ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 23:32

night sky wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Cosma-10

Sama ideja casual opuštene cure u prirodi je privlačna, ali ona sama mi nije posebno privlačna..
Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)





moram priznati da mi to nikad nije bilo jasno... ako ti se ne sviđa onda si ljubomoran/na i sl.?! Suspect
zakaj bi netko lagao ako zna što mu je OK a što nije? pred kim bi se to trebao dokazivati, ako nije sam pred sobom tj. sa sobom zadovoljan i zna tko je etc.. pa bemu miša, to su dječja posla.




cura je simpatična, i to je sve. nema karizme.  :)
Uopce mi je bedasto,da se cure uvijek osjete pozvanim da komentiraju druge cure..da mi Moskije tako reagiramo,u najmanju ruku bi ste nas cudno gledale.. jocolor







hm, mislila sam da je tema otvorena i za komentare a ne samo za sličice, ako nije onda je to zahtjevalo napomenu... :sherlock



no, i dalje mi nije jasno zašto bi netko trebao bilo čije odobrenje , povtrdu da je njegov izbor dobar,osim ako je nesiguran u odabrano ili ima egomanijačku potrebu za divlejnjem okoline.
različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee
A dobro,otvoren je za sve i svacije komentare,no akcenat je na PRELIJEPOM,onom izvana,..sto ja znam tko je kakav iznutra..??,i opet ako odemo na duhovnosti,ovo i ono,smisao teme ce se utopiti u sivilo...
tako je,razliciti smo,no mi Moškije smo vise vizualni tipovi,pa bolje procijenjujemo vizualni dio zene,dok zene opet prvo pucaju na duhovnu pozadinu.nama Moškijama na prvi pogled jako nezanimljivo,ako nismo bas u zivom kontaktu sa zenom..
I nemas pojma koliki sam Egomanijak king..ako imam dobar ukus,za primjer zenske guzice,sto da se ne pušem kao puran??.. jocolor..nista zlo u tome..svatko ima nadarenost za nesto,ili za puno neštoga...meni drago kad netko to pokaze..
Eno ero,samo lijepi slike pustinje na Marsu..i samo to lijepi.,,druga stvar je sto je lik geolog,pa ima smisla za to i to i voli..treba li ga sad nazvati egomanijakom??
Ja u skladu sa NASLOVOM teme,gledam vizualni sklad,nis "iza" toga..niti me interesira nista iza toga,posto je u pitanju samo izlaganje lijepih cura,zena...i to je to..nema tu neke dubine,i malo je samodopadno nekog proglasavati egomanijakom,a sebe produhovljenima,i isto tako nametati svoj ukus..posteno receno,to svi radimo...
S tim sto u vizualnom smislu,tucem vas do temelja... king king king

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by betty.boop Sat 26 Sep - 8:07

lol
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 8:25

Al ga pricate gluposti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 9:14

bogomdani wrote:
mativka wrote:
night sky wrote:različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee

Što se tiče ljepote, ja sam zbilja od onih osjetilnih, manje vizualnih tipova. Više me ta neka "energija" privlači.
Pa nis,otvori Osjetilnu temu... jocolor Bez vizualne ljepote,nis..niti se pribliziti da osjetis Ono Neš.. king


Razumijem ja da je muškima teže kroz fotku imati osjetilni doživljaj ako cura nije gola  geek 


Kroz fotku se sve vidi...barem meni. Je li pozira, jel željna pažnje, jel joj viri iz očiju, i tako naprijed  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 9:14

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!

Isto tako je sve individualno...Nekoga privlači slabost (poput Bogija), neke jakost, nekog nježnost, nekog tajnovitost, nekog izražena sexualnost, nekog intelektualnost, drugog elegancija, trećeg arogancija....Ali reći nekom da je ljubomoran, je glupost!

Pa ne bi se složila sa tobom u ovom dijelu da Bogija privlači slabost. Više bi rekla da ga privlači nježniji tip cure koja se neće nadmetati s njim,nego biti ženstvena, a ova cura na slici je takva :)
tja...sto reci..pametna kao i uvijek..naklon do zemlje.. :clown :x


:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 9:16

Lady_D wrote:Al ga pricate gluposti


Još sam malo pod dojmom tvog posta o svekrvi, pa te molim reci sad nešto konstruktivno i pametno  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by night sky Sat 26 Sep - 10:43

mativka wrote:
night sky wrote:različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee

Što se tiče ljepote, ja sam zbilja od onih osjetilnih, manje vizualnih tipova. Više me ta neka "energija" privlači.





vanjska je ljepota odraz one unutarnje... i to je to što kažeš, kad netko zrači, osjećaš da ima nešto što te podigne tj.u nečem se prepoznajete jer ste na istoj frekvenciji. dok nekog drugog neće.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by night sky Sat 26 Sep - 10:52

dzepna_venera wrote:
night sky wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 36_ful10

Egzotična,misteriozna,lijepe crte lica,zanimljiva;)




volim kad se osoba ne otkrije odmah, ali da naslutiti...
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by night sky Sat 26 Sep - 11:25

bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Cosma-10

Sama ideja casual opuštene cure u prirodi je privlačna, ali ona sama mi nije posebno privlačna..
Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)





moram priznati da mi to nikad nije bilo jasno... ako ti se ne sviđa onda si ljubomoran/na i sl.?! Suspect
zakaj bi netko lagao ako zna što mu je OK a što nije? pred kim bi se to trebao dokazivati, ako nije sam pred sobom tj. sa sobom zadovoljan i zna tko je etc.. pa bemu miša, to su dječja posla.




cura je simpatična, i to je sve. nema karizme.  :)
Uopce mi je bedasto,da se cure uvijek osjete pozvanim da komentiraju druge cure..da mi Moskije tako reagiramo,u najmanju ruku bi ste nas cudno gledale.. jocolor







hm, mislila sam da je tema otvorena i za komentare a ne samo za sličice, ako nije onda je to zahtjevalo napomenu... :sherlock



no, i dalje mi nije jasno zašto bi netko trebao bilo čije odobrenje , povtrdu da je njegov izbor dobar,osim ako je nesiguran u odabrano ili ima egomanijačku potrebu za divlejnjem okoline.
različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee
A dobro,otvoren je za sve i svacije komentare,no akcenat je na PRELIJEPOM,onom izvana,..sto ja znam tko je kakav iznutra..??,i opet ako odemo na duhovnosti,ovo i ono,smisao teme ce se utopiti u sivilo...
tako je,razliciti smo,no mi Moškije smo vise vizualni tipovi,pa bolje procijenjujemo vizualni dio zene,dok zene opet prvo pucaju na duhovnu pozadinu.nama Moškijama na prvi pogled jako nezanimljivo,ako nismo bas u zivom kontaktu sa zenom..
I nemas pojma koliki sam Egomanijak king..ako imam dobar ukus,za primjer zenske guzice,sto da se ne pušem kao puran??.. jocolor..nista zlo u tome..svatko ima nadarenost za nesto,ili za puno neštoga...meni drago kad netko to pokaze..
Eno ero,samo lijepi slike pustinje na Marsu..i samo to lijepi.,,druga stvar je sto je lik geolog,pa ima smisla za to i to i voli..treba li ga sad nazvati egomanijakom??
Ja u skladu sa NASLOVOM teme,gledam vizualni sklad,nis "iza" toga..niti me interesira nista iza toga,posto je u pitanju samo izlaganje lijepih cura,zena...i to je to..nema tu neke dubine,i malo je samodopadno nekog proglasavati egomanijakom,a sebe produhovljenima,i isto tako nametati svoj ukus..posteno receno,to svi radimo...
S tim sto u vizualnom smislu,tucem vas do temelja... king king king




ne moraš puno mudrovati da vidiš tko je kakav iznutra ;) ... a žene se možda čine komplicirane (priroda ih je takvim učinila) jer moraju analizirati geek , ulaziti u dubinu, tražiti suštinu...

meni je bzvz samo lijepiti sličice bez poruke, osim one n aprvu-to mi je lijepo. mora nositi neku malo smisleniju poruku. možda zato jer sam na iskonu deset godina pisala o nečem što je moralo imati glavu i rep, a ne biti (samo) zezancija.


znači, malo te uvrijedilo što sam djelomice aludirala na arogantnost? ajde dobro... arogantni dobrica, jel tako bolje?   :]
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by betty.boop Sat 26 Sep - 11:42

sky, koji nick si imala na iskonu ?  :roll
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:46

night sky wrote:
mativka wrote:
night sky wrote:različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee

Što se tiče ljepote, ja sam zbilja od onih osjetilnih, manje vizualnih tipova. Više me ta neka "energija" privlači.





vanjska je ljepota odraz one unutarnje... i to je to što kažeš, kad netko zrači, osjećaš da ima nešto što te podigne tj.u nečem se prepoznajete jer ste na istoj frekvenciji. dok nekog drugog neće.

Liftanje prema višoj vibraciji :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:47

bogomdani wrote:
da..ljubomorna si.. king

Jesam, jesam  :D B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:52

Ha ha daj Matka svoju sliku da mi procijenimo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:55

dzepna_venera wrote:Ha ha daj Matka svoju sliku da mi procijenimo..

Pa da pozelenite od ljubomore.  :D ;) Imam osjećaj da bih tim činom ugrozila naše dobre odnose  :^0 :x A i ne bih se mogla riješiti dečki  :^0 Bolje mir  :x ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:57

Nego, mogla si ti svoju staviti  B-) Ili imaš isti problem kao ja  :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:57

night sky wrote:





ne moraš puno mudrovati da vidiš tko je kakav iznutra ;) ... a žene se možda čine komplicirane (priroda ih je takvim učinila) jer moraju analizirati geek , ulaziti u dubinu, tražiti suštinu...

meni je bzvz samo lijepiti sličice bez poruke, osim one n aprvu-to mi je lijepo. mora nositi neku malo smisleniju poruku. možda zato jer sam na iskonu deset godina pisala o nečem što je moralo imati glavu i rep, a ne biti (samo) zezancija.


znači, malo te uvrijedilo što sam djelomice aludirala na arogantnost? ajde dobro... arogantni dobrica, jel tako bolje?   :]
Ma neeee..svjestan sam ja da sam Egomanijak,Arogantan,Napuhan,i jos podosta toga,ali tu nema zloće,samo beskrajno i bogomdano hvaljenje svojeg ukusa... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 16:59

Mene je Džepna vidjela na skajpu...sav sam bogomdan... :clown

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Male_north_american_turkey_supersaturated
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 17:07

mativka wrote:Nego, mogla si ti svoju staviti  B-) Ili imaš isti problem kao ja  :D ;)


Nemam tvoj problem. Lone me provalio. Bakica pred penziju :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 17:09

bogomdani wrote:Mene je Džepna vidjela na skajpu...sav sam bogomdan... :clown

]

:^0

Pravi alfa muž! Zgodan!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 17:13

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Mene je Džepna vidjela na skajpu...sav sam bogomdan... :clown

]

:^0

Pravi alfa muž! Zgodan!!!
nego...Paun mu nije ravan,pogle mu boje perja,tu mu ne moze niti audi konkurirati sa svojom paletom boja za auteke... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Sat 26 Sep - 17:15

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Mene je Džepna vidjela na skajpu...sav sam bogomdan... :clown

]

:^0

Pravi alfa muž! Zgodan!!!
nego...Paun mu nije ravan,pogle mu boje perja,tu mu ne moze niti audi konkurirati sa svojom paletom boja za auteke... king

Evo nek zna svekoliko pučanstvo da si zgodan! Jesi! Štobti ono reko sam za sebe: visok i naočit ahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 8 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 50 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum