ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najveci covjek svih vremena

Go down

najveci covjek svih vremena  Empty najveci covjek svih vremena

Post by FRANK 22/2/2017, 23:18

Neprodje niti dan a da se neuvjerim koliko je velik bio Adolf Hitler.   Treba pisat svetom ocu papi da vodju goebbelsa heydricha himmlera proglasi mucenicina svete crkve i priglasi ih blazenima

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by scorpion 22/2/2017, 23:56

najveci covjek svih vremena  Adolf-Hitler

_________________
najveci covjek svih vremena  21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by jalnirajko 23/2/2017, 00:30

desert_fox wrote:Neprodje niti dan a da se neuvjerim koliko je velik bio Adolf Hitler.   Treba pisat svetom ocu papi da vodju goebbelsa heydricha himmlera proglasi mucenicina svete crkve i priglasi ih blazenima
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by jalnirajko 23/2/2017, 00:31

scorpion wrote:najveci covjek svih vremena  Adolf-Hitler
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by Guest 23/2/2017, 08:27

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by FRANK 23/2/2017, 13:08

Zasto ih nebi proglasili blazenima ako naime teroristicko sotonska organizacija SPC moze u svoji  teroristicko masonskim prostorijama tzv crkvama imati ikone u obliku draze mihajlovica i pavla djurisica nevidin da se za mucenike nebi proglasilo velikane poput gore navedenih.
Mada je i djurisic umro mucenickom smrcu zaista nevjerujem da je 3 dana umiranja u rukama hrvatskog blagopokojnika Maksa Luburica bilo bas prica za laku noc
Navodno je srpska junacina vristala kao svinja na klanju mada je i bio svinja

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by Guest 23/2/2017, 13:31

ni u jednoj crkvi, majmune bolesni i lazljivi, ne postoji ikona niti draze, niti pavla djurisica niti bilo koga. zna se kome se crta ikona, kada, kako i gde mu je mesto pod svodovima crkve. 
prestani vise da lazes, majmuncino bolesno. otrovao si forum svojim lazima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by FRANK 23/2/2017, 14:00

Nisam srpskog lazljivoga roda nisan zivot za dinare proda...
Kako sam srpce unistio ... prvi sam dokazao da je lazlhivcina i klosar. Pa se srpce koprca.
Koprcaj se i dalje. Ja sam tvoja nocna mora. Lipse ti se sa djavlom bosti nego samnom.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by FRANK 23/2/2017, 14:06

Uskoro ce pjesma o nasem dobrostojecem beogradskon advokatu koji u pauzama izmedju sklapanja multimilijunskih poslova ima vremena cak i pisati na najpoznatijem forumi koji je vrlodobro poznat po besposlucarima poput mene prvoga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by Guest 23/2/2017, 14:23

Raskronkan si, lažovski psihopato-ovim je moja misija završena... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by FRANK 23/2/2017, 14:41

Hahahahaha..... najjaci si gospe mi....i on meni govori da sam udbas ratni zlocinac psihopat pa me tija zvat na pir pa lazljivac pa me javno hvalio pa me prijavljiva adminima radi nacizma.... bracala rules

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

najveci covjek svih vremena  Empty Re: najveci covjek svih vremena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum