ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

teroristicki napad u svedskoj

Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty teroristicki napad u svedskoj

Post by debotoijusto 19/2/2017, 16:56

NAKON samo četiri tjedna u Bijeloj kući, Donald Trump se očito zaželio masovnih skupova i euforičnih pristaša na koje je navikao u kampanji.

"Želim biti među svojim prijateljima i među narodom", rekao je Trump okupljenima na jučerašnjem nastupu u Melbourneu, Florida.

No osim sad već rutinskog obrušavanja na medije i suce koji su blokirali njegovu zabranu ulaska iz sedam muslimanskih zemalja, Trump je u nabrajanju zemalja koje su nedavno imale teroristički napad neobjašnjivo dodao i Švedsku, prenosi Independent.

Štoviše, Trump je sugerirao da se imaginarni teroristički napad dogodio večer prije skupa: "Moramo održati našu zemlju sigurnom. Pogledajte što se događa u Njemačkoj, pogledajte što se dogodilo sinoć u Švedskoj. Švedska, tko bi to povjerovao, Švedska. Uzeli su velike brojeve (izbjeglica i migranata). Imaju probleme za kakve nikad nisu mislili da su mogući. Pogledajte što se događa U Bruxellesu. Pogledajte što se događa po cijelom svijetu. Pogledajte Nicu. Pogledajte Pariz."

Jedan od službenih računa Švedske na Twitteru, kojeg svaki tjedan vodi drugi građanin te skandinavske zemlje, reagirao je sa zbunjenom nevjericom. "Ništa se nije dogodilo u Švedskoj. Nije bilo nikakvih teroristički napada. Uopće", napisao je trenutni administrator računa, školska knjižničarka.

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by debotoijusto 19/2/2017, 16:58

Iako je prilično nejasno što je Trump točno htio reći, moguće je da ga je na ovaj bizarni komentar potakao intervju koji je Fox News prikazao, s redateljicom Ami Horowitz, čiji posljednji dokumentarni film istražuje povezanost između visoke stope kriminala u pojedinim dijelovima Švedske i njene dosadašnje otvorene imigracijske politike.

Ubrzo je, također preko Twittera, reagirao i bivši švedski premijer Carl Bildt, koji se podrugljivo zapitao "što je (Trump) pušio" i dodao "kako pitanja (o smislu njegovog komentar) ima napretek":

Korisnici Twittera ubrzo su počeli posprdno koristiti heštegove "lastnightinSweden (sinoć u Švedskoj) i #SwedenIncident (incident u Švedskoj).

http://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-napravio-reprizu-predizbornog-skupa-pa-izmislio-teroristicki-napad-u-svedskoj/951536.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by catabbath 19/2/2017, 16:59

Švedska diže poreze kako bi financirala kozojebe



http://www.express.co.uk/news/world/768996/Sweden-European-Migrant-Crisis

_________________
teroristicki napad u svedskoj Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by mutava baštarda 19/2/2017, 17:00

ja sam prošli mjesec u belgiji vidio vojsku s automatskim oružjem kako patrolira ulicom... napredna zapadna demokracija.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by debotoijusto 19/2/2017, 17:00

Jedan od službenih računa Švedske na Twitteru, kojeg svaki tjedan vodi drugi građanin te skandinavske zemlje

;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by Guest 19/2/2017, 17:01

Pa  iu svabiji su cijene plina,struje i da ne pričam hrane otisle ponesto gori,ne bitno,ali ipak..porezi trgaju nacisto..
Godisnji porezi u svabiji su u visini 220 milijadi Ojrova..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by mutava baštarda 19/2/2017, 17:01

u belgiji je izvanredno stanje kao i francuskoj...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by RayMabus 19/2/2017, 17:03

mutava baštarda wrote:ja sam prošli mjesec u belgiji vidio vojsku s automatskim oružjem kako patrolira ulicom... napredna zapadna demokracija.
Haiku poezija :

Vidio sam drotove na ulicama
s dugim cijevima preko ramena
a nigdje kamena
naculjenog uha
žalim što nisam
Boško Buha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by mutava baštarda 19/2/2017, 17:03

debotoijusto wrote:Iako je prilično nejasno što je Trump točno htio reći, moguće je da ga je na ovaj bizarni komentar potakao intervju koji je Fox News prikazao, s redateljicom Ami Horowitz, čiji posljednji dokumentarni film istražuje povezanost između visoke stope kriminala u pojedinim dijelovima Švedske i njene dosadašnje otvorene imigracijske politike.

Ubrzo je, također preko Twittera, reagirao i bivši švedski premijer Carl Bildt, koji se podrugljivo zapitao "što je (Trump) pušio" i dodao "kako pitanja (o smislu njegovog komentar) ima napretek":

Korisnici Twittera ubrzo su počeli posprdno koristiti heštegove "lastnightinSweden (sinoć u Švedskoj) i #SwedenIncident (incident u Švedskoj).

http://www.index.hr/vijesti/clanak/trump-napravio-reprizu-predizbornog-skupa-pa-izmislio-teroristicki-napad-u-svedskoj/951536.aspx
halo od tih zemalja koje si naveo bar dvije imaju proglašeno izvanredno stanje... kada je to bilo zadnji put? za ww2?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by Guest 19/2/2017, 17:04

u Rijeci su sad za karneval blokirane ulice kao preventivna mjera protiv terorističkog napada

autobusi su parkirani posred kolnika koji vodi u centar kako bi zaustavili nekog tko bi se npr. kamionom pokušao probiti do gomile
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by RayMabus 19/2/2017, 17:10

RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:ja sam prošli mjesec u belgiji vidio vojsku s automatskim oružjem kako patrolira ulicom... napredna zapadna demokracija.
Haiku poezija :

Vidio sam drotove na ulicama
s dugim cijevima preko ramena
a nigdje kamena
naculjenog uha
žalim što nisam
Boško Buha
teroristicki napad u svedskoj Isis-aids-bomb

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176873
2014-04-11


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by mutava baštarda 19/2/2017, 17:30

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
mutava baštarda wrote:ja sam prošli mjesec u belgiji vidio vojsku s automatskim oružjem kako patrolira ulicom... napredna zapadna demokracija.
Haiku poezija :

Vidio sam drotove na ulicama
s dugim cijevima preko ramena
a nigdje kamena
naculjenog uha
žalim što nisam
Boško Buha
teroristicki napad u svedskoj Isis-aids-bomb

lol!
deboto se ide narugati trumpu, a normalniji je trump nego stanje u zemljama koje je naveo i deboto s njima...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by Guest 19/2/2017, 17:54

inače gledao sam trumpov govor sinoć, lik nigdje nije spominja terorističke napade u švedskoj, nego govori tipa "u što se švedska pretvorila zbog uvoza kozoheba" na što je čak i na ovom forumu bilo jedno 666666 tema.. 

naravno fake news , govore da trump je spominja terorističke napade u švedskoj, što opet nije istina, imate njegov govor pa odslušajte, inače dobar sinoć nastup u floridi.. fake news
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

teroristicki napad u svedskoj Empty Re: teroristicki napad u svedskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum