ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odgovornost

Go down

Odgovornost  Empty Odgovornost

Post by Guest 31/8/2015, 09:41

razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by kic 31/8/2015, 09:42

example?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by betty.boop 31/8/2015, 09:42

moze, za posao je placen pa mora
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 31/8/2015, 09:43

tipa, čovjek od cca nekih 130 kg, jednostavno se nonšalantno odnosi prema sebi i sve što radi radi na pola...

nije loš, dobar je, ali nekako uvijek moram iza njega sve provjeravati i nadopunjavati da ne ostaju problemi...

pa razmišljam, kako nije odgovoran prema sebi tako nije ni odgovoran prema poslu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by night sky 31/8/2015, 09:51

ne volim surađivati s takvima, kod njih je sve laganini,i nitko mu ništa ne može jer...ipak radi. mentalitet pokupljen iz doba socijalizma.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by kic 31/8/2015, 09:59

ja isto mislim da moze, ali vise ima ovih koji su duplo neodgovorni, kao jedan tko je kaos u privatnom zivotu, ali je isto tak iznio ideju da zaposli brata koji ce obavljati njegov posao a on ce raditi nesto drugo u medjuvremenu za novce i istovremeno primati vamo placu, ne zajbavam, ozb je predlozio to svom bratu.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Trinity 31/8/2015, 10:45

snakebite wrote:tipa, čovjek od cca nekih 130 kg, jednostavno se nonšalantno odnosi prema sebi i sve što radi radi na pola...

nije loš, dobar je, ali nekako uvijek moram iza njega sve provjeravati i nadopunjavati da ne ostaju problemi...

pa razmišljam, kako nije odgovoran prema sebi tako nije ni odgovoran prema poslu...
Zašto ne bi mogao ?
Eto, ja znam jednu ženu u četrdesetima, doktor nauka i sveučilišni profesor.
Sijeda je i ne farba se, ne šminka se, obučena je kao da se upravo vratila s njive.
Ne jebe ju to pet posto.
Ali zato drži seminare i kod nas i u inozemstvu.

Sad sam se sjetila i onog filma o jamajčanskoj bob reprezentaciji. Baš je dobar.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 31/8/2015, 11:00

Trinity wrote:Zašto ne bi mogao ?
Eto, ja znam jednu ženu u četrdesetima, doktor nauka i sveučilišni profesor.
Sijeda je i ne farba se, ne šminka se, obučena je kao da se upravo vratila s njive.
Ne jebe ju to pet posto.
Ali zato drži seminare i kod nas i u inozemstvu.

Sad sam se sjetila i onog filma o jamajčanskoj bob reprezentaciji. Baš je dobar.

ma normalno, uvijek ima iznimki koji potvrđuju ili odskaču od pravila...

nekako prema mom iskustvu mi se čini da treba neki minimum odgovornosti prema sebi i onda ako nema toga se reflektira na sve ostale segmente života...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by EstebanEnrique 31/8/2015, 11:02

rutinska stvar...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 31/8/2015, 11:30

Tu pak trebaš uzeti u obzir da svatko ima neke svoje kriterije što podrazumijeva biti odgovoran pram sebi i drugačije slaže listu prioriteta.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 31/8/2015, 20:50

snakebite wrote:razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?

Dakako da može! Kao sve, i odgovornost možemo razlučiti na dijelove. Mislim, ovo se odnosilo na tvoj primjer s debelim čovjekom. Posao nije život u cijelosti. Niti je čovjek samo radilica. Svi smo mi sazdani od, od kako bih rekla, levela  :) Nalazimo se u liftu s puno katova. No to ne znači da ne znamo kuda želimo ići. Netko upravo zbog drugih okolnosti nalazi sreću u poslu...i tu sebe ostvaruje kao osoba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by jack_reacher 1/9/2015, 09:26

nisu dobre krajnosti,od radoholičarstva do izležavanja,na žalost ima previše toga u današnjem svijetu a najgore što nas to uopće ne dira sve dok nas ne zakači\dotakne neko\nešto iz naše neposredne okoline,tek kad osjetimo posljedice na vlastitoj koži onda to počnemo primjećivat,mislim da nikad nije bila izraženija parola "brigo moja pređi na drugog".. :|

Odgovornost  The-borg


Last edited by lone_gunman on 1/9/2015, 09:29; edited 1 time in total (Reason for editing : borg)
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by deadpool 29/9/2015, 13:08

Guest wrote:razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?

Sta tocno znaci biti ne odgovoran prema sebi? Zapusten, zmazan, ili nema nekih zivotnih ciljeva? Ugl, ako se radi o ovom prvom, moze ako je tip osobe koju boli ona stvar kako drustvo gleda na njega, ali uziva u svom poslu, i voli ga raditi. Ovi drugi koji nisu odgovorni ni prema sebi, ni prema poslu su jednostavno ljenjivci koje boli briga za sve.

_________________
My common sense is tingling.
deadpool
deadpool

Posts : 50
2015-09-29


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 12/10/2015, 16:37

Guest wrote:razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?

...covjek najprije treba pronaci i spoznati sebe, voljeti sebe, biti odgovoran prema sebi da bi to isto mogao primijeniti na druge pa cak i na tako beznacajnu stvar kakva je posao  ;) sada cu odgovorno prestati pisati na Psihologiji, dovoljno sam ju razvedrila  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by kosturka 14/10/2015, 22:59

vedra-vedrana wrote:
Guest wrote:razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?

...covjek najprije treba pronaci i spoznati sebe, voljeti sebe, biti odgovoran prema sebi da bi to isto mogao primijeniti na druge pa cak i na tako beznacajnu stvar kakva je posao  ;) sada cu odgovorno prestati pisati na Psihologiji, dovoljno sam ju razvedrila  :^0

jesi :) a ovu tvoju zadnju izjavu bespogovorno potpisujem
kosturka
kosturka

Posts : 42
2015-10-12


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Guest 16/10/2015, 14:30

kosturka wrote:
vedra-vedrana wrote:
Guest wrote:razmišljam nešto, da li čovjek koji nije odgovaran prema sebi samom može biti odgovoran i prema poslu?

...covjek najprije treba pronaci i spoznati sebe, voljeti sebe, biti odgovoran prema sebi da bi to isto mogao primijeniti na druge pa cak i na tako beznacajnu stvar kakva je posao  ;) sada cu odgovorno prestati pisati na Psihologiji, dovoljno sam ju razvedrila  :^0

jesi :) a ovu tvoju zadnju izjavu bespogovorno potpisujem


U to ime zaplešimo   :^0

Odgovornost  C63e55ab5e7447375983d137858804af
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Odgovornost  Empty Re: Odgovornost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum