ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Guest 26/2/2017, 09:33

debotoijusto wrote:nema ni rijeci o crkvi

Kako mu se to moglo dogoditi? Da nije bolestan?

Guest
Guest


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by debotoijusto 26/2/2017, 09:39

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nema ni rijeci o crkvi

Kako mu se to moglo dogoditi? Da nije bolestan?
 
:D

taktizira , to bude drugi tekst , ima materijala kod nas da on svoje kvadrate otplati rutinski
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by danni1 26/2/2017, 09:42

RayMabus wrote:A sad par rijeci o tom bankrotu , država ga odgađa , pretaka iz šupljeg u prazno , diže namete i tako .....ono šta je slicno meni i vama je da po svima udara a ono šta je razlika je da ce kasnije udarit još jace po vama i vašoj djeci ....a po mojoj nece ....zato mene boli kuraz.
Ne diko...mene boli kuraz i svakog tko se tu ne pjeni a tebe to očito ipak boli dok imaš potrbu to komentirati.

_________________
Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by danni1 26/2/2017, 09:45

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:A šta dizanje nameta na sve živo nije bankrot ? Ono država preživljava tako da ubija ljude.
dizu ali se sa time pokapaju...
E pa to ti je bankrot. To šta ti vidiš da država još tehnicki funkcionira to neznaci da nije u bankrotu.
Ne nije. Sve države dižu namete. Nigdje život nije sve jeftiniji neg osve skuplji. Tako je svugdje tako i kod nas.

_________________
Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 09:48

danni1 wrote:
RayMabus wrote:A sad par rijeci o tom bankrotu , država ga odgađa , pretaka iz šupljeg u prazno , diže namete i tako .....ono šta je slicno meni i vama je da po svima udara a ono šta je razlika je da ce kasnije udarit još jace po vama i vašoj djeci ....a po mojoj nece ....zato mene boli kuraz.
Ne diko...mene boli kuraz i svakog tko se tu ne pjeni a tebe to očito ipak boli dok imaš potrbu to komentirati.
Cuj normalno da me boli šta nisam kreira familiju i djecu al poanta je da ih NEMAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 09:56

Normalno da imam potrebu komentirati jer sam želio kreirat familiju a svi me živi izhebali u zdrav mozak ( svi pametni jedino ja glup jel ) no poanta je da su godine prošle i da od toga nema ništa .....znaš kad ja mogu imat djecu ....pa ono ako dođem u pedesete , čača i mater umru , pojavi se neka sirotica pa hajd ono pod stare dane da ima netko u kuci plus ti je tu pitanje jel uopce plodno s moje strane ( il njezine ) tako da to nece ni bit u iducih 12 godina najmanje , a i pitanje je i onda hrpe faktora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Kermit 26/2/2017, 09:58

hehehe pa vlaški đubar ima pravo, da samo dodam da 70% nikad u životu nije vidjelo rata, a ne oboljenja izazvano istim
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Kermit 26/2/2017, 10:01

Dogodi se to katkad, dodija nekom narodu živjeti s drugim narodima. Tijesno mu je u zajedničkoj državi, teški su mu kompromisi. Noću ga u postelji proganja misao da je u njihovu zajednicu uložio mnogo više nego drugi, da ga iskorištavaju, okradaju, varaju, lažu mu. Oholo je više nego jednom pomislio i da je bolji od prostaka koji pljuju na tlo i ne podižu dasku u zahodu. Uvjeren da zaslužuje slobodno i samostalno odlučivati o vlastitim interesima, taj nezadovoljni narod naposljetku odluči napustiti Jugoslaviju i napraviti svoju, samo svoju hrvatsku državu.
Nađu se odmah i ljudi, branitelji, spremni to ostvariti. Ne tražeći ništa zauzvrat, čista srca, nesebično i požrtvovno, gonjeni tek plemenitim patriotskim čuvstvom, ne štedeći ni život ni zdravlje, oni se izbore za hrvatsku slobodu i samostalnost, za mjesto koje će biti samo naše, gdje ćemo mi biti gospodari, svoji na svome, govoriti i činiti što je nas volja.
Uselimo se mi radosno u tu našu, ganc novu državu s bijelim kapicama snijega na plavim vrhovima, s hladovitim gajevima stoljetnih hrastova i uzbibanim žutim morima zrele pšenice. Rasplačemo se od ganuća slušajući žuborenje bistrih gorskih potoka i mnijući: “Sve je ovo naše! Samo naše!” Ali, jao, nakon nekog vremena dođe nam kjaro da onaj nečuveno povoljan aranžman s braniteljima, odnosno dijelom njih, nije onakav kakav se činio. Dio njih, a riječ je o ne baš zanemarivome dijelu, nije radio džabe, nesebično i požrtvovno, čista srca. Oni očekuju da im se plati za njihov trud, u penzijama, stanovima, povlasticama, koječime i kojekako. Ostatak naroda to im duguje odsad pa... pa... pa teško je zapravo reći dokad.
Hrvatska zapravo pripada Stevi Culeju, Željku Glasnoviću, Josipu Klemmu, Tomislavu Medvedu, Đuri Glogoškom, medicinskoj sestri Zorici Gregurić i drugim vrijednim i dobrim Hrvaticama i Hrvatima iz stotina braniteljskih i stradalničkih organizacija koji svako toliko naprave priredbu s naslovom “dok pod našim krovom živite”, da bi nezahvalne civile upozorili kako ovdje oni odlučuju tko će se školovati, zaposliti i napredovati, i šta ćemo čitati u novinama, i šta ćemo gledati na televiziji, i kakve ćemo filmove snimati, i tko se smije, a tko ne smije vjenčati i sve drugo. Pustite vi priču da ste svoji na svome, slobodni i samostalni. Molim lijepo, sve ima svoje granice.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:07

RayMabus wrote:Normalno da imam potrebu komentirati jer sam želio kreirat familiju a svi me živi izhebali u zdrav mozak ( svi pametni jedino ja glup jel ) no poanta je da su godine prošle i da od toga nema ništa .....znaš kad ja mogu imat djecu ....pa ono ako dođem u pedesete , čača i mater umru , pojavi se neka sirotica pa hajd ono pod stare dane da ima netko u kuci plus ti je tu pitanje jel uopce plodno s moje strane ( il njezine ) tako da to nece ni bit u iducih 12 godina najmanje , a i pitanje je i onda hrpe faktora.
Mada i tad to nije moja želja za djecom jer šta se mene tice može i pas nego eto više radi vezivanja te žene uz sebe i radi nje tj da ima nešto ....dakle opet nije moja želja za njima nego više radi nje tako da ono ako ce pasa meni još bolje jer me uopce to nezanima ni sad pa ni tada za 12 il 20 godina .....neznaci mi ništa nit me brige više to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:13

I ja sad imam 38 godina , 10 godina nisam žensku taka , mogu još deset izgurat ....za 12 godina Evropa ce otic u kuraz .....izracuna sam ja to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:16

RayMabus wrote:I ja sad imam 38 godina , 10 godina nisam žensku taka , mogu još deset izgurat ....za 12 godina Evropa ce otic u kuraz .....izracuna sam ja to.
I onda ako i tad budem imao dijete prva stvar : malo je nemože na tržište rada , malo je nemože u vojsku ....no vaša djeca mogu ....taman ce lijepo stasat da se kolju sa Arapima i ostalim evropskim nacijama .....moje kad naraste taman ce ww3 završit.

TKO JE PAMETAN ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:20

I tko nece ic u vojsku i branit režim ? Opet ja.


Tko ce biti Gestapo kad demokracija krahira i jednostavno svojom brutalnošcu eliminirat na stotine tih Arapa koji upadnu u Hr ? Opet ja.

Koga cete se bojat kad to vidite da je sposoban ? Opet mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:31

I nemojte mislit da neznam šta pricam il da ce mi suza kanit jer nisam rekao eliminirat uljeze u drugoj državi nego samo ove koji upadnu ovdje ....a znaju da nesmiju i znaju šta ce im se desit ...znaci cim pređu granciu suglasni su s time da ce biti eliminirani ....vaša želja moja zapovijed,
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by danni1 26/2/2017, 10:34

vuksadinare wrote:http://www.jutarnji.hr/komentari/kako-je-samostalna-hrvatska-drzava-postala-poput-svicarskog-franka-branitelji-su-kao-bankari-nikako-da-im-otplatimo-dug-a-rate-su-sve-vece/5681723/
A pitanje svih pitanja ostaje, gdje su bili kad se kuća gradila? Ili ti, gdje si bio 91?
Sad bi svi bili svoji na svome al kurcom nisu mrdnuli da to zasluže. 
Granice su otvorene, kom se ne sviđa slobodno odjebe diljem lijepe EU i šire.

_________________
Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by RayMabus 26/2/2017, 10:50

I lijepo uživajte , ovo vam je 2017 ...nemislim imat ništa s tim ženskima još 10 godina ...to vam je 2027 ...do tada ce sistem prnit pa tko bi doli sad je gori a tko bi gori sad je doli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176040
2014-04-11


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Trinity 26/2/2017, 19:54

asilovski wrote:hehehe pa vlaški đubar ima pravo, da samo dodam da 70% nikad u životu nije vidjelo rata, a ne oboljenja izazvano istim
Pa ima.
Prije su nam za sve bili krivi Srbi, šopali nas pričom o bratstvu i jedinstvu.
Sad nas šopaju hrvatstvom, domoljubljem, patriotizmom...
Ništa od toga ne plaća račune i puni frižider.
Priče i demagogija.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Guest 26/2/2017, 19:59

šta je bolje biti Srbin ili uhljeb?  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by darth_vader 26/2/2017, 20:01

debotoijusto wrote:
speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nema ni rijeci o crkvi

Kako mu se to moglo dogoditi? Da nije bolestan?
 
:D

taktizira , to bude drugi tekst , ima materijala kod nas da on svoje kvadrate otplati rutinski

Ima kad mu gazda guli sirotinju...Samo taj dio mu nije sporan, jebo sebe licemjernog...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by dzango 26/2/2017, 20:04

vuksadinare wrote:Rjesenje je jednostavno a poznato oduvijek samo toga se niko iz vlasti ne drzi..a to je ukidanje abolicije,kaznjavanje ratnih zlocinaca...isplata ratne stete od strane srbije..povrat kulturnog blaga,podaci o minskim poljima i nestalima...i najvaznije..decetnizacija vlasti u srbiji za uspostavu koliko toliko normalnih odnosa i suradnje..to je sve sto su svih ovih godina trazili branitelji i stradalnici..uz jos neke politicke zahtjeve vezane uz eu..drzavotvornost..
Kakve veye ima Srbija sa vašim unutrašnjim sranjima?

_________________
Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by crvenkasti 26/2/2017, 20:32

dzango wrote:
vuksadinare wrote:Rjesenje je jednostavno a poznato oduvijek samo toga se niko iz vlasti ne drzi..a to je ukidanje abolicije,kaznjavanje ratnih zlocinaca...isplata ratne stete od strane srbije..povrat kulturnog blaga,podaci o minskim poljima i nestalima...i najvaznije..decetnizacija vlasti u srbiji za uspostavu koliko toliko normalnih odnosa i suradnje..to je sve sto su svih ovih godina trazili branitelji i stradalnici..uz jos neke politicke zahtjeve vezane uz eu..drzavotvornost..
Kakve veye ima Srbija sa vašim unutrašnjim sranjima?

Kad bi Srbija platila ratnu odštetu, branitelji bi imali dosta i ne bi više morali uzimati novce Hrvatima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Guest 26/2/2017, 20:32

odakle da platimo vidis da nemamo para ni za atomsku,mi smo sirotinja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece - Page 2 Empty Re: Tomicevizacija:Branitelji su kao bankari.Nikako da im otplatimo dug a rate su sve vece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum