ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 07:20

Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
cuj,seks nije monolitan..volim razne pristupe i ispunjenja..to me i odrzava vitalnim,ne uvijek sta receptura..
Ono sto je meni bitno je da je "lov otvoren",i dano zeleno svjetlo Zakona...ostalo me niti malo ne zanima.. :cleanteeth

De mi reci molim te, al nemoj lagat, fakat prolaze li ti ovakve spike kod curica... :D
Zasto mislis da uopce lazem??da se nekom vise svidim??...uopce ne spikam sa "curicama" kako ti impliciras..
to se odradi ocima i bez rijeci..a cure padaju na masu stvari...uopce nish aktivno niti ne radim po tom pitanju...onako u slucajnim situacijama..
a i to sve manje i manje..imam neoficijelnu curu,podmirujemo se sasvim zadovoljavajuce,a pored nje stvarno mala treba biti bomba da bih nesh krenuo poduzeti..uglavnom se svede na pogledaj,nasmjesi se i produzi doma..bar u zadnje 1-2 godine..

Meni je nevjerovatno da ovakva spika prolazi kod mladih cura...nez... 
Jebanje bez emocionalne povezanosti je na neki način bijeg...ja tako mislim.

Osobno obožavam da je u vezi duboka emocionalna povezanost..pa me ovo "neoficijelno" mam ubode u oko. 
Jer mislim da to neoficijelno znači držanje distance i što ja kažem, držanje noge na vratima da se može izić kad osobi paše :coffee

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 11:49

venus wrote:
Legendovich wrote:
venus wrote:
Legendovich wrote:
cuj,seks nije monolitan..volim razne pristupe i ispunjenja..to me i odrzava vitalnim,ne uvijek sta receptura..
Ono sto je meni bitno je da je "lov otvoren",i dano zeleno svjetlo Zakona...ostalo me niti malo ne zanima.. :cleanteeth

De mi reci molim te, al nemoj lagat, fakat prolaze li ti ovakve spike kod curica... :D
Zasto mislis da uopce lazem??da se nekom vise svidim??...uopce ne spikam sa "curicama" kako ti impliciras..
to se odradi ocima i bez rijeci..a cure padaju na masu stvari...uopce nish aktivno niti ne radim po tom pitanju...onako u slucajnim situacijama..
a i to sve manje i manje..imam neoficijelnu curu,podmirujemo se sasvim zadovoljavajuce,a pored nje stvarno mala treba biti bomba da bih nesh krenuo poduzeti..uglavnom se svede na pogledaj,nasmjesi se i produzi doma..bar u zadnje 1-2 godine..

Meni je nevjerovatno da ovakva spika prolazi kod mladih cura.
..nez... 
Jebanje bez emocionalne povezanosti je na neki način bijeg...ja tako mislim.

Osobno obožavam da je u vezi duboka emocionalna povezanost..pa me ovo "neoficijelno" mam ubode u oko. 
Jer mislim da to neoficijelno znači držanje distance i što ja kažem, držanje noge na vratima da se može izić kad osobi paše :coffee
KOJA SPIKA??..Jesam ti rekao da NEMA spike,jerdoista ne znam kakvu bih spiku primjenio na cure od 18-19 godina,koje su bitno mladje od mene,a ja sam davno zaboravio,kuuul stvari kojima smo osvajali cure..dakle ne imputiraj mi ono cega nema(vrlo ruzna navika ljudi koji ne zele prihvatti neciji stav)
U jako ubrzanim i stresom opterecenih drustvima,primje u Svabiji,nema puno vremena za Bumbarov let,sarmiranje,ovo ili ono..jel se nekom svidjas,i osjetis ono "nesh",po bilo kojoj osnovi,odmah reagiras..nema pretvaranja,dizanja cijene,i ostalih bedastoca,jasno se otkriva namjera,naravno,koja rijec i kompliment nisu zabranjeni,kao niti omeksavanje atmosfere odlaskom na veceru,neki klub ili kino..dakle nije to vidis i seksas,nego ispade kao zabava za to vece,ili dan...opet nish se n kraju ne mora zavrsiti u krevetu,ako jedna strana osjeti,da bash ne zeli to ili se predomisli,sto je rijetkost,jerbo su svabice puuuuuuno zrelije menthalno,nego baklanke..znaju sto hoce u 95% slucajeva..
Bijega nema,samo ispunjavanje vlastite zelje..
neoficijelno jer je tako najmanji pritisak na bilo koju stranu,a ovdje je uglavnom sve tako,osim brakova,koji se opet svim svedu,na vrlo slican odnos..ljudi optereceni stresom i poslom..
Svakako..svatko ima pravo izici iz necega sto mu ne pase,kad god pozeli,uz pristojno objasnjenje..

Ne kuzis ti daje u svabiji,SVE puno drugacije,a ja se samo adaptiram..pisanje uz vjetar ne pomaze nikom..ne kazem niti tvrdim da je OVAJ nacin dobar,ali,sto je tu je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 12:20

Legendovich wrote:
venus wrote:

Meni je nevjerovatno da ovakva spika prolazi kod mladih cura...nez... 
Jebanje bez emocionalne povezanosti je na neki način bijeg...ja tako mislim.

Osobno obožavam da je u vezi duboka emocionalna povezanost..pa me ovo "neoficijelno" mam ubode u oko. 
Jer mislim da to neoficijelno znači držanje distance i što ja kažem, držanje noge na vratima da se može izić kad osobi paše :coffee
KOJA SPIKA??..Jesam ti rekao da NEMA spike,jerdoista ne znam kakvu bih spiku primjenio na cure od 18-19 godina,koje su bitno mladje od mene,a ja sam davno zaboravio,kuuul stvari kojima smo osvajali cure..dakle ne imputiraj mi ono cega nema(vrlo ruzna navika ljudi koji ne zele prihvatti neciji stav)
U jako ubrzanim i stresom opterecenih drustvima,primje u Svabiji,nema puno vremena za Bumbarov let,sarmiranje,ovo ili ono..jel se nekom svidjas,i osjetis ono "nesh",po bilo kojoj osnovi,odmah reagiras..nema pretvaranja,dizanja cijene,i ostalih bedastoca,jasno se otkriva namjera,naravno,koja rijec i kompliment nisu zabranjeni,kao niti omeksavanje atmosfere odlaskom na veceru,neki klub ili kino..dakle nije to vidis i seksas,nego ispade kao zabava za to vece,ili dan...opet nish se n kraju ne mora zavrsiti u krevetu,ako jedna strana osjeti,da bash ne zeli to ili se predomisli,sto je rijetkost,jerbo su svabice puuuuuuno zrelije menthalno,nego baklanke..znaju sto hoce u 95% slucajeva..
Bijega nema,samo ispunjavanje vlastite zelje..
neoficijelno jer je tako najmanji pritisak na bilo koju stranu,a ovdje je uglavnom sve tako,osim brakova,koji se opet svim svedu,na vrlo slican odnos..ljudi optereceni stresom i poslom..
Svakako..svatko ima pravo izici iz necega sto mu ne pase,kad god pozeli,uz pristojno objasnjenje..

Ne kuzis ti daje u svabiji,SVE puno drugacije,a ja se samo adaptiram..pisanje uz vjetar ne pomaze nikom..ne kazem niti tvrdim da je OVAJ nacin dobar,ali,sto je tu je..

Moguće ja nisam bila jasna, a ti stvarno burno reagiraš. 
Upravo ti često pišeš o svojim osvajanjima mladih cura, pa temeljem toga kažem spika kao način udvaranja, tj. lov na brzi sex. 
Ovo o Balkankama ne bih komentirala jer ne volim generalizacije, a i smatram da se i ovdje stvari mijenjaju, ne znam koliko si upoznat. Ako netko želi sex sad i odmah jer ju je zasvrbilo međunožje to za mene nije znak zrelosti nego je jednostavno svrbi. Al imamo pravo različito mislit...I na kraju, obitelj mi živi u Njemačkoj, i dobro mi je poznat način života tamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 12:49

Mlade cure se lako upuštaju u sex i to štima 


I mahom slomljene ili nezrele mlade duše pa su laka lovina 


Zavedi zrelo žensko sveče ako možeš hahaha ha 😜



Oficijelna veza znači simbioza 🙌
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 12:55

Veze, osjećaji i izgradnja odnosa je mukotrpna, često veže žrtve uz sebe, i ja sveca i razumijem na neki način, uostalom sve nas pokreće neka energija, nismo svi isti, i to i jeste ljepota različitosti.... Cijenim kad netko iskreno stoji iza onoga što jeste, što želi i ne želi.... Prezirem kad se netko pretvara, pa vara u vezi, što uvijek izdaje na vidjelo, većinom slijedi žestoka rastava bez imalo štednje prema djeci koja nisu kriva.....

Nemamo svi iste kapacitete, ali ćemo brate svi polagati isti račun, ako si životari sveče, na jebo si :grin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 12:57

Pa naravno da burno reagiram,jer svi vi samo nalazite za shodno da sudite drugima i uvijek spika pocinje TI,ovako,TI onako,i uglavnom se imputiraju neke ideje koje mi nisu domace..koriste se rijeci ,da se naglasi necija "kriva usmjerenos" i slicno CURICC..mosh misliti...nekad su 18-19 godisnjakinje se u tim godinama udavale i radjale djecu,nisu palamudanile o samosvojnojsti,rifljacile se po klubovima,natezale vako i nako,i onda pocele prodavati na kraju pamet o cednosti i cistoci,kad su morale uloviti majmuna za zenidbu..dakle,odbijam bilo kakvu primisao i pokusaj demonizacije muskaraca poput menea..jerbo meni savjest mirno spava,a podrzava je sam Zakon...
Druga stvar,u sustini nikad ne idem u lov,i nikad me toliko ne svrbi,da bih MORAO nesto posto poto uloviti..

Ne pisem ja o osvajanju mladih cura aKTIVNO,nego iz pozicije lika ,koji ima "žicu" za kontakt,no to svi imamo manje vise...Napisem pola iz zajeancije,pola ozbiljno,i etoc,u tren ispadnem netko koji hoce sve mlade cure pohebati..otvorim temu o lijepim curama,uffff zlo..
dajte se malo opustite i ne gledajte na svijet oko sebe sumnjicavo...ovo moje je u biti cista normala,kakve se stvari inace u svabiji dogadjaju..a cure od 18-19 godina u svabiji su itekako zrele u glavi,a li i u tijelu...pocinju ranije one neke aktivnosti..Sa 18-19 su sposobne odrzavati sveki vid odnosa sa muskarcima od 18-88 godina...tako da...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 12:59

Moxy wrote:Veze, osjećaji i izgradnja odnosa je mukotrpna, često veže žrtve uz sebe, i ja sveca i razumijem na neki način, uostalom sve nas pokreće neka energija, nismo svi isti, i to i jeste ljepota različitosti.... Cijenim kad netko iskreno stoji iza onoga što jeste, što želi i ne želi.... Prezirem kad se netko pretvara, pa vara u vezi, što uvijek izdaje na vidjelo, većinom slijedi žestoka rastava bez imalo štednje prema djeci koja nisu kriva.....

Nemamo svi iste kapacitete, ali ćemo brate svi polagati isti račun, ako si životari sveče, na jebo si :grin
:tu :tu :tu :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:00

Imaš sreće što su zreli muškarci u trendu, naj se tjesit 😜
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:02

Ma nemas brige Moxyć,vise sveti buke pravi,nego zita kosi..ko oni veliki kombajni..polako ali sigurno... jocolor jocolor jocolor

a moram priznati da volim dignuti katkad tlak i ovim forumskim Don Žujanima i Svejebima..mojom seksualnom "nadmoci"... lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:03

Jbt ja sam za sveca vec stara piljevina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:03

Sa druge strane, i milf su u trendu 😂



Ali mene to ne zanima, ne isplati se, trava u susjedovom dvorištu nije zeleni ja, i na kraju se sve svede opet na kolotečine, samo je pitanje vremena...... 


Samo je teško sa ovim mozgom i tijelom oduprijeti se nekad i izdići iznad tih tjelesnih kusnji, moje iskustvo....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:04

Ajme sijeno, uvijek mi je bila želja tamo se poseksat 😂
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:07

Atlana wrote:Jbt ja sam za sveca vec stara piljevina...

Nikako..i nadalje mislim da se cure 40-50 najbolje mogu posvetiti muskarcu...mladje??...ne se buniti... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:08

Moxy wrote:Sa druge strane, i milf su u trendu 😂



Ali mene to ne zanima, ne isplati se, trava u susjedovom dvorištu nije zeleni ja, i na kraju se sve svede opet na kolotečine, samo je pitanje vremena...... 


Samo je teško sa ovim mozgom i tijelom oduprijeti se nekad i izdići iznad tih tjelesnih kusnji, moje iskustvo....
:tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:09

Moxy wrote:Ajme sijeno, uvijek mi je bila želja tamo se poseksat 😂
Pazi sti zelis :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:09

Moxy wrote:Ajme sijeno, uvijek mi je bila želja tamo se poseksat 😂
uffff,obicno bocka,puno prasine,mada ima nesh u seoskom turizmu.. :love :love :love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:12

Bolje na travi na nekom proplanku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:13

Uzas sijeno... Jos te bocne dolje... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:14

iz iskustva cijenim odlican tvrdji madrac i vleiki krevet...tu puni kapaciteti dolaze do izrazaja...naguljena i izmucena koljena,nisu bash poticaj za nesh veliko,cisto onako slatko na brzinu..mada ni to nije za potcjeniti.. :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:15

Ja ne znam kako je moj uvijek spreman.
Mazimo se... Osjetim nesto :D
Umoran, moze, bolestan, moze... Jedino 5 dana za redom ne moze.

Ne znam da li je po prirodi tako "radisan" ili je do toga sto je dosta mladahan... Ili me stvarno voli
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest 30/5/2020, 13:17

Legendovich wrote:iz iskustva cijenim odlican tvrdji madrac i vleiki krevet...tu puni kapaciteti dolaze do izrazaja...naguljena i izmucena koljena,nisu bash poticaj za nesh veliko,cisto onako slatko na brzinu..mada ni to nije za potcjeniti.. :tu :tu :tu
U kakvim sam sve uvjetima vodila ljubav dok nismo imali stan...

Cijenim ovaj krevet kao svetinju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 46 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum