ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biti imigrant u SAD-u danas je teže nego ikad

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Biti imigrant u SAD-u danas je teže nego ikad - Page 4 Empty Re: Biti imigrant u SAD-u danas je teže nego ikad

Post by omni 19/2/2017, 07:22

Ground Biscuits wrote:sviraju kurcu,cudni su ti bijelci kojima je u obrazovnom sistemu utisnut taj neki osjecaj krivice zbog nekih dogadjaja iz proslosti,takvi likovi su pateticni,opsjednuti politckom korektnoscu valjda,izgubljeni u vremenu i prostoru,gradjanski rat u americi je po nekoj sluzbenoj verziji izbio zbog nekih zakona o robovima,sto je nelogicno i priglupa teorija,jer nakon tog rata se ama bas nista nije promjenilo sto se tic statusa robova,robovi su dobili neki papir na kome je pisalo da su od tog i tog datuma slobodni ljudi i da mogu ici gdje hoce itd,a u reali ako su radili za nekog gdje su mogli otici?drugom robovlasniku? nista se tu nije za njih promjenilo a rat je izbio zbog par usijanih glava medju americkim generalima i to je to,kakvi robovi kakvi bakraci.
Takvi su vec u startu osudjeni da krepaju i izumru, ovo je kulminacija njihove tragedije.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Biti imigrant u SAD-u danas je teže nego ikad - Page 4 Empty Re: Biti imigrant u SAD-u danas je teže nego ikad

Post by Guest 19/2/2017, 07:28

meni jednom neka riba sto sam radio sa njom rekla nesta u stilu da se nesmije ljude diskriminisati zbog boje koze itd a ja je pitao jel to vrijedi i za diskriminaciju crnaca prema bijelcima,i ono odgovora nema,debilana na kvadrat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum