ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Guest 27/2/2017, 12:15

Američka ambasada u Zagrebu izrazila je najoštriji protest zbog nacističkog marša koji je u centru prestonice Hrvatske organizovala Autohtona hrvatska stranka prava i na kojoj se uz urlike "za dom spremni" klicalo i predsedniku SAD Donaldu Trampu!
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 133053_ustase1_f
Ambasada Sjedinjenih Američkih Država najsnažnije odbacuje neonacističke i proustaške stavove izražene za vreme demonstracija u Zagrebu u nedelju. Osuđujemo svaki pokušaj povezivanja SAD s ovom mrskom ideologijom", navodi se u protestnom saopštenju ambasade.
"Takva sugestija uvreda je sećanju na 186,000 američkih vojnika poginulih u Evropi u borbi protiv nacističke Nemačke i nekoliko miliona nedužnih žrtava ubijenih tokom Drugog svetskog rata", stoji u saopštenju ambasade SAD.
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 133052_ustase_f
[size=12]Tanjug

Podsetimo, ekstremni desničari marširali su juče centrom Zagreba u znak podrške novom američkom predsedniku Donaldu Trampu, a kako navodi portal Index.hr oni su izvikivali ustaški pozdrav "Za dom spremni" i nosili zastave NPD, najpoznatije nemačke neonacističke stranke...[/size]
Index.hr 27. 02. 2017. 11:37
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Guest 27/2/2017, 12:18

hocete da budete ko cetnici :)):)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by kic 27/2/2017, 12:27




can you remember the last white people we bombed?! oh, the Germans, oh yea, and thats because they wanted to cut into our action, they wanted to dominate the world, bullshit! that's our fucking job! now, we only bomb brown people..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Stribor 27/2/2017, 13:02

pizzon wrote:Američka ambasada u Zagrebu izrazila je najoštriji protest zbog nacističkog marša koji je u centru prestonice Hrvatske organizovala Autohtona hrvatska stranka prava i na kojoj se uz urlike "za dom spremni" klicalo i predsedniku SAD Donaldu Trampu!
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 133053_ustase1_f
Ambasada Sjedinjenih Američkih Država najsnažnije odbacuje neonacističke i proustaške stavove izražene za vreme demonstracija u Zagrebu u nedelju. Osuđujemo svaki pokušaj povezivanja SAD s ovom mrskom ideologijom", navodi se u protestnom saopštenju ambasade.
"Takva sugestija uvreda je sećanju na 186,000 američkih vojnika poginulih u Evropi u borbi protiv nacističke Nemačke i nekoliko miliona nedužnih žrtava ubijenih tokom Drugog svetskog rata", stoji u saopštenju ambasade SAD.
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 133052_ustase_f
[size=12]Tanjug

Podsetimo, ekstremni desničari marširali su juče centrom Zagreba u znak podrške novom američkom predsedniku Donaldu Trampu, a kako navodi portal Index.hr oni su izvikivali ustaški pozdrav "Za dom spremni" i nosili zastave NPD, najpoznatije nemačke neonacističke stranke...[/size]
Index.hr 27. 02. 2017. 11:37

Bedavče ... tih pedesetak su na razini fašnikov/poklad/maškar.

Imamo i ''antifašiste''! Njih ima već broj. Jedno dvisto i ništo. Iz tvoje Šuge se sako leto skupe već tisuć njih va Kumrovcu na skupnoj nekrofilnoj onaniji.


 
A ovo su inače Amerikanci!

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 86159_vest_nacisti-amerika


http://www.americannaziparty.com/






A ovo je tvoja Srbadija .... četniki ....


AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Serbian+Neo-Fascists+Nazi+Chetniks+Draza+Mihailovic+Extremists+Bosnia+4



... ovo su  .... ča ja znam .... ništo ....

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE J5NktkpTURBXy9hODEwNWU3YmUzOWQ3NDkzNmQ0MjkyNzNhNzU0MzJhOS5qcGeSlQLNAxQAwsOVAs0B1gDCww




AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 017


AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Image005


... Britanci ....

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE EDL+Nazi+31




.... e sad .... ovo su danski nacionalsocijalisti .... Freja Lindgren - Danish Defence League ....

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 1409359ca6b17894c00f4d8a3579461a



 ... i tako.

Ima tu materijala.
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by vuksadinare 27/2/2017, 13:10

usupkali se od 50-tak penzica...i keleminca...jebote keleminac valjda preko sto puta priveden..ali ne odustaje..i jso prkosno kaze..'kako vi sudite meni tako cu i ja vama..svakom svoje'...lik je uporan sto je's je's...steta sto se penzici skupljaju oko njega..da tu uvede bar dio mladih...jos bi se supci vise stiskali...ono lik polozi zakletvu trumpu...genijalno.. :)...naravno ovom clintonicinom kadru je to najvise zapelo za zub.. :)..kad se oglasila..inace vec nekoliko godina se odrzavaju povorke u reziji keleminca pa se baba nije oglasavala..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Stribor 27/2/2017, 13:15

vuksadinare wrote:usupkali se od 50-tak penzica...i keleminca...jebote keleminac valjda preko sto puta priveden..ali ne odustaje..i jso prkosno kaze..'kako vi sudite meni tako cu i ja vama..svakom svoje'...lik je uporan sto je's je's...steta sto se penzici skupljaju oko njega..da tu uvede bar dio mladih...jos bi se supci vise stiskali...ono lik polozi zakletvu trumpu...genijalno.. :)...naravno ovom clintonicinom kadru je to najvise zapelo za zub.. :)..kad se oglasila..inace vec nekoliko godina se odrzavaju povorke u reziji keleminca pa se baba nije oglasavala..

Ha da .... nego ča rečeš na ovu dansku nazi?

:)
Stribor
Stribor

Male
Posts : 1640
2015-09-22


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by kic 27/2/2017, 13:19


Danci su mi sumnjivi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by vuksadinare 27/2/2017, 13:22

Stribor wrote:
vuksadinare wrote:usupkali se od 50-tak penzica...i keleminca...jebote keleminac valjda preko sto puta priveden..ali ne odustaje..i jso prkosno kaze..'kako vi sudite meni tako cu i ja vama..svakom svoje'...lik je uporan sto je's je's...steta sto se penzici skupljaju oko njega..da tu uvede bar dio mladih...jos bi se supci vise stiskali...ono lik polozi zakletvu trumpu...genijalno.. :)...naravno ovom clintonicinom kadru je to najvise zapelo za zub.. :)..kad se oglasila..inace vec nekoliko godina se odrzavaju povorke u reziji keleminca pa se baba nije oglasavala..

Ha da .... nego ča rečeš na ovu dansku nazi?

:)
ok.....koji supci..jebote keleminca i 50-tak penzica se boje..a sve 'mnogo jaki' antifasisti,..'oni ce da sprece fasiste'.... :) ...onda dođe keleminac sa svojom grupom koaj ejd eset puta manaj i onda ove cuva policija...ode lik mislim keleminac u srb sa trideset svojih..taj dan 27.7...u srbu se skupi nekoliko stotina 'antifasista' mislim ono i cetnika..i marticevaca..i 'krajisnika'..i partizana..ide keleminac kroz srb(bez zajebancije) ono u koloni...ovi ko budale pilje...ima ih deset puta ako ne i vise od kelemincevih...nesto prijete..vicu...ali niko enma supka da se upusti u obracun..a nema policije osim jedne patrole na izlazu iz srba...prica mi lik vidis im u ocima da bi nas klali,pekli...ali supci samo pilje u mene,keleminca i nase....i prijete prstima,potezima preko grla..ali niko da priđe a mogli bi nas zgaziti..ima dosta i mlađarije...ali nemaju muda...nisu sigurni mogu li uspjeti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Ringo10 27/2/2017, 13:27

Ovu Freju Lindgren kad Arapahosi izbjeglice uhvate pa kad joj udare karanje na redaljku, ima odmah od miline da se zamota ko sarma i predje u ISIL.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by catabbath 27/2/2017, 13:29

Meni je Trump ok a s ovim low IQ  retardima poturicama pravašima isto ne želim nikakve veze cheers

_________________
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by BB-8 27/2/2017, 13:30

vuksadinare wrote:
Stribor wrote:
vuksadinare wrote:usupkali se od 50-tak penzica...i keleminca...jebote keleminac valjda preko sto puta priveden..ali ne odustaje..i jso prkosno kaze..'kako vi sudite meni tako cu i ja vama..svakom svoje'...lik je uporan sto je's je's...steta sto se penzici skupljaju oko njega..da tu uvede bar dio mladih...jos bi se supci vise stiskali...ono lik polozi zakletvu trumpu...genijalno.. :)...naravno ovom clintonicinom kadru je to najvise zapelo za zub.. :)..kad se oglasila..inace vec nekoliko godina se odrzavaju povorke u reziji keleminca pa se baba nije oglasavala..

Ha da .... nego ča rečeš na ovu dansku nazi?

:)
ok.....koji supci..jebote keleminca i 50-tak penzica se boje..a sve 'mnogo jaki' antifasisti,..'oni ce da sprece fasiste'.... :) ...onda dođe keleminac sa svojom grupom koaj ejd eset puta manaj i onda ove cuva policija...ode lik mislim keleminac u srb sa trideset svojih..taj dan 27.7...u srbu se skupi nekoliko stotina 'antifasista' mislim ono i cetnika..i marticevaca..i 'krajisnika'..i partizana..ide keleminac kroz srb(bez zajebancije) ono u koloni...ovi ko budale pilje...ima ih deset puta ako ne i vise od kelemincevih...nesto prijete..vicu...ali niko enma supka da se upusti u obracun..a nema policije osim jedne patrole na izlazu iz srba...prica mi lik vidis im u ocima da bi nas klali,pekli...ali supci samo pilje u mene,keleminca i nase....i prijete prstima,potezima preko grla..ali niko da priđe a mogli bi nas zgaziti..ima dosta i mlađarije...ali nemaju muda...nisu sigurni mogu li uspjeti

što se sad izmotavaš?...odgovori čovjeku... :W

_________________
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Attach13 AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by vuksadinare 27/2/2017, 13:31

Roy_Bean wrote:
vuksadinare wrote:
Stribor wrote:
vuksadinare wrote:usupkali se od 50-tak penzica...i keleminca...jebote keleminac valjda preko sto puta priveden..ali ne odustaje..i jso prkosno kaze..'kako vi sudite meni tako cu i ja vama..svakom svoje'...lik je uporan sto je's je's...steta sto se penzici skupljaju oko njega..da tu uvede bar dio mladih...jos bi se supci vise stiskali...ono lik polozi zakletvu trumpu...genijalno.. :)...naravno ovom clintonicinom kadru je to najvise zapelo za zub.. :)..kad se oglasila..inace vec nekoliko godina se odrzavaju povorke u reziji keleminca pa se baba nije oglasavala..

Ha da .... nego ča rečeš na ovu dansku nazi?

:)
ok.....koji supci..jebote keleminca i 50-tak penzica se boje..a sve 'mnogo jaki' antifasisti,..'oni ce da sprece fasiste'.... :) ...onda dođe keleminac sa svojom grupom koaj ejd eset puta manaj i onda ove cuva policija...ode lik mislim keleminac u srb sa trideset svojih..taj dan 27.7...u srbu se skupi nekoliko stotina 'antifasista' mislim ono i cetnika..i marticevaca..i 'krajisnika'..i partizana..ide keleminac kroz srb(bez zajebancije) ono u koloni...ovi ko budale pilje...ima ih deset puta ako ne i vise od kelemincevih...nesto prijete..vicu...ali niko enma supka da se upusti u obracun..a nema policije osim jedne patrole na izlazu iz srba...prica mi lik vidis im u ocima da bi nas klali,pekli...ali supci samo pilje u mene,keleminca i nase....i prijete prstima,potezima preko grla..ali niko da priđe a mogli bi nas zgaziti..ima dosta i mlađarije...ali nemaju muda...nisu sigurni mogu li uspjeti

što se sad izmotavaš?...odgovori čovjeku... :W
pa ok je..ali za moj ukus malo prevsie celulita..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99209
2015-09-08


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Guest 27/2/2017, 13:33

Ovaj regoč/stribor ko da je iz stripa izašao kako piše.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by BB-8 27/2/2017, 13:34

nije to ista osoba...

_________________
AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Attach13 AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Clone Stormtrooper 27/2/2017, 15:09

nek ameri ne seru , da ih japanci nisu napali nikad ne bi zaratili protiv Reicha i NDH , uostalom priznali su NDH kao suverenu i poslali diplomate
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by crvenkasti 27/2/2017, 15:23

Američkom zastavom smiju mahati samo muslimani i Šiptari, a Hrvati još ne.

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Zf1k9kqTURBXy9jOTE5N2E4NmZiMWVjYTBiNmFjYTlmOGViYzg2MGY1Zi5qcGVnkZQCzQSwAMKBoTEC
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Guest 27/2/2017, 17:42

ne znaju tutleci,niti kada koju zastavu svjeckih sila valja staviti,a kada ne...autogol..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Guest 27/2/2017, 17:43

Stribor wrote:

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE 1409359ca6b17894c00f4d8a3579461a


Ono bitno ostaviti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by michaellcmacha 27/2/2017, 18:28

nekoliko miljona žrtava.... jel se to odnosi na dio srba koji su izginuli od ustaške ruke ili na sve srbe koji su izginuli u ww2, valjda ih je još netko genocidisao...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE Empty Re: AMERI NAČISTO POPIZDELI NA HRVATE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum