ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krvave gaće nekih novih bojišta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Krvave gaće nekih novih bojišta - Page 2 Empty Re: Krvave gaće nekih novih bojišta

Post by vili40 17/2/2017, 13:48

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
...pusti to..znam mnoge koji su isto bili mobilizirani u hv pa su vise stete napravili da ej bolje da ih nisu ni zvali...ja uvijek se sluzim onom napoleonskom..'daj me deset pravih ljudi nego tisucu trulih jabuka'
Ok , bio je mobiliziran, nije bio dragovoljac, itd.. 
sve jedno , služio je RH, za razliku od anemie minor Plenković.. 

sa druge strane kakvo stevo culej i njegovi razjebali državu , u idućem ratu ne da nećete imati dragovoljaca nego nećete imati niti šta mobilizirati
stevo culej nije razjebao drzavu..za ovu drzavu su mu masakrirali brata....kucu mu sravnili...i on sad iskoristio drzavu..
pa zašto sad radi budalu iz sebe?A i lijepo je poškolovao juniora,isti ćaća.
...pitaj ga..
baš me briga,nek se vidi tko je kakav.

vili40

Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Krvave gaće nekih novih bojišta - Page 2 Empty Re: Krvave gaće nekih novih bojišta

Post by Guest 17/2/2017, 13:51

vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:
vuksadinare wrote:
Pinochet wrote:sve jedno jovanović je ipak bio na terenu, bio je na strani hrvatske vojske, nije bio na strani srpske vojske ili kao plenković nije preko materine partijske veze sredio put za london.
...pusti to..znam mnoge koji su isto bili mobilizirani u hv pa su vise stete napravili da ej bolje da ih nisu ni zvali...ja uvijek se sluzim onom napoleonskom..'daj me deset pravih ljudi nego tisucu trulih jabuka'
Ok , bio je mobiliziran, nije bio dragovoljac, itd.. 
sve jedno , služio je RH, za razliku od anemie minor Plenković.. 

sa druge strane kakvo stevo culej i njegovi razjebali državu , u idućem ratu ne da nećete imati dragovoljaca nego nećete imati niti šta mobilizirati
stevo culej nije razjebao drzavu..za ovu drzavu su mu masakrirali brata....kucu mu sravnili...i on sad iskoristio drzavu..
da srbi mu ubili brata, i on se za kaznu osvećuje hrvatima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum