ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čestitke piskarala!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Regoč 5/4/2017, 18:54

Totenkopf wrote:čestitke utemeljitelju kicu i ostalima koji se trude da održavaju ovaj forum ...
čestitke i sretnom dobitniku, po mojem smatranju nije bilo sumnje da će pobjednička poruka sadržavati kraticu 'YU' a još manje da će ona biti uporabljena u pozitivnom kontekstu...  :D
Kic bira svoje.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by BB-8 6/4/2017, 20:22

glupost...

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Guest 19/4/2017, 19:11

from Longhi with love..





[You must be registered and logged in to see this image.]

RayMabus




[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:

- Treći svjetski rat trajat će od 13. svibnja do 13. listopada.


baš po ljeti. ode turizam u kurac.
Neznam odakle je to izvuka no početak datuma je vjerovatno izvuka odavde :


The tenth day of the April Calends, calculated in Gothic fashion

Deset dana od aprila ...znaci to bi moglo bit nešto kao 10.05


A cuj svatko to proucava , možda je on ubra taj podatak ....nije mi se svidilo šta se javno predstavlja kao božji izaslanik pa sam reagirao i odma rekao odakle taj tekst i odma nabaca da i ja to mogu i da on nije nikakvi netko poseban tj da ima nas još i da nemsilimo skrivat izvore i onda se predstavljat kao nekakvi božji izaslanici i na tome radit kult.

To je razlog zašto sam reagira i tamo napisa sve te postove.

Doduše vas mogu sprdat da sam božji izaslanik al to se neračuna jer neradim kult a i heben vam malter svako malo tako da cisto sumnjam da cete postat moji fanaticni sljedbenici a ja vaše božanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Guest 5/5/2017, 16:46

[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:
tre911 wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:
tre911 wrote:
[You must be registered and logged in to see this link.] wrote:
tre..ulazi u koaliciju sa pupovcem i sdss-om..dovoljno..zbog kog su se cirilicne ploce razbijale i zbog kog je pajcic stradao?..zbog koalicije sa pupovcem?....otrijezni se..ovo je prodaja i izdaja neviđenih razmjera izdaja i hdz-a i svih casnih hrvata i patriota..a izdaja je gora od uskracivanja 100 kuna na mirovini
[size]
kakve veze to ima sa braniteljima kao prvo i kakve to veze ima samnom koji je rekao pun kurac puta da nisam za tu suradnju i da sam za nove izbore? Jeste li svi sljepi ili kakve već probleme imaš da ne možeš pročitati napisano kao i oni mutavci gore?[/size]
[size]
ima veze..ocekujem masovne branitelsjke prosvjede zbog ove koalicije...ako treba i sator..i u vukovaru i na markovu trgu..ako se moglo zbog benificija..moze se i sad zbog obraza..jedino tako..da se da do znanja plenkovicu,jandrokovicu i bratiji da nema te cijene zbog kojeg moras obraz izgubiti[/size]
[size]
pa pokreni inicijativu, što čekaš? navodno si i ti branitelj pa budi vođa ovaj put.[/size]
[size]
...necu...sad ocekujem iste oni koji su tvrdili da prosvjedi vaze i za hdz i sdp..ako ne budu stitili dignitet domovinskog rata,domovine hrvatske i branitelja..i da ce povest na prosvjede svaki put ako to bude ugrozeno..pa izvolite....mislim ne ti..nego ovi koji su to govorili[/size]

KAKO DA VAS DVOJICU COVJEK NE VOLI ??? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

ovo promptno ide u genijalne postove... [You must be registered and logged in to see this image.]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Guest 8/1/2018, 16:56

Smatram da su fobija i mržnja legitimni stavovi...

u Vrapču ne smatraju da su fobija i mržnja legitimni stavovi.

smatraju, toga nema na popisu bolesti 

tebe pak na rabu smatraju legitimnim pacijentom

fobija je iracionalan strah od nekoga ili nečega a mržnja je otprilike isto iracionalan strah prema nekome ili nečemu.
Racionalan ili iracionalan, ili oboje. Strah od gubitna nečega što imamo.
Tebe je, na primjer, strah od Hercegovaca, kao i Soru, što je posve racinalno i opravdano. Kao i vaša mržnja. :D

vi hercegovci ste invazivna predatorska parazitska bića. vas je strah da ne izgubite ono što imate a sve ono što imate ste perfidnim manipulacijama ukrali. vi znate da ste kriminalci i da radite jako loše stvari ali pošto nemate prirodnog neprijatelja drug Tito je bio zadnji vaš prirodni neprijatelj za vas je Tito bio penicilin onda se množite ko ambrozija i troskot. za vas je hrvatska švedski stol jel tako? boli vas kurac za sve koji nisu hercegovci jer vi ste najprije hercegovci pa tek onda katolici pa na kraju tek hrvati.

mene hercegovaca nikad nije bilo strah ali ako mi ugrožavate opstanak onda ću vam spizdit metak u čelo, podmetnut eksploziv, zaklat vas u nekoj mračno ulici, bacit kiselinu u facu i svašta nešto što ti nemožeš ni sanjat.

i nije to mržnja majstore iz mrkonjićgrada koji radi na srpskom software-u a pljuješ po srbima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by immortal 8/1/2018, 19:24

pismejker wrote:


u Vrapču ne smatraju da su fobija i mržnja legitimni stavovi.

smatraju, toga nema na popisu bolesti 

tebe pak na rabu smatraju legitimnim pacijentom

fobija je iracionalan strah od nekoga ili nečega a mržnja je otprilike isto iracionalan strah prema nekome ili nečemu.
Racionalan ili iracionalan, ili oboje. Strah od gubitna nečega što imamo.
Tebe je, na primjer, strah od Hercegovaca, kao i Soru, što je posve racinalno i opravdano. Kao i vaša mržnja. :D

vi hercegovci ste invazivna predatorska parazitska bića. vas je strah da ne izgubite ono što imate a sve ono što imate ste perfidnim manipulacijama ukrali. vi znate da ste kriminalci i da radite jako loše stvari ali pošto nemate prirodnog neprijatelja drug Tito je bio zadnji vaš prirodni neprijatelj za vas je Tito bio penicilin onda se množite ko ambrozija i troskot. za vas je hrvatska švedski stol jel tako? boli vas kurac za sve koji nisu hercegovci jer vi ste najprije hercegovci pa tek onda katolici pa na kraju tek hrvati.

mene hercegovaca nikad nije bilo strah ali ako mi ugrožavate opstanak onda ću vam spizdit metak u čelo, podmetnut eksploziv, zaklat vas u nekoj mračno ulici, bacit kiselinu u facu i svašta nešto što ti nemožeš ni sanjat.

i nije to mržnja majstore iz mrkonjićgrada koji radi na srpskom software-u a pljuješ po srbima.
!


Last edited by mortal-joint on 8/1/2018, 19:29; edited 1 time in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Guest 8/1/2018, 19:27

mortal-joint wrote:
pismejker wrote:


smatraju, toga nema na popisu bolesti 

tebe pak na rabu smatraju legitimnim pacijentom

fobija je iracionalan strah od nekoga ili nečega a mržnja je otprilike isto iracionalan strah prema nekome ili nečemu.
Racionalan ili iracionalan, ili oboje. Strah od gubitna nečega što imamo.
Tebe je, na primjer, strah od Hercegovaca, kao i Soru, što je posve racinalno i opravdano. Kao i vaša mržnja. :D

vi hercegovci ste invazivna predatorska parazitska bića. vas je strah da ne izgubite ono što imate a sve ono što imate ste perfidnim manipulacijama ukrali. vi znate da ste kriminalci i da radite jako loše stvari ali pošto nemate prirodnog neprijatelja drug Tito je bio zadnji vaš prirodni neprijatelj za vas je Tito bio penicilin onda se množite ko ambrozija i troskot. za vas je hrvatska švedski stol jel tako? boli vas kurac za sve koji nisu hercegovci jer vi ste najprije hercegovci pa tek onda katolici pa na kraju tek hrvati.

mene hercegovaca nikad nije bilo strah ali ako mi ugrožavate opstanak onda ću vam spizdit metak u čelo, podmetnut eksploziv, zaklat vas u nekoj mračno ulici, bacit kiselinu u facu i svašta nešto što ti nemožeš ni sanjat.

i nije to mržnja majstore iz mrkonjićgrada koji radi na srpskom software-u a pljuješ po srbima.

Hercegovka sam po djedovima, Dalmatinka po bakama
Sličnih smo stavova ... o Božjeg poslanika do točke na kraju izuzev bacanja kiseline  i nagnusnijih gadosti jer za razliku od vas ostalih mi imamo dostojanstva!
Dok pričaš o krađama... meni su i radno mjesto ukrali.. i pravo na primanja s biroa.... i jaako puno toga dok ljeni polusrbi i nehrvati uzimaju ono što im veliki pošteni Hrvati daju....privilegije i nezaslužena radna mjesta s ok primanjima !

Ovo nije moj post,nego prepucavanje GNJEČA I EROE..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Guest 8/1/2018, 19:27

tu se stavlja sve smijesno i dijabolicno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by immortal 8/1/2018, 19:42

pismejker wrote:tu se stavlja sve smijesno i dijabolicno.. :clown
cijeli sustav u državi je postao previše dijaboličan
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Čestitke piskarala! - Page 2 Empty Re: Čestitke piskarala!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum