobjede trudili se oni ili ne... Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 14:08

vuksadinare wrote:ma kakav hajduk dajh ne budi smijesan..pa ni ne trebaju njih dinamo(i ne samo dinamo) sa pol gasa pobjede trudili se oni ili ne... Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! 1f602

Da, po prosječnoj kvaliteti igre koju u posljednje vrijeme pokazuju, to bi trebalo biti tako. No, Dinamo za njih uvijek predstavlja poseban izazov i motiv, za razliku od Rijeke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 14:21

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:ma kakav hajduk dajh ne budi smijesan..pa ni ne trebaju njih dinamo(i ne samo dinamo) sa pol gasa pobjede trudili se oni ili ne... Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! 1f602

Da, po prosječnoj kvaliteti igre koju u posljednje vrijeme pokazuju, to bi trebalo biti tako. No, Dinamo za njih uvijek predstavlja poseban izazov i motiv, za razliku od Rijeke.
prijatelju ja sam ih gledao protiv istre sad kad su ih dobili 4-0...naizgled opo rezi izgleda da su ih naguzili..no hajdukova igra se svela na prvih dobrih 10 minuta i zadnjih 15 minuta..i to je to ostalo prazan hod...vezna linija u qurtzu...kao i ono protiv splita,..sad ce ih osijek u osijeku naguzit da ce sve smrdjet ako pruze igru kao protiv istre a pogotovo splita..spanjolac kariljo bi mo0gao otic sa klupe i prije kraja sezone...mogu oni zujat protiv dinama koliko hoce...ali bodove pise dinamo..realnost..dinamo nema tko sprijecit do no rijeke...a tui ce prema svemu glavnu rolu odigrat sudac kao onaj koji ce ispaliti posljednji metak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 14:27

HDZ-ov partner u Vladi oštar je u kritici vodećih ljudi domaćeg nogometa. Uoči svibanjskih lokalnih izbora nogomet će očito biti bitna tema u kojoj su partneri u Vladi na suprotnim pozicijama. Plenković je svoj stav, čak i jednu vrstu podrške, dao jutros uoči samog sastanka sa Šukerom.

''Ovaj sastanak je organiziran neovisno o utakmici Cibalia – Dinamo. Prije nekoliko dana kod mene su bili čelnici i košarkaškog, saveza, vaterpolskog savez… Riječ je o nastavku dijaloga, imali smo već jedan susret kada je došao predsjednik UEFA-e. Mene zanima kvalitetan nogomet, kvalitetan sport, sigurnost svih onih koji dolaze na sportska borilišta, posebno na nogometne stadione'', rekao je premijer Plenković uoči sastanka sa Šukerom te dodao: ''Za nekoliko tjedana je velika kvalifikacijska utakmica u Hrvatskoj. Razgovarat ćemo o pripremama za tu utakmicu, o sigurnosnim aspektima i to je bila osnovna intencija ovog susreta.''
...
Što kažete na Mostov ultimatum da vrh HNS-a mora otići?

''Koliko ja znam, ne bira Vlada ili Sabor ili političke stranke vodstva naših saveza. To su stvari koje oni koji su izabrani u HNS-u moraju sami rješavati. Nisam sklon politiziranju sporta. Sport treba dati sportašima i to je moj čvrsti stav.''

http://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/davor-suker-i-izaslanstvo-hns-a-kod-premijera-plenkovica---468313.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 14:34

speare_shaker wrote:HDZ-ov partner u Vladi oštar je u kritici vodećih ljudi domaćeg nogometa. Uoči svibanjskih lokalnih izbora nogomet će očito biti bitna tema u kojoj su partneri u Vladi na suprotnim pozicijama. Plenković je svoj stav, čak i jednu vrstu podrške, dao jutros uoči samog sastanka sa Šukerom.

''Ovaj sastanak je organiziran neovisno o utakmici Cibalia – Dinamo. Prije nekoliko dana kod mene su bili čelnici i košarkaškog, saveza, vaterpolskog savez… Riječ je o nastavku dijaloga, imali smo već jedan susret kada je došao predsjednik UEFA-e. Mene zanima kvalitetan nogomet, kvalitetan sport, sigurnost svih onih koji dolaze na sportska borilišta, posebno na nogometne stadione'', rekao je premijer Plenković uoči sastanka sa Šukerom te dodao: ''Za nekoliko tjedana je velika kvalifikacijska utakmica u Hrvatskoj. Razgovarat ćemo o pripremama za tu utakmicu, o sigurnosnim aspektima i to je bila osnovna intencija ovog susreta.''
...
Što kažete na Mostov ultimatum da vrh HNS-a mora otići?

''Koliko ja znam, ne bira Vlada ili Sabor ili političke stranke vodstva naših saveza. To su stvari koje oni koji su izabrani u HNS-u moraju sami rješavati. Nisam sklon politiziranju sporta. Sport treba dati sportašima i to je moj čvrsti stav.''

http://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/davor-suker-i-izaslanstvo-hns-a-kod-premijera-plenkovica---468313.html
i sve je rekao ovom posljednjom recenicom koja znaci i poruka..'glava i suker radite i dalje svoj posao ja vam se u njega necu mjesati' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Guest 28/2/2017, 14:43

vuksadinare wrote:i sve je rekao ovom posljednjom recenicom koja znaci i poruka..'glava i suker radite i dalje svoj posao ja vam se u njega necu mjesati' :)

Pa neće zato što i ne smije. Sjeti se kako su iz Uefe stizale poruke upozorenja za vrijeme ministra i dizača tegova Jovanovića kako će uslijediti kazne hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji ako se politika bude silom miješala u ustrojstvo HNS-a baš po ovom principu sport sportašima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by vuksadinare 28/2/2017, 14:50

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:i sve je rekao ovom posljednjom recenicom koja znaci i poruka..'glava i suker radite i dalje svoj posao ja vam se u njega necu mjesati' :)

Pa neće zato što i ne smije. Sjeti se kako su iz Uefe stizale poruke upozorenja za vrijeme ministra i dizača tegova Jovanovića kako će uslijediti kazne hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji ako se politika bude silom miješala u ustrojstvo HNS-a baš po ovom principu sport sportašima.
pusti to...mamicu i jaci igraci od plenkija nisu mogli nista a plenkiju ej bitno da nema turbulencija u hdz-u niti da ga se dira...radije ce u vodu bacit rijeku,hrvatski nogometz i navijace..nego da mu nesto i netko radi probleme..hns je hdz-ova teritorija...i ajmo rec rezervna blagajna i to nece nitko i nista poseremetiti...b.t.w..velik broj dinamovih navijaca su u biti i hdz-ovi glasaci...i da sad dalje ne nabrajam...plus sto imas hrpu duznika prema mamicu...a uostalom i nije mi zao rijeke..15 godina drze svijecu mamicu..daju mu igrace...glasuju za njega i sukera i nek sada kusaju..sami skocili sami se ubili..i opet ce lizat supak mamicu...i ako izgube titulu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama! Empty Re: Vrača se 'glava' u Dinamo..titula kuca na vrata Dinama!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum