ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by epikur37 27/2/2017, 15:16

max123 wrote:
Pinochet wrote:ukazala se ili ne, neka ,... ekipa je lipo zaradila i zarađuje
bosanska posla,a vlaju...;)


Njemu se Trump ukazuje svaki dan....al nema zarade :)

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by max123 27/2/2017, 15:19

Triny wrote:

Već sam to više puta pisala, ali evo i tebi.
Imam bratića isusovca (i još dva strica isusovca) koji je nekim svojim poslom bio u Međugorju sa svoja dva brata, kako se oni međusobno zovu.
I onda ih je fra Zovko napao da kažu kako su oni imali ukazanje, da su vidjeli Gospu.
Ovi su ostali šokirani takvim nagovaranjem. Ali nisu pristali na tu laž.
Očigledno su neki drugi ipak potpali pod njegov utjecaj.
tesko da je fra zovko i ekipa bila tako slampava.proizvod-projekat "medjugorje", je profesionalno osmisljena rabota.ovo kaj ti drobis, je sa svim duznim postovanjem,na nivou rekla-kazala...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by max123 27/2/2017, 15:23

epikur37 wrote:
max123 wrote:
Pinochet wrote:ukazala se ili ne, neka ,... ekipa je lipo zaradila i zarađuje
bosanska posla,a vlaju...;)


Njemu se Trump ukazuje svaki dan....al nema zarade :)
nemoj mi mog imocanina.al interesantno je kako vlaji(bivsi ercegbosanci)nisu ni priblizno toliko"snalazljivi" ko mi priko brda.ca ti kazes kao sofisticirani akademik na ovaj socioloski fenomen..:)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 16:09

vuksadinare wrote:tko ej tebi kriv sto si šef vecini tj franjevcima u hercegovini..

On kao dijacezanski svećenik nije i ne može biti šef franjevcima nigdje, pa tako ni u Međugorju. To je general franjevačkog reda Anthony Perry.
Inače ovakvi njegovi stavovi o navodnim ukazanjima nisu nikakva novost, on to tvrdi praktički od samog početka. Dobro je poznato kako u BiH odavno traje rivalstvo između petrovaca (dijacezanski svećenici) i franjevaca i neka vrsta borbe za duhovni utjecaj, još od vremena kada je turska vlast napustila BiH pa Perićevo protivljenje navodnim ukazanjima treba tumačiti u tom svjetlu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by vuksadinare 27/2/2017, 16:13

speare_shaker wrote:
vuksadinare wrote:tko ej tebi kriv sto si šef vecini tj franjevcima u hercegovini..

On kao dijacezanski svećenik nije i ne može biti šef franjevcima nigdje, pa tako ni u Međugorju. To je general franjevačkog reda Anthony Perry.
Inače ovakvi njegovi stavovi o navodnim ukazanjima nisu nikakva novost, on to tvrdi praktički od samog početka. Dobro je poznato kako u BiH odavno traje rivalstvo između petrovaca (dijacezanski svećenici) i franjevaca i neka vrsta borbe za duhovni utjecaj, još od vremena kada je turska vlast napustila BiH pa Perićevo protivljenje navodnim ukazanjima treba tumačiti u tom svjetlu.
inace postoje sukobi unutar franjevaca u bh-a...hercegovackih i bosanskih..bosanski vise zastupaju probosansku liniju..ali ima takvih pojava i među petrovcima..gdje također bosanski petrovci imaju taj probosanski stih....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by epikur37 27/2/2017, 16:15

max123 wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:
Pinochet wrote:ukazala se ili ne, neka ,... ekipa je lipo zaradila i zarađuje
bosanska posla,a vlaju...;)


Njemu se Trump ukazuje svaki dan....al nema zarade :)
nemoj mi mog imocanina.al interesantno je kako vlaji(bivsi ercegbosanci)nisu ni priblizno toliko"snalazljivi" ko mi priko brda.ca ti kazes kao sofisticirani akademik na ovaj socioloski fenomen..:)


Da nema nam našeg kolege iz Costa Rice.

Vjerojatno i ne zna da smo na novom forumu, drag čovjek :)

A to, pa vlaji su prilično zadrtiji od hercegbosanaca...valjda ih više peru kompleksi prema dalmaciji...ča znam.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 16:16

pismejker wrote:Evo,docekah i to,..Da ugodim Metildi koja je rekla da je istina i pravovaljano sto biskup kaze,biskup se ocitovao..

Da je samo do biskupa Vatikan nikada ne bi oformio komisiju koja bi ispitivala navodna ukazanja.
Kao prvo.
Kao drugo, kada već spominjemo biskupa, imenovanje poljskog biskupa Henryka Hosera kao svog izaslanika u Međugorju zapravo predstavlja šamar biskupu za to područje odnosno Periću. Hoser bi se treba brinuti o pastoralnim potrebama vjernika, prije svega hodočasnika iz svijeta, u Međugorju, a po kanonu je to zapravo trebao biti posao biskupa Perića.
Tako da su njegovi stavovi o navodnim ukazanjima ovdje zapravo doživjeli određenu degradaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 16:48

Pa, Gospa se nije u Medjugorju ukazala biskupu Pericu.

Medjugorje pohode milijuni, tamo se krijepe, imaju vizije, a nekima se Gospa i obraca. Izgleda da ovi milijuni vjernika svrbe lokalnu Crkvu, a i odredjene krugove u Vatikanu.

Nije mutikulturalno da se Gospa ukazuje u BiH, a niti da Stepinac bude proglasen svetim, pa kako ce antipapa slagati ekumenu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 16:55

Triny wrote:
max123 wrote:
Triny wrote:
max123 wrote:

i to stima.taj krs bi i kasnije zivnuo zbog nas gastarbajtera,ali "ukazivanja" su zasigurno ubrzala cili taj proces.to su franjevci oko fra zovke jako dobro i smisljeno odradili i tako tom napacenom narodu,barem jednom djelu,omogucili pristojan zivot..
O jesu. Znam iz prve ruke.
interesantno,pricaj..
Već sam to više puta pisala, ali evo i tebi.
Imam bratića isusovca (i još dva strica isusovca) koji je nekim svojim poslom bio u Međugorju sa svoja dva brata, kako se oni međusobno zovu.
I onda ih je fra Zovko napao da kažu kako su oni imali ukazanje, da su vidjeli Gospu.
Ovi su ostali šokirani takvim nagovaranjem. Ali nisu pristali na tu laž.
Očigledno su neki drugi ipak potpali pod njegov utjecaj.

Triny, imam problema sa tom pricom:
1) nemam razloga da ti vjerujem;
2) jos imam manje razloga da vjerujem rekla-kazala;
3) isusovci su motivirani (nemojmo zaboraviti - i Papa Franjo je isusovac) da franjevcima izbiju takvo svetiste pod svaku cijenu. Kolicina nepatvorene mrznje medju redovima, kao i redova i lokalne Crkve je zapanjujuca;
4) od svih imenovanih ljudi samo sam upoznao fra Zovku i nezamislivo mi je da je ikoga ikada nagovarao da laze ili ista slicno;
5) ocigledno su milijuni potpali pod ''njegov'' utjecaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by kaya 27/2/2017, 17:30

a što je rekla u Lurdu i Fatimi...da joj pozdrave biskupa Perića
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by kaya 27/2/2017, 17:31

osim toga nisu bitne toliko poruke koliko ukazanja a da ona postoje postoje
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 17:34

Rijetko je do sada bilo za vidjeti toliki broj do jucer uvjerenih katolika koji pljuju na postulate katolicke vjere kad su u pitanju barem pravilnici istih. Trenutnacno napustanje katolicke crkve u najciscem obliku. Nepresusni izvor zabave :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by debotoijusto 27/2/2017, 17:49

moja omiljena tema , lazna gospa od cukra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by vuksadinare 27/2/2017, 17:53

kaja wrote:a što je rekla u Lurdu i Fatimi...da joj pozdrave biskupa Perića
rekla je od svake prodaje kipica i suvenira 5% vatikanu..jbg ovi nisu znali da erama mos skakat po glavi ali ne mos mu ruku u novcanik zavlaciti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 18:02

bišop je odlucio..amen..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Yehudi 27/2/2017, 18:18

biskup-peric-moze-se-mirno-ustvrditi-gospa-se-u-medugorju-nije-ukazala

vuksadinare wrote:...mozemo ustvrditi isto tako sto ej istina da su uredi mostarske biskupije u mostaru sluzili i kao uredi-udbe...sto zna svaki iole stariji mostarac i ne samo hrvat...drugo moj pericu tko ej tebi kriv sto si šef vecini tj franjevcima u hercegovini..


  KMEKMEKMEKMEKMEKMEKMEKMEKEMEEEEEEEEEEEEEE


KMEKMEKEMKEEEEEEEKMKEMEKMEKMEKMKEEEEEEEE


 Kojisi si ti kurac da jednome Biskupu osporavaš............jesi li možda i ti neki vidjelac ............????????

ili imaš dokaze da su prividjenja i fantazije u medjugorju autentične.

 Ako ti Papa i Biskupi, cila Sinoda, kažu da je to sve  - L A Ž - .....šta ti možeš osim kmečati tu po forumu   Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 1f60e
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Guest 27/2/2017, 18:28

biraj Brale..laserske projekcije

OVOJELINK
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by max123 27/2/2017, 18:33

ukazala ili ne,ukazao se evro i dobro..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Trinity 27/2/2017, 18:45

kolerik wrote:
Triny wrote:
max123 wrote:
Triny wrote:
max123 wrote:

i to stima.taj krs bi i kasnije zivnuo zbog nas gastarbajtera,ali "ukazivanja" su zasigurno ubrzala cili taj proces.to su franjevci oko fra zovke jako dobro i smisljeno odradili i tako tom napacenom narodu,barem jednom djelu,omogucili pristojan zivot..
O jesu. Znam iz prve ruke.
interesantno,pricaj..
Već sam to više puta pisala, ali evo i tebi.
Imam bratića isusovca (i još dva strica isusovca) koji je nekim svojim poslom bio u Međugorju sa svoja dva brata, kako se oni međusobno zovu.
I onda ih je fra Zovko napao da kažu kako su oni imali ukazanje, da su vidjeli Gospu.
Ovi su ostali šokirani takvim nagovaranjem. Ali nisu pristali na tu laž.
Očigledno su neki drugi ipak potpali pod njegov utjecaj.

Triny, imam problema sa tom pricom:
1) nemam razloga da ti vjerujem;
2) jos imam manje razloga da vjerujem rekla-kazala;
3) isusovci su motivirani (nemojmo zaboraviti - i Papa Franjo je isusovac) da franjevcima izbiju takvo svetiste pod svaku cijenu. Kolicina nepatvorene mrznje medju redovima, kao i redova i lokalne Crkve je zapanjujuca;
4) od svih imenovanih ljudi samo sam upoznao fra Zovku i nezamislivo mi je da je ikoga ikada nagovarao da laze ili ista slicno;
5) ocigledno su milijuni potpali pod ''njegov'' utjecaj.
Ja nemam i nemam razloga lagati, kao ni isusovci koju su to doživjeli.
A vi vjerujte u ove gluposti i dalje :  :clown 

U članku se iznosi kako se prvih dana, prema snimljenim razgovorima, ne vidi nikakva svrha takozvanih ukazanja, ne opravdava se pojava, ne daje se nikakva posebna poruka ni za ”vidioce”, ni za franjevce, osim da vjeruju da se ”ukazala’, ni za vjernike župe, ni za svijet. A privatne su ”poruke” ove vrste:
– Ivanki njezina majka, koja je umrla dva mjeseca prije toga, šalje poruku: ”Slušajte babu jer je stara“.
– Mirjani pojava kaže da je njezin pokojni ”dedo dobro”, i da ”ode na groblje“.
– Ivanka je čula od pojave motiv “ukazanja” u Međugorju: ”Zato što ima puno vjernika”.
– Vicka je čula da je pojava došla da se ”narod pomiri”.
– Ivan je čuo poruku: ”Vi ste najveći vjernici”.
– Jakov jednostavno kaže: ”Ovako, kad ja postavim pitanje, ja u sebi mislim da će mi ona tako reć i ona mi rekne tako”. Sve sami umišljaj i izmišljaj, donosi se u tekstu.




A što se tiče franjevaca, to su obični vračevi i šamani. jocolor
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by dijagram 27/2/2017, 19:04

Ovaj Peric ima njusku nekog monstruma.
Pogledajte na sto slici. :roll
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by epikur37 27/2/2017, 19:06

Od po etka je mostarski biskup protiv medjugorja i u ratu s franjevcima......poveden zadnjim izjavama pape odlucio je izaci do kraja. Zlocesta, zavidna budaleri a.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala! - Page 3 Empty Re: Biskup Perić:Može se mirno ustvrditi-Gospa se u Međugorju nije ukazala!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum