ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:05

fridrih_niche wrote:Dogovorite se vas dvoje licemjera sta je najbitnije pa da krenemo s pričom...
Javite kad se dogovorite...
:aw

kome se obraćaš to, nicheu 1 i nicheu 2 u tvojoj glavi? Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/3/2017, 17:05

Dare wrote:
fridrih_niche wrote:Dogovorite se vas dvoje licemjera sta je najbitnije pa da krenemo s pričom...
Javite kad se dogovorite...
:aw

kome govoriš to, nicheu 1 i nicheu 2 u tvojoj glavi? Basketball
on to sam sebi govori jer prvo govori jedno pa drugo,sad više ne zna gdje je šta napisao pa će još ispasti da smo nas dva napisali ovo: ,,Meni su relevantnije rubrike golova i asista, al razumin zašto tebi nisu...''

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by End 6/3/2017, 17:06

fridrih_niche wrote:Ako su bitniji trofeji, onda je Raketa deset puta bolji od Luke...
Ili statistika, opet je deset puta bolji...
Sta se gleda?
Gubiš se...
:D
ako se opet ne uspiju dogovoriti uvijek mogu lagati i izmišljati, ali neće shvatiti da sami sebe autošamaraju
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:06

Heinrich_Himmler wrote:Pusti srpce na miru covjek prisucuje na milijarde cmartizanovih uzasnih pljacki. Tadiceve financijske injekcije Tolezov 20ogodisnji zulum.. a sucu se malo omaklo pa nije vidio zvezdinu loptu vani i kmeci sroljo vwc 5 dana

evo je pičketina licemerna ciganska.
,,omaklo se sucu'' da ne vidi loptu metar u autu...
još jedan buđavi licemer... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:07

Prilagodit cu se tebi i Bracali, pa ćemo krenit s pričom...
Znaci, Demo i Bracala, sta je najbitnije kod utvrđivanja klase:
- trofeji
- statistika (golova, asista, a ne predasista)
- individualna klasa (stil igre, ind. trofeji i sl.)?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/3/2017, 17:08

End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Ako su bitniji trofeji, onda je Raketa deset puta bolji od Luke...
Ili statistika, opet je deset puta bolji...
Sta se gleda?
Gubiš se...
:D
ako se opet ne uspiju dogovoriti uvijek mogu lagati i izmišljati, ali neće shvatiti da sami sebe autošamaraju

evo nešto releventnije,neka struka i kolege nogometaši daju svoj sud : 

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije i vezni igrač Real Madrida, Luka Modrić (31), proglašen je najboljim veznim nogometašem španjolske lige u prošloj sezoni 2015./2016.


 Nagrade se dodjeljuju u Valenciji nakon glasovanja triju kapetana iz 42 kluba prve i druge lige španjolske lige koji čine LFP. 

[size=31]Luka Modrić drugu godinu zaredom u Fifinoj momčadi godine[/size]




[size=31]:aw
[/size]


Last edited by muckodjubre on 6/3/2017, 17:10; edited 1 time in total

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:10

End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Ako su bitniji trofeji, onda je Raketa deset puta bolji od Luke...
Ili statistika, opet je deset puta bolji...
Sta se gleda?
Gubiš se...
:D
ako se opet ne uspiju dogovoriti uvijek mogu lagati i izmišljati, ali neće shvatiti da sami sebe autošamaraju
Radije bi umrli nego priznali inferiornost Drukera, Panja i GayR-a...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:10

Iden ca...
To be continued...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:15

fridrih_niche wrote:Prilagodit cu se tebi i Bracali, pa ćemo krenit s pričom...
Znaci, Demo i Bracala, sta je najbitnije kod utvrđivanja klase:
- trofeji
- statistika (golova, asista, a ne predasista)
- individualna klasa (stil igre, ind. trofeji i sl.)?
;)

uopšte neće da ti uspe ovaj poušaj spina, niti ćeš me uvući u raspravu jer si pojeo govno koje si sam israo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:16

fridrih_niche wrote:
End1899 wrote:
fridrih_niche wrote:Ako su bitniji trofeji, onda je Raketa deset puta bolji od Luke...
Ili statistika, opet je deset puta bolji...
Sta se gleda?
Gubiš se...
:D
ako se opet ne uspiju dogovoriti uvijek mogu lagati i izmišljati, ali neće shvatiti da sami sebe autošamaraju
Radije bi umrli nego priznali inferiornost Drukera, Panja i GayR-a...
:D

radije ćeš ti prebacivati loptu u tuđe dvorište, znajući da si sam pojeo govno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:22

fridrih_niche wrote:Iden ca...
To be continued...
;)



niche danas. Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:30

fridrih_niche wrote:
Dare wrote:
fridrih_niche wrote:Meni su relevantnije rubrike golova i asista, al razumin zašto tebi nisu...
;)

kako spinuješ najveći licemeru na svetu.
evo banalan primer, ronaldo je skoro svake godine na vrhu strelaca i u vrhu pri asistencijama, a tada tebi brojke nisu bitne, već umetnički dojam.
gadno je biti u tvojoj glavi, samog sebe šamaraš iz sekunda u sekund. Basketball
Ne seri, Bracala...
Tebi je CR bolji od Messija i tu svaka priča staje...
A sta se tiče umjetničkog dojma, uvik san na strani estetike i virtuoznosti...
Uvik!
To i je bit...
A pojedinci koji izjednače vlastiti sport sa umjetnošću su genijalci...
U pravilu, oni spadaju u samu kremu...
Jordan, Federer, Messi su najočitiji primjer takvih individua...
Oni su najveci u svojim sportovima jer sve im izgleda tako lako, ka da se ne umaraju...
E to je razlika izmedju najvećih i onih koji su samo vrlo dobri...
A ti nastavi drkat na obične sportaše ka Luka i CR, niko ti ne brani vlastiti neukus...
;)
Nisi baš jasan. Lukin nogomet upravo izgleda kao da je sve jednostavno i lako. Takva sposobnost iznošenja lopte, reakcije po pritiskom, nalaženje rješenja po pritiskom, promjene ritma igre pa i driblinga kad je to potrebno ga i stavlja na vrh svjetskih igrača. I zato i je klasa iznad Rakitića. Glupo je reći da je on samo rudar i vodonoša. Nije umjetnost u nogometu samo prodat bicikl ili gurnut kroz noge nego kreće od načina primanja lopte pa dalje kako sam nabrojao. Pustimo na stranu njegove moralne vrijednosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 17:37

niche vs niche
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Zeko 6/3/2017, 18:37

Dare wrote:
fridrih_niche wrote:
Dare wrote:
fridrih_niche wrote:Meni su relevantnije rubrike golova i asista, al razumin zašto tebi nisu...
;)

kako spinuješ najveći licemeru na svetu.
evo banalan primer, ronaldo je skoro svake godine na vrhu strelaca i u vrhu pri asistencijama, a tada tebi brojke nisu bitne, već umetnički dojam.
gadno je biti u tvojoj glavi, samog sebe šamaraš iz sekunda u sekund. Basketball
Ne seri, Bracala...
Tebi je CR bolji od Messija i tu svaka priča staje...
A sta se tiče umjetničkog dojma, uvik san na strani estetike i virtuoznosti...
Uvik!
To i je bit...
A pojedinci koji izjednače vlastiti sport sa umjetnošću su genijalci...
U pravilu, oni spadaju u samu kremu...
Jordan, Federer, Messi su najočitiji primjer takvih individua...
Oni su najveci u svojim sportovima jer sve im izgleda tako lako, ka da se ne umaraju...
E to je razlika izmedju najvećih i onih koji su samo vrlo dobri...
A ti nastavi drkat na obične sportaše ka Luka i CR, niko ti ne brani vlastiti neukus...
;)


,,Meni su relevantnije rubrike golova i asista, al razumin zašto tebi nisu...''

ovo si izjavio pre koji minut. zar sada više nisu relevantne statistike, golovi i asistencije? Basketball
daj niče, prekini ljubi te brat, u ustanovi ćeš završiti.
E moj niče i ovo srpče te šamara k'o beba zvečku.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 20:14

Evo, bit cu ozbiljan...
Jedino je Tominjo ispravno napisa i ima volje rezonirat svoj stav, sta pohvaljujen...
Makar se ne slažem s dijelom napisanog...
Da olakšam Bracali i Demi, notornim licemjerima, sve ono nabrojano je bitno, i trofeji i statistika i individualna klasa...
Al prvo da se referiran na Tominja...
Slažen se, Luka ima vrhunski potez da se oslobodi prvog igrača koji ga napada, zahvaljujući niskom tezistu i besprijekornoj motorici...
Zna i lipo dodat ponekad, iako mu se igra bazira na jednostavnim rješenjima tj. dodavanje prvom do sebe (vi to vidite ka 'dirigiranje metronoma')...
Može trcat cili dan ako triba, jos jedan plus...
Uglavnom, plusevi mu se baziraju na fizičkim karakteristikama (nisko težište, celicna pluća) i to je u današnjem balunu vrlo bitno, na moju žalost, čak postaje i presudno (fizika pobjeđuje maštu)...
Al Lukici fali puno bitnih stvari i tu ne mislim samo na pileći šut (kojeg stvarno ima), nego vise na igračke osobine...
Nije vodja, voli se 'sakrit' i prepustit drugima da rješavaju utakmice (u Realu to i nije neki krimen, al u repki je, jer je on nominalno glavni igrač i triba ba sebe preuzet tu ulogu)...
Igra 'školski', bez neke imaginacije, a po fizičkim predispozicijama on triba jest ljude, sta on zbog svog ziherastva i kukavičluka ne radi...
Zbog takvog pristupa on i kaska u statističkim pokazateljima, di je njegov učinak minoran, da ne kažen smisan i imaginaran...
Sad ce pojedinci izvuc i da Xavi i Iniesta imaju malo golova i asista, al smatran da ih se ne može usporedit jer imaju puno veći utjecaj na utakmicu, ne skrivaju se, i imaju muda pokrenit svoju momčad...
Dok Luka to prepušta drugima i zadovoljava se točnim pasevima naustrb neke poduzetnije igre...
Ne tražim da glumi Messija i prolazi 2-3 igrača, al zahtjevan hrabriji pristup od njega...
A ne da mu YouTube kompilacije izgledaju ka dosadni kolaži Plodova zemlje...
Dolazimo i do trofeja...
Je, ima dvi osvojene LP i svaka ku čast...
Al u deset godina igranja van on ima 0 osvojenih liga!
Porazno za 'najboljeg hrvatskog igrača ikad'...
I ne, ne priznajem da san hejter Modrica, jer volija bi ga imat u svojoj ekipi...
Al samo ka radnika za veće znalce ka sta je Raketa npr. ...
Možda iman samo drugačije afinitete od drugih, al to je moj stav...
Priznajem da me i smeta kad ga se uzdiže i kad triba i kad ne triba, smatran da mu se radi medvjeđa usluga s tim...
A o njemu osobno neću ništa rec...
Tu ce vise imat za pričat hrvatsko i španjolsko pravosuđe...
Toliko od mene...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/3/2017, 20:16


  • 2015./2016.: Najbolji vezni nogometaš španjolske 1. lige, u izboru Udruge španjolskih profesionalnih klubova (LFP).[51]

  • 2015.: Izabran je u idealnu 11-oricu za 2015. godinu u izboru FIFA-e i Udruge nogometnih profesionalaca (FIFPro). Time je tek drugi igrač iz istočne Europe koji je ušao u FIFPro World XI, najbolju momčad svijeta.[53]


_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/3/2017, 20:18

ne moraš ti nama olakšavati već sebi. Dogovori se sam sa sobom jer tren si tvrdio jedno,tred drugo :D ...

Ti si se posvađao sam sa sobom,mi nismo ništa rekli već si ti pobijao sam sebe  :D...to je bilo u stilu moćni majmun vs sokol,samo što si ti pisao s istog nika

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Guest 6/3/2017, 20:26

Sve ti sad lipo piše, a ti spinaj koliko oces ili piši argumentirano...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by muckodjubre 6/3/2017, 20:30

Ti ne priznaješ objektivne,argumentirane pokazatelje,tj.priznanja od strane struke,kolega nogometaša..

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 6b8efe2f85c2b63406b2Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by scorpion 6/3/2017, 20:42

fridrih_niche wrote:Evo, bit cu ozbiljan...
Jedino je Tominjo ispravno napisa i ima volje rezonirat svoj stav, sta pohvaljujen...
Makar se ne slažem s dijelom napisanog...
Da olakšam Bracali i Demi, notornim licemjerima, sve ono nabrojano je bitno, i trofeji i statistika i individualna klasa...
Al prvo da se referiran na Tominja...
Slažen se, Luka ima vrhunski potez da se oslobodi prvog igrača koji ga napada, zahvaljujući niskom tezistu i besprijekornoj motorici...
Zna i lipo dodat ponekad, iako mu se igra bazira na jednostavnim rješenjima tj. dodavanje prvom do sebe (vi to vidite ka 'dirigiranje metronoma')...
Može trcat cili dan ako triba, jos jedan plus...
Uglavnom, plusevi mu se baziraju na fizičkim karakteristikama (nisko težište, celicna pluća) i to je u današnjem balunu vrlo bitno, na moju žalost, čak postaje i presudno (fizika pobjeđuje maštu)...
Al Lukici fali puno bitnih stvari i tu ne mislim samo na pileći šut (kojeg stvarno ima), nego vise na igračke osobine...
Nije vodja, voli se 'sakrit' i prepustit drugima da rješavaju utakmice (u Realu to i nije neki krimen, al u repki je, jer je on nominalno glavni igrač i triba ba sebe preuzet tu ulogu)...
Igra 'školski', bez neke imaginacije, a po fizičkim predispozicijama on triba jest ljude, sta on zbog svog ziherastva i kukavičluka ne radi...
Zbog takvog pristupa on i kaska u statističkim pokazateljima, di je njegov učinak minoran, da ne kažen smisan i imaginaran...
Sad ce pojedinci izvuc i da Xavi i Iniesta imaju malo golova i asista, al smatran da ih se ne može usporedit jer imaju puno veći utjecaj na utakmicu, ne skrivaju se, i imaju muda pokrenit svoju momčad...
Dok Luka to prepušta drugima i zadovoljava se točnim pasevima naustrb neke poduzetnije igre...
Ne tražim da glumi Messija i prolazi 2-3 igrača, al zahtjevan hrabriji pristup od njega...
A ne da mu YouTube kompilacije izgledaju ka dosadni kolaži Plodova zemlje...
Dolazimo i do trofeja...
Je, ima dvi osvojene LP i svaka ku čast...
Al u deset godina igranja van on ima 0 osvojenih liga!
Porazno za 'najboljeg hrvatskog igrača ikad'...
I ne, ne priznajem da san hejter Modrica, jer volija bi ga imat u svojoj ekipi...
Al samo ka radnika za veće znalce ka sta je Raketa npr. ...
Možda iman samo drugačije afinitete od drugih, al to je moj stav...
Priznajem da me i smeta kad ga se uzdiže i kad triba i kad ne triba, smatran da mu se radi medvjeđa usluga s tim...
A o njemu osobno neću ništa rec...
Tu ce vise imat za pričat hrvatsko i španjolsko pravosuđe...
Toliko od mene...
;)
Dobar je post :thumbup1
Dosta realno opisan Luka kao igrač, što ja iz perspektive napadača nebi nikad pomislio. Ali što samo govori da on, kad bi iskoristio svoj puni kapacitet bi bio bolji i od Messija :^0

_________________
Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by FRANK 6/3/2017, 20:45

Skorpijo ronaldo je 3 klase iza najveceg ikada a o modricu da i negovorim.. doduse messi ionako nije sa oce planete tako da pricamo o nepoznatim stvarima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA) - Page 35 Empty Re: Primera División 2016/2017 (za enda i MODRIĆA)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum