ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:30

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:

 suradjujem s HAVC
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?
da..a to je?

nema kradje  confused
..da..da..ili zato sto je odbio davati lovu za financiranje 'hr' filmova poput..'zasto je beogradsko kino zvezda prazno..'...i odmah po 'antifa' receptu lopov i fasist

vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest Wed 15 Feb - 10:30

marcellus wrote:osobno podržavam uništenje havca

A čuj, što reći za instituciju koja financira film koji optužuje HV za zločine u Dvoru koji su se dogodili u vrijeme kada postrojbe HV-a nisu uopće bile tamo. I to ne samo po našim nego i izvorima Srpske Vojske Krajine. Mislim da su tu termini falsifikat i neprijateljska propaganda prilično relevantni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:32

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
speare_shaker wrote:

Deboto, oli si i ti znanstveni auutoritet? jocolor

 suradjujem s HAVC
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće
muka ziva..gledao..i oni to proglasavaju 'perspektivnim' filmovima..a kad poberu kritike onda idu sa istrosenim argumentima poput..'sto vi razumijete sto je moderni film'.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:34

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:suradjujem s HAVC

A taakoooo. :)
Pa onda si zapravo u sukobu interesa po tom pitanju. :)

tako nekako , trudim se ne komentirat pricu oko HAVC-a
kradje nema , to sigurno , gomila ljudi iz svijeta oko filma odlicno zaradjuje u HR , snima se brdo filmova i koprodukcija  , strane ekipe 1 lige projekata snimaju kod nas...svi to transparentno , koliko drzava daje , prihodi od tv kuca , zarada od stranih ekipa...
jasno mi da desni zele snimati partizanske filmove no nije potreba srusit HAVC , imaju sad svoj odbor i mogu izabrat novog ravnatelja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus Wed 15 Feb - 10:35

ma publika je kriva ne razumije genijalnost nuića i matanića

jebate ja bi bolje režirao film od tih likova bar bi pazio da budem ekonomičan i da ne serem više nego što je potrebno

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:36

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
speare_shaker wrote:

Deboto, oli si i ti znanstveni auutoritet? jocolor

 suradjujem s HAVC
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće

ja ne idem/gledam  kazaliste no nikada mi ne bi palo na pamet unistit tu instituciju
nismo svi isti
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:37

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:nema kradje  confused

A nalaz državnog ureda za reviziju? Pojeo vuk magare, a? :cleanteeth

sto konkretno iz nalaza je kradja ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:37

...ono 90% snimljenih filmova u zadnjih deset godina tematika je 'regionska'....ili pederluk..ili sirenje bratstva i jedinstav..ili ismijavanje hravtskih branitelja...ili financiranje filmova hrvatskim novcem poreznih obveznika koji uopce nemaju veze sa hravstkom..poput..vec navedenog 'zasto je beogradsko kino zvezda prazno'(koga bi to uopce u hravtskoj zanimalo osim yunostalgicara i srba)..i 'oslobođenje skoplja'..sto je doista vrh vrhova osim makedonaca i yu te nob nostalgicara to isto ikoga zanimalo...ali nitko se nije sjetio recimo financirati i napraviti film..npr..'oslobođenje lipika'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest Wed 15 Feb - 10:37

debotoijusto wrote:jasno mi da desni zele snimati partizanske filmove

A HAVC ne finacira snimanje takvih filmova? :)
"15 minuta - Masakr u Dvoru". Tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande.


Last edited by speare_shaker on Wed 15 Feb - 10:39; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest Wed 15 Feb - 10:39

debotoijusto wrote:sto konkretno iz nalaza je kradja ?

Ma nije krađa, samo je riječ o običnom kokošarenju. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:39

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?
da..a to je?

nema kradje  confused

ne, hribar je pun para ko brod temeljem vrhunskih financijskih rezultata snimljenih filmova... hebate sto milijuna kuna godišnje za filmove koje pogledaju režiserova mama i pas

nije 100 nego upola manje
100 dobiva HNK zagreb
usporedi rezultate
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:41

film kuca br.55 na tematiku domovinskog rata je potukao rekorde u gkledanosti i ispred je naprimjer razvikanog filma zvidan....normalno da je ljudima draze gledat hrvatske branitelje u pozitivnom svjetlu..a ne kao pedere...zlocince..lopove...nazadnjake...naravno nije bilo sve idealno ali ni sve negativno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest Wed 15 Feb - 10:45

vuksadinare wrote:normalno da je ljudima draze gledat hrvatske branitelje u pozitivnom svjetlu..a ne kao pedere...zlocince..lopove...nazadnjake...

I ratne zločince. Po filmu "15 minuta - masakr u Dvoru". Počinili su ratni zločin u Dvoru kada tamo uopće nisu bili, i to po oba vojna izvora, hrvatskom i srpskom. Za mene je i samo to dovoljno da se donese konačna ocjena o ulozi HAVC-a u domaćoj produkciji filmova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by sitting_bull Wed 15 Feb - 10:45

marcellus wrote:šiting, jasno sam naveo u tekstu da me za plenkyja i barišića ladno boli kurac, dapače podržavam da oba odu u vražju mater.

stvar je ovdje durenja i kmečanja
pusti priču!

u tekstu pokušavaš minorizirati barišićevo plagiranje, dapače tvoj je stav istovetan plenkovićevom kako plagiranja uopće nije bilo, a sve ostalo je pokušaj diskreditacije Đikića kao čovjeka koji svugdje, zbog osobne promocije, po tvojim teorijama urote samo pravi probleme.

mislim, teza ti je za Smith&wesson terapiju ako se zna đikićev status znanstvenika u svijetu kao člana brojnih znanstvenih organizacija, kao redovnog člana njemačke akademije znanosti i kao voditelja laboratorija u švedskoj te redovnog profesora medicinskog fakulteta u Frankfurtu. o međunarodnim nagradama i priznanjima da ne govorimo.

zašto onda nisi naveo kako je ta ekipa iz splita odbila podržati đikićevo primanje u hazu uprkos činjenici kako je Đikić sam objavio više znanstvenih djela nego ta ekipa zajedno, a broj đikićevih citata je gotovo dvostruko veći nego što ih oni svi imaju.
i sad je Đikić ljubomoran na Barišića?!

uzmi prazan Smith&wesson i  simbolički se samoubij...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:45

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:jasno mi da desni zele snimati partizanske filmove

A HAVC ne finacira snimanje takvih filmova? :)
"15 minuta - Masakr u Dvoru". Tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande.

nisam upoznat detaljima tog filma , hribar kaze da nije snimano po scenariju koji je HAVC odobrio
to nije problem provjeriti 
jel to primjer kradje ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus Wed 15 Feb - 10:47

debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:

 suradjujem s HAVC
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće

ja ne idem/gledam  kazaliste no nikada mi ne bi palo na pamet unistit tu instituciju
nismo svi isti

havc treba uništiti jer nas opljačka za stotinjak milijuna godišnje da bi umjetnici mogli biti situirani

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by marcellus Wed 15 Feb - 10:47

inače odi si neki put u kazalište ne bu te ubilo

_________________
Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:49

debotoijusto wrote:
speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:jasno mi da desni zele snimati partizanske filmove

A HAVC ne finacira snimanje takvih filmova? :)
"15 minuta - Masakr u Dvoru". Tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande.

nisam upoznat detaljima tog filma , hribar kaze da nije snimano po scenariju koji je HAVC odobrio
to nije problem provjeriti 
jel to primjer kradje ?
onda se to zove 'nemarnost'..kad nesto financiras onda poslajes nekoga da provjeri je li scenarij filma autentican...da ne bacas lovu uzalud..a ne na ono 'na đemdo'...ja da financiram neki film prije samog snimanja zatrazio bi uvid u scenarij i podcrtao ono sto mi se ne sviđa....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by vuksadinare Wed 15 Feb - 10:50

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće

ja ne idem/gledam  kazaliste no nikada mi ne bi palo na pamet unistit tu instituciju
nismo svi isti

havc treba uništiti jer nas opljačka za stotinjak milijuna godišnje da bi umjetnici mogli biti situirani
jbg..kad ne mogu biti uspjesni u međunarodnim vodama osim onih regionskih gdje pinka nije velika...a od neceg se mora zivjeti..jbg nisu svi goran visnjic i zrinka cvitesic.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Guest Wed 15 Feb - 10:53

debotoijusto wrote:nisam upoznat detaljima tog filma , hribar kaze da nije snimano po scenariju koji je HAVC odobrio
to nije problem provjeriti 
jel to primjer kradje ?

Appeal to ignorance - logička pogreška. I ne samo kod tebe nego i kod Hribara.
Je li to primjer krađe? Nije lako reći. Ovako na prvi pogled mi se prije čini kao primjer teške neodgovornosti u raspodjeli sredstava.
Sam film o zločinu u Dvoru je ionako tipičan primjer falsifikata i neprijateljske antihrvatske propagande i nalazim kako je skandalozno da je uopće dobio sredstva za snimanje iz HAVC-a.
A toga je u HAVC-u po nalazu državne revizije bilo ohoho.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by debotoijusto Wed 15 Feb - 10:54

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
..jasno...sto ne bi branio neobranjivo

nisi pomislio da imam bolji uvid u hasanovu igru oko HAVC ?

osobno podržavam uništenje havca, nekidan je bio jedan matanićev film na TV, tko je uspio odgledati treba mu dignut spomenik. Da me pitaju da biram između 10 udaraca bičem po leđima ili gledanja domaćeg filma izabrao bih bičevanje, bol traje kraće

ja ne idem/gledam  kazaliste no nikada mi ne bi palo na pamet unistit tu instituciju
nismo svi isti

havc treba uništiti jer nas opljačka za stotinjak milijuna godišnje da bi umjetnici mogli biti situirani

sad ti rekoh da nije ni pola tog iznosa a prosli put na slicnoj temi stavih pdf. s tocnim stavkama prihoda/rashoda
nije problem doci do tih brojki
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić? - Page 4 Empty Re: Smeta li Đikiću 'plagiranje' ili Barišić?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum