ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Kermit 21/2/2017, 17:19

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/foto-premijer-andrej-plenkovic-stigao-u-posjet-kcerkici-mili-pred-petrovu-dosao-pod-policijskom-pratnjom-nasmijesen-od-uha-do-uha/5663619/
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Kermit 21/2/2017, 17:20

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu PLENKI
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 17:24

To je mala anemija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 17:26

A mala se i zove MIa , to je skračeno od aneMIA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Kermit 21/2/2017, 17:28

RayMabus wrote:A mala se i zove MIa , to je skračeno od aneMIA.
heheeh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 17:31

Dobro je njima , znam kome nije dobro.

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by debotoijusto 21/2/2017, 18:57

koef. 1.05 da mala bude radila u ministarstvu vanjskih poslova kad naraste
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Guest 21/2/2017, 19:08

Mlađ bjezi van pecalbariti, ovi ne znaju koje bi elitne aute u autopark uzeli..
Ma i treba tako kad se telad nema mooda pobuniti..veca joojca imaju Rumunji Bugari..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:11

Ja sam se pobunio , razvalio sve na poslu , 5 800 kuna štete , dobio jucer izvaredni otkaz , aj bar nece bit krivicne nego samo prekršajne oko 700 kuna , jucer u psihijatra a jutros u psihologa i sutra isto.

Bilo danas pitanje vezano uz samoubojstvo i četri ponuđena odgovora , zaokružio : Rado bih se ubio.

Jbte se svi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Guest 21/2/2017, 19:14

RayMabus wrote:Ja sam se pobunio , razvalio sve na poslu , 5 800 kuna štete , dobio jucer izvaredni otkaz , aj bar nece bit krivicne nego samo prekršajne oko 700 kuna , jucer u psihijatra a jutros u psihologa i sutra isto.

Bilo danas pitanje vezano uz samoubojstvo i četri ponuđena odgovora , zaokružio : Rado bih se ubio.

Jbte se svi.
Longi,kad zavrsis sa tim "psiholozima",oni ce posegnuti za oruzjem da se ubiju... king
jel bilo neko u stilu..Rado bih se ubio,ali bih prije toga trojici slomio vrat?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:14

Nek brajo piše suicidalan , teška depresija , u totalnom kurzu ....službena psihijatrica , sve po slovu zakona ....kad nekog ubijem da imam olakotnu okolnost tj da sam službeno puka.

Mrš u pičku materinu ono , šte vi mene zahebavat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:17

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Ja sam se pobunio , razvalio sve na poslu , 5 800 kuna štete , dobio jucer izvaredni otkaz , aj bar nece bit krivicne nego samo prekršajne oko 700 kuna , jucer u psihijatra a jutros u psihologa i sutra isto.

Bilo danas pitanje vezano uz samoubojstvo i četri ponuđena odgovora , zaokružio : Rado bih se ubio.

Jbte se svi.
Longi,kad zavrsis sa tim "psiholozima",oni ce posegnuti za oruzjem da se ubiju... king
jel bilo neko u stilu..Rado bih se ubio,ali bih prije toga trojici slomio vrat?
Nije , nažlost al ok je i ovo ...bilo je nešto kao nebi , možda , možda ali život je ipak lijep i rado bih se ubio.

Rekoh sebi ; E ovaj je moj ; Rado bih se ubio.

I fino zaokružio.

Jbga lik je suicidalan , sad ga zaustavi.

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Images?q=tbn:ANd9GcSvNJfLjfL65QxOcCTasU2TRV0hIwhCSWWIKTWcqTgUJX75X2AP

RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by debotoijusto 21/2/2017, 19:25

RayMabus wrote:Nek brajo piše suicidalan , teška depresija , u totalnom kurzu ....službena psihijatrica , sve po slovu zakona ....kad nekog ubijem da imam olakotnu okolnost tj da sam službeno puka.

Mrš u pičku materinu ono , šte vi mene zahebavat.

a lipo san ti reka nista govorit pogled prazno luta a noga nervozno stema laminat...
jbg. sad mozes ocekivati probleme
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:26

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Nek brajo piše suicidalan , teška depresija , u totalnom kurzu ....službena psihijatrica , sve po slovu zakona ....kad nekog ubijem da imam olakotnu okolnost tj da sam službeno puka.

Mrš u pičku materinu ono , šte vi mene zahebavat.

a lipo san ti reka nista govorit pogled prazno luta a noga nervozno stema laminat...
jbg. sad mozes ocekivati probleme
Neka piše ....to ce mi bit olakotna okolnost kad nekoga skratim za glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:33

Pun mi je kuraz svega , radim za sistem a od tog sistema nemam ništa samo me svi prcaju.

Napisao sam šta mislim i osjecam , nebi , možda , možda ali život je lijep i rado bi se ubio.

Rado bi se ubio.

U prevodu pun mi je više kuraz svega al stvarno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:36

RayMabus wrote:Pun mi je kuraz svega , radim za sistem a od tog sistema nemam ništa samo me svi prcaju.

Napisao sam šta mislim i osjecam , nebi , možda , možda ali život je lijep i rado bi se ubio.

Rado bi se ubio.

U prevodu pun mi je više kuraz svega al stvarno.
I za nefalit da nebi bilo greške još sam na jedno pitanje morao pisat opis necega jer sam pitao šta znaci pitanje : Vidite li duhove ?

Onda sam joj lijepo napisao kako me tri mjeseca nešto proganjalo i vadilo po noci iz tijela i da je bilo užasno i da sam skužija kasnije da je rijec o izlaženju iz tijela i da sam 200 puta izaša iz tijela.

Odma mi dala papir da to pišem ....tako da ono ...rado bih se ubio plus izlazim iz tijela = ???
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by jastreb 21/2/2017, 19:40

RayMabus wrote:A mala se i zove MIa , to je skračeno od aneMIA.
Onda se isto tako mogla zvati i Ane.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:40

Anemia Plenković.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:42

Anemia Plenković , mali uhljeb , ženskog roda dakle uhljebčibica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by RayMabus 21/2/2017, 19:45

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Nek brajo piše suicidalan , teška depresija , u totalnom kurzu ....službena psihijatrica , sve po slovu zakona ....kad nekog ubijem da imam olakotnu okolnost tj da sam službeno puka.

Mrš u pičku materinu ono , šte vi mene zahebavat.

a lipo san ti reka nista govorit pogled prazno luta a noga nervozno stema laminat...
jbg. sad mozes ocekivati probleme
Nije me briga , nije mi stalo , otišlo je sve u tri pm pa ono jednostavno nije mi stalo nit me brige da budem uzoran poslušnik sistema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176242
2014-04-11


Back to top Go down

Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu Empty Re: Žutarnji u ekstazi: Plenki dobio prinovu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum